Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 22:19, Bartek 93 napisał:

> > mógłbyś jeszcze podrzucić tego screena bez rameczek?
> > Albo już nie trzeba :P
> > Chcesz znaczek ESP?
> >
>
> bez znaczka :)
Dobrze, no to bez...
Jakoś tak szybko wyszło i proszę... podoba się? coś zmienić?


wyobrażałem sobie trochę inaczej, ale jest b.dobry :)

szukam jeszcze 2-óch obrazków (gitarzystów), które można by wkleić w mniej więcej te miejsca gdzie jest zaznaczone na czaerwono, ważneżeby wchodziły trochę na pierwszy plan, i trochę wyraźniejsze główne tło, tam gdzie są wpisy i inne duperele, najlepiej jakoś wyróżnić krawędzie :) dam za chwilę/ nie długo te obrazki. jeśli nie sprawia problemu oczywiśćie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:19, Bartek 93 napisał:

> > mógłbyś jeszcze podrzucić tego screena bez rameczek?
> > Albo już nie trzeba :P
> > Chcesz znaczek ESP?
> >
>
> bez znaczka :)
Dobrze, no to bez...
Jakoś tak szybko wyszło i proszę... podoba się? coś zmienić?


mam już te 2 obrazki, prosiłbym, żeby wstawić je po dwóch stronach:

1-wszy obrazek po lewej
2-gi obrazek po prawej (tylko w lustrzanym odbiciu, nie wiem jak to się nazywa, żeby był odwrócony w prawo, tak jakby jego twarz była obrócona w stronę wpisów na GSie)

wyciąć same postacie i trochę pomniejszyć... sory, że tak wiele wymagam, ale już mi się śni taki GS ;]

EDIT: wkleić ich na dole GSa, żeby nie było widać, że mają ucięte nogi ;P

20080720225245

20080720225257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,dało by się zrobic lay''a do GS''a w klimatach Drugiej Wojny Światowej?Najlepiej z połączeniem motywów z Kompani Braci,Szeregowca Ryana i może Call Of Duty i kolorze zielono/brudno metalicznym.Niestety umiejętności graficznych żadnych nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:19, Bartek 93 napisał:

> > mógłbyś jeszcze podrzucić tego screena bez rameczek?
> > Albo już nie trzeba :P
> > Chcesz znaczek ESP?
> >
>
> bez znaczka :)
Dobrze, no to bez...
Jakoś tak szybko wyszło i proszę... podoba się? coś zmienić?


wpadłem na pomysł

tą belkę (obrazek 1) wstawić w to miejsce na 2-gim obrazku w to miejsce zaznaczone na niebiesko, oczywiście przedłużyć na całą wysokość GSa., po prawej stronie prosiłbym tą belkę w lustrzanym odbiciu

EDIT: i wiesz co bez tego rudego gitarzysty, tylko tego na pierwszym obrazku wstawić na prawą stronę GSa, tak żeby był odwrócony w lewą stronę...

20080720235416

20080720235434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:06, ja33no napisał:

Postanowilem troszke ulepszyc ten lay. Zobacz cz Ci sie podoba (lepsze od poprzedniego,
byl zaprosty).

Ooo ten rzeczywiście świetny :) Belki i nagłóweg po prostu super! Mam tylko zastrzeżenia do tła. Wg mnie nie pasują te postacie po bokach do nagłówka. Może spróbował byś dodać tam coś co bardziej będzie pasować a tam na tle najlepiej żeby nie było żadnych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:14, choper napisał:

Ooo ten rzeczywiście świetny :) Belki i nagłóweg po prostu super! Mam tylko zastrzeżenia
do tła. Wg mnie nie pasują te postacie po bokach do nagłówka. Może spróbował byś dodać
tam coś co bardziej będzie pasować a tam na tle najlepiej żeby nie było żadnych postaci.

Bardzo sie Ciesze ze Ci sie podoba. Zaraz po obiedzie sprubuje ulepszyc te tlo wedlug Twoich zalecen :).

EDIT: Powiedz co bys chcial po bokach tla (moze byc mniej wiecej ;)), bo ja jakos niemam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:53, ja33no napisał:

> Ooo ten rzeczywiście świetny :) Belki i nagłóweg po prostu super! Mam tylko zastrzeżenia

> do tła. Wg mnie nie pasują te postacie po bokach do nagłówka. Może spróbował byś
dodać
> tam coś co bardziej będzie pasować a tam na tle najlepiej żeby nie było żadnych
postaci.
Bardzo sie Ciesze ze Ci sie podoba. Zaraz po obiedzie sprubuje ulepszyc te tlo wedlug
Twoich zalecen :).

EDIT: Powiedz co bys chcial po bokach tla (moze byc mniej wiecej ;)), bo ja jakos niemam
pomyslu.

Jeśli się nie mylę to ten gość w nagłówku pochodzi z Mafii II to może coś z tej części? Byle do nagłówka pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka osób zglosilo sie do zrobienia mi laya ale na zgloszeniu sie skonczylo :D
Ponawiam prosbe, moze tym razem ktos podola. Interesuje mnie GS utrzymany w klimacie postapokaliptycznym. Da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 01:17, ja33no napisał:

Jednak dzisiaj niemoglem, mam wazne zamowienie na strone www, ale teraz sie za to wezme
:P.

Nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:40, Vesania666 napisał:

> Teraz spełnia wszyściuchne wymagania?

tak jest !! miodzio ! wielkie dzięki :d

To dobrze... a teraz pliki i krótka instrukcja:
1. plik "ban" ustawiamy jako nagłówek, ustawiamy jako wyśrodkowane, nie powtarzane
2 plik "belka" jako belki krótkie i długie :P
3 plik "tloglowa" ustawiamy jako tło strony głównej, nie powtarzamy, ustawiamy jako wyśrodkowane
4. Ustawiamy jako tlo pod stroną bez powtarzania.
voila!

20080722165051(1)

20080722165225

20080722165233

20080722165249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować