Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 15:37, sebastiano444 napisał:

Mam prośbę o zrobienie laya do g-s o grze The Wheelman i jak coś to też nagłówek

Ja mogę. Daj twój numer gg, jak skończę to wrzucę na rapidshare prześle ci link i sobie go ściągniesz
Ps. Belki też zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:00, Medyk napisał:

> Mam prośbę o zrobienie laya do g-s o grze The Wheelman i jak coś to też nagłówek

Ja mogę. Daj twój numer gg, jak skończę to wrzucę na rapidshare prześle ci link i sobie
go ściągniesz
Ps. Belki też zrobić?

10204059
a z belkami jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny do zrobienia laya dla mojej osoby. Tematycznie może być związany z TES: Oblivion, Gothic 3, Battlefield 2, OverLord, Empire: Total War lub Hitman: Krwawa forsa. Oczywiście to będę się upierała by był tematycznie związany z tymi grami. Ogólnie zależy mi aby był czytelny. Jak ktoś ma ochotę niech skontaktuje się ze mną przez XFire, gg(rzadko używam) albo przez to forum właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:31, Los_Emilos napisał:

Czy byłby ktoś chętny do zrobienia laya dla mojej osoby. Tematycznie może być związany
z TES: Oblivion, Gothic 3, Battlefield 2, OverLord, Empire: Total War lub Hitman: Krwawa
forsa. Oczywiście to będę się upierała by był tematycznie związany z tymi grami. Ogólnie
zależy mi aby był czytelny. Jak ktoś ma ochotę niech skontaktuje się ze mną przez XFire,
gg(rzadko używam) albo przez to forum właśnie.

Ja mogę z chęcią zrobić. Daj twój numer gg. Jak skończe to wrzuce na rapidshare, dam ci link i sobie ściągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz proszę o pomoc. Jak ma ktoś czas to proszę czy mógłby mi wykonać laya jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o kontakt gg który jest podany na gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:12, sebastiano444 napisał:

Zrobiłeś już mojego laya z belkami o grze The Wheelman

Dałem ci wczoraj już link do jego ściągnięcia z rapidshare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś działająca strona z mgiełkami do pobrania? Link dodany przez Chaotizz nie działa. Z przypiętego obrazka się mgiełki nie da zrobić. W zasadzie można zrobić samemu ten obrazek przezroczysty co podobno jest łatwe ale gdy by był jakiś link z gotowymi już do pobrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:02, Medyk napisał:

Ja mogę z chęcią zrobić. Daj twój numer gg. Jak skończe to wrzuce na rapidshare, dam
ci link i sobie ściągniesz.

Nie żebym pośpieszał ale mógłbym wiedzieć na kiedy mniej- więcej mógłbym się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:54, crash807 napisał:

Z przypiętego obrazka się mgiełki nie da zrobić.


W przypiętym poście masz linki do Imageshack z ''mgiełkami''. Wystarczy ustawić, aby się powtarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś nie zechciał by zrobić mi pełnego layu o tematyce Night Watch/Nochnoy Dozor, jakby co mogę dać trochę materiałów.Jakby co pisać na nr gg :9925094.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 15:45, Los_Emilos napisał:

> Ja mogę z chęcią zrobić. Daj twój numer gg. Jak skończe to wrzuce na rapidshare,
dam
> ci link i sobie ściągniesz.
Nie żebym pośpieszał ale mógłbym wiedzieć na kiedy mniej- więcej mógłbym się spodziewać?

Dziśbędzie gotowy. Mógł być szybciej, wczoraj nawet, ale mnie przez pewien czas w domu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytam,

najpierw: Fajnie tutorial, tez jak nie jestem dobry wtym fajnie bylo czytacz i tez sam sprobowac :]

Mam proszbe: Czy ktos moze my zrobic Layout na powstawie Sonic?

Pozdrawiam,
Aaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 11:30, SegaPL napisał:

Maczie jakies pomysly, co bym mog jeszcze zrobic?

Pozdrawiam!

Hmm...przede wszystkim zmienić render Sonica- ten jest kiepsko wycięty i widać białą otoczkę. Dodatkowo ujednolicić kolory, tzn. skupić się na jednym, dwóch, bądź trzech kolorach. Tło też można by zmienić. To są tylko moje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąć napisy z najniższego tła... dwa - wybrać jakieś bardziej stonowane tło... nadać kształty temu nie niebieskiemu tłu pod tekst, żeby nie było tak sztywno... dla atrakcyjności podzielić to właśnie tło na segment na blog i tą druga kolumnę... sonic''a wyciąć dokładniej i narzucić nań mgiełkę, żeby nie przeszkadzał teksowi... zrobić ramkę na twój nick i dorobić do tego dobre belki...
Pozdrawiam i powodzenia, jeżeli uda się Ci zrobić tyle, albo więcej to powodzenie GS''a masz murowane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować