Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 09:43, Los_Emilos napisał:

Czy mogę liczyć jeszcze na ten lay?


Nie. 99% zamówień nigdy nie będzie zrealizowanych, o czym sam się przekonałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 09:43, Los_Emilos napisał:

Czy mogę liczyć jeszcze na ten lay?

Tak. PRzepraszam bardzo, ale z ps nie działał jak należy. Teraz huż wszystko dobrze i robię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:10, Woo-Cash napisał:

2. Jak zrobić, by wpisy na blogu rozciągnąć na ca3ą stronę, ale tak tak teraz mam?


Ciekawie skonstruowane pytanie. Jeśli odpowiednio je zrozumiałem, to odpowiedź znajdziesz w Wyglądzie i układzie w zakładce Układacz strony.

20090410161733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:17, Merovingian napisał:

> 2. Jak zrobia, by wpisy na blogu rozciągnąa na ca3ą strone, ale tak tak teraz mam?


Hehe miało być "ale nie tak, jak teraz mam". Sorry za pomyłkę. Załączam obrazki:
Aha mógłbym prosić jeszcze o ciemną mgiełkę do obrazka powyżej? :P

20090411135914

20090411135922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:00, Woo-Cash napisał:

Hehe mia3o bya "ale nie tak, jak teraz mam".


Zauważ, że nad i obok belki ''ankieta'' znajdują się lekko zarysowane przerywaną linią prostokąty. Symbolizują one miejsce i sposób, w jaki mają zostaną umieszczone elementy. Po prostu pobaw się w przeciąganie.

20090411140950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja właśnie chce te przerywane prostokąty usunąć bo chyba nie sposób je przesunąć ( ale zrymowałem :P)
No chodzi mi o rozciągnięcie na całą linie jak o ciebie na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:12, Woo-Cash napisał:

No tak ale ja właśnie chce te przerywane prostokąty usunąć bo chyba nie sposób je przesunąć ( ale zrymowałem :P)


Chłopcze, po to Ci matka natura dała umysł, abyś z niego korzystał.
Przerywanych prostokątów NIE WIDAĆ ostatecznie na gramsajcie. Symbolizują one jedynie układ - czyli jeśli przerywany prostokąt jest szeroki na całą stronę, a Ty przeciągniesz na niego np. belkę ''ankieta'' i zapiszesz zmiany, na stronie głównej ankieta będzie belką szeroką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku drogi w normalnej sytuacji z czymś bym do ciebie wyskoczył, bo "chłopcem" to ja dla ciebie nie jestem. I chyba jestem na forum na tyle długo, aby zorientować się, że przerywanych prostokątów nie widać na GSie. Pytałem się nie jak przestawiać belki, tylko właśnie przestawienie układu tych przerywanych prostokątów. Ale dobra, zostawmy to, spytam Siga przez kontakt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 17:39, Woo-Cash napisał:

Człowieku drogi w normalnej sytuacji z czymś bym do ciebie wyskoczył, bo "chłopcem" to ja dla ciebie nie jestem.


Wyskakuj. Oceniam Cię po Twoim rozumowaniu. Wniosek wysnuj sam.
Nie da się usunąć przerywanych prostokątów, nie można ich przestawiać.

>jak o ciebie na przykład...

... sądzisz że jak to zrobiłem? Skorzystałem z możliwości, które są dostępne i które opisałem. A Tobie wciąż ciężko to zrozumieć.

Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 15:44, Medyk napisał:

> Czy mogę liczyć jeszcze na ten lay?
Tak. PRzepraszam bardzo, ale z ps nie działał jak należy. Teraz huż wszystko dobrze i
robię go.


Sorry że się dopytuje ale trochę zależy mi na nowym wyglądzie gramsajta zatem mam pytanie: dalej mam czekać (będziesz robił) czy szukać kogoś innego do wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 09:25, Los_Emilos napisał:

> > Czy mogę liczyć jeszcze na ten lay?
> Tak. PRzepraszam bardzo, ale z ps nie działał jak należy. Teraz huż wszystko dobrze
i
> robię go.

Sorry że się dopytuje ale trochę zależy mi na nowym wyglądzie gramsajta zatem mam pytanie:
dalej mam czekać (będziesz robił) czy szukać kogoś innego do wykonania?

PRzecież już dawno ci wysłąłem link do jego ściągnięcia na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:50, Medyk napisał:

PRzecież już dawno ci wysłąłem link do jego ściągnięcia na gg

Sorry ale nic nie doszło. Może podałem ci zły nr gg (tu masz go jeszcze raz: 8883465). Raczej normalnie przychodzą mi wiadomości od ludzi których nie mam na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy miałby ktoś czas, ochotę i wenę do stworzenia nowego lay''outa, Jeżeli tak to bardzo bym prosił o taka pomoc. Tematyka laya w charakterze fantasty. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany oto moje gg 8025436 . Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli komuś się nudzi lub ma czas i nie ma nic do roboty to prosił bym o zrobienie laya w stylu Komiksowym mix z różnych komiksów lub czegoś sportowego w stylu Ligi Mistrzów-Piłki nożnej oczywiście :) Dziękuje i prosiłbym o przesłanie gotowego laya na maila ndyshand@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakoś ładnie przerobiony obrazek. Robiona będzie prezentacja na konkurs w moim województwie(szkoła wysyła)i potrzebuje jakiegoś laya, ale jako ze wy się znacie to was ślicznie proszę ;]
Chodzi o to, by wyglądało że czerń nagle zmienia się w ten obrazek
http://portfolio.malgo.com.pl/albumy/tapety/tapeta_zielony.jpg
Czerń po lewej, jednak im bliżej prawej strony tym bardziej jest widoczny. Chodzi o to, by obrazek sprawiał wrażenie nie odkrytego do końca.
Dzięki ogromne, jak wygram w jakiś sposób(dyplomem? ;P)się podzielę z grafikiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować