Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 22:33, Ajacu15 napisał:

Nie wiem czy to nie offtoup ,ale czy podoba się wam mój layout?Bo nie wiem czy go zmieniać
czy nie.


lay całkiem fajny. Bioshock mmm... Super lay jeśli chodzi o tą gre ma edsonpele i trochę podobny do twojego w niektórych elementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja znam gramowiczów, którzy są 100 razy lepsi ode mnie w grafice 2D, czyli w tworzeniu layoutów, np. Madt, to na nim się wzoruję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 09:55, Varo napisał:

Bez przesady, ja znam gramowiczów, którzy są 100 razy lepsi ode mnie w grafice 2D, czyli
w tworzeniu layoutów, np. Madt, to na nim się wzoruję ;D


Tyle że on ma ps''a ty masz gimpa. To największa różnica... Ja też potrafie robić takie layouty jak madt, tylko że trzeba pracować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to ja nie widziałem, no cóż, ja też wiem, że prace madta nie są nie wiadomo jakie, wystarczy spędzić ok 10 godzin pracy w gimpie i masz efekt taki sam jak madt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że mi tworzenie layów idzie niemal machinalnie, bo trwa to góra 2/3 godziny ;P

Ostatnio jednak nie mam zbytnio czasu, tak więc nie zapowiada się, abym zaprezentował nowy wystrój a i ze zleceń od innych musiałem zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja zawszę wolę trochę dłużej posiedzieć, przestudiować parę rzeczy, poprawić parę drobiazgów. Mówi się, że to rzeczy niewielkie, ale tak na prawdę, to same małe poprawki czasami mogą zająć 4 godziny. Niektórzy gramowicze nie zdają sobie sprawy z tego, że to jest trudna praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może zwariowałem, ale zamierzam przez najbliższe 10/9 dni, codziennie rozdawać pod jeden (czasem dwa) layout''y. ;) Są to moje stare prace, być może komuś się spodobają, w to nie wnikam, wiem, że przy niektórych coś poprawię. ;PP Kto pierwszy bierze lay''a (o ile będzie ktoś chętny ;O).

Dziś do wyrwania layout ze Spider Man''em w roli głównej. ;)

Pozdrawiam!

PS. Screeny, które robię są mniejszej rozdzielczość, więc nie widać wszystkich szczegółów, no ale cóż... Coś za coś.

20080728142730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc okiem amatora na layout Lillith może wydawać się on bardzo fajny. Jednak patrząc moim sokolim wzrokiem, który wie co dobre dla layouta to nic nadzwyczajnego. Mówię to, bo na prawdę, ktoś, kto nie widział pięknych layoutów może powiedzieć "mistrzostwo" na zwykłą przezroczystość, na prawdę, zdarzają sie takie przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 13:59, 19Tsunami92 napisał:

Powiedzcie mi, czy Zrobiłem dobrze tego layouta Na moim Gramsajcie??

Usuń ten obrazek z nagłówka. I będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:08, Kapizak1 napisał:

> Powiedzcie mi, czy Zrobiłem dobrze tego layouta Na moim Gramsajcie??
Usuń ten obrazek z nagłówka. I będzie git.

O takkk, o to mi właśnie chodziło! dzięki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być za obrazek ? Zobacz jakie to jest małe :/ To coś ma rozdzielczość 150x113, a layout najmniej powinien mieć rozdzielczość 1024x786. Nikt z tego przezroczystości ci nie zrobi, ponieważ to się nie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować