Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 22:52, Gumisiek2 napisał:

Jest ktoś w stanie zrobić wypasionego laya z motywem Scarface?
GG: 939822
Xfire: Gumiś (gumis2)


Nadal aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:54, LittleBigLegend napisał:

Widze że ten temat to od 2 stron tylko prośby które i tak nie zostaną spełnione ;]


Bardzo to odkrywcze, naprawdę. Tak było od dawna, jest i zapewne będzie ... no chyba, że utworzy się jakaś "ekipa grafików" i będą robić prace na zamówienie. Choć to wątpliwe ... Swoją drogą ... przecież od tego jest ten temat - od zgłaszania próśb o wykonanie laya. Jakiś problem widzisz? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:48, Tyler_D napisał:

> Widze że ten temat to od 2 stron tylko prośby które i tak nie zostaną spełnione
;]

Bardzo to odkrywcze, naprawdę. Tak było od dawna, jest i zapewne będzie ... no chyba,
że utworzy się jakaś "ekipa grafików" i będą robić prace na zamówienie. Choć to wątpliwe
... Swoją drogą ... przecież od tego jest ten temat - od zgłaszania próśb o wykonanie
laya. Jakiś problem widzisz? Bo ja nie.

Tak widzę problem, każdy zgłasza prośbę lecz żadna z nich nie jest spełniona to taki swego rodzaju mały spam który am na celu słuszną sprawę(prośbę) lecz z przyczyn niewyjaśnionych żadne ,,zamówienie" nie zostaje wypełnione. Dobra ja się nie czepiam może to ty widzisz problem w moim subiektywnym stwierdzeniu a przy okazji wyrażeniu swojego własnego (dość realnego) zdania...
Zerohunter - tak, to była ekipa... Ja też w niej byłem ale odszedłem, chociaż pomagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 21:06, LittleBigLegend napisał:

Tak widzę problem, każdy zgłasza prośbę lecz żadna z nich nie jest spełniona to taki
swego rodzaju mały spam który am na celu słuszną sprawę(prośbę) lecz z przyczyn niewyjaśnionych
żadne ,,zamówienie" nie zostaje wypełnione. Dobra ja się nie czepiam może to ty widzisz
problem w moim subiektywnym stwierdzeniu a przy okazji wyrażeniu swojego własnego (dość
realnego) zdania...

Chyba nie pojmujesz prostej rzeczy - to jest temat głównie nazwijmy to ... zgłoszeniowy i na tym on głównie polega, na zamawianiu layów. A to że, mało kto / nikt tych "zamówień" nie realizuje to inna sprawa. Zamknąć ten temat? Bezsensu. Przenieść się do innego? Tak samo. Widzisz tu spam? Niby gdzie? To że, ktoś raz ... lub więcej razy prosi o laya nie znaczy że spami tylko że nie chce / nie potrafi się zabrać za nawet podstawowe narzędzia graficzne ;-P [ no chyba że pisze takie "prośby" w odstępie 2 h dajmy na to ;d ] ale tak? No daj spokój, robisz z igły widły. A co do "przyczyn niewyjaśnionych" to jest bardzo proste - ludzie już nie chcą / nie mają czasu / etc etc by robić dla innych laye bo nie dość, że robią to za darmo to często potem wychodzą jaja typu: używanie laya bez zgody twórcy, "kradzieże" belek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś chętny do czytelnego layuota z CoJ: Więzy Krwi?
jaser93@o2.pl

A w między czasie ktoś potrudziłby się wstawić do tego białą mgiełkę? Może akurat coś z tego będzie ;P

20090617122932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 15:52, Woo-Cash napisał:

Kurde, lay wyszedł fajny, ale w górnej części czegoś brakuje. Jakieś pomysły?

Po pierwsze primo, ustaw w zakładce "Tło" kolor czarny. Cały lay wygląda kiepsko z dwoma szarymi paskami po bokach (mam monitor o rozdzielczości 1680x1050). Nie wpłynie to na nic, tylko że ci, co mają większe monitory nie będę mieli zepsutego efektu. Do tego radziłbym zamienić ten zielony na jakiś inny, ale to tylko moje zdanie. Szczególnie odcień zieleni napisów mógłbyś zmienić- nieczytelne. Tak poza tym to na górze nie zrobisz już raczej nic. Jeśli zmienisz te rzeczy, które wymieniłem, lay będzie dobry i czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak? ;) Musze przyznać, ze wyszło całkiem nieźle - skromnie, prosto i czytelnie
( zwłaszcza na dole GS-a). Nie licząc oczywiście tego, ze na monitorach o wysokiej rozdzielczości widać szare paski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:16, Woo-Cash napisał:

A teraz jak? ;) Musze przyznać, ze wyszło całkiem nieźle - skromnie, prosto i czytelnie.
Nie licząc tego, ze na monitorach o wysokiej rozdzielczości widać szare paski ;D

Nie licząc tych pasków jest świetnie ;) Czytelniej i osadzone w jednym kolorze.
Operacja zmiany koloru tła nie jest skomplikowana:
Wygląd i układ->Tło pod stroną i tam należy zaznaczyć KOLOR i ustawić czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:20, plada napisał:

Nie licząc tych pasków jest świetnie ;) Czytelniej i osadzone w jednym kolorze.
Operacja zmiany koloru tła nie jest skomplikowana:
Wygląd i układ->Tło pod stroną i tam należy zaznaczyć KOLOR i ustawić czarny.


No przecież zmieniłem już...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:22, Woo-Cash napisał:

No przecież zmieniłem już...;P

Ano teraz dopiero zauważyłem ^^ Przepraszam. Jednak najlepiej ustaw czarno-czarny. Zejdzie się to z tłem, co da według mnie piorunujący efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować