Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 22:15, DambialkoX napisał:

Witam. Proszę o Layout z Guild Wars. Chcę aby nie był za ciemny, ani za jasny. Chcę coś
podobnego do tego co jest teraz na moim GramSajcie. Chcę żeby była postac zabójcy. Z
góry dziękuję.

http://www.sendspace.pl/file/f284ba00e37a928b37a20df

Oto layout o który prosiłeś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o lay''a w stylu Batmana-mogą być filmy ale jedynie najnowsze 2 części lub gra Batman:Arkham asylum:)

Dzięki z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:44, NdysH napisał:

Można prosić o lay''a w stylu Batmana-mogą być filmy ale jedynie najnowsze 2 części lub
gra Batman:Arkham asylum:)

Dzięki z góry...

Ja taki mam z najnowszego filmu - dość dawno zrobiony, klimatyczny ale bez bajerów... (jak chcesz to na xfire pisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:41, Chaotizz napisał:

> Witam. Proszę o Layout z Guild Wars. Chcę aby nie był za ciemny, ani za jasny. Chcę
coś
> podobnego do tego co jest teraz na moim GramSajcie. Chcę żeby była postac zabójcy.
Z
> góry dziękuję.
http://www.sendspace.pl/file/f284ba00e37a928b37a20df

Oto layout o który prosiłeś. ;]


mozesz mi go wyslac na email ? bo nie moge go odtworzyc :/ Email to dariver40@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mugłby zrobić dal mnie lay? Dawniej zawsze sam robiłem swoje layout-y ale jakoś nie mam weny ( no i nigdy mi też za dobrze nie wychodziły). Chodziło by mi o prosty, czytelny lay, z neutralną tematyką (żadne gry czy coś) w żywych kolorach tła (żółty, zielony) z tłem strony w czarnym kolorze. Jeżeli ktoś się tego podejmie, proszę o kontakt na GG 9556122.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 20:10, Pawlo09 napisał:

Zrobił by ktoś dla mnie fajny nagłówek na mojego GS?

A jesteś wymagający? Bo mogę ci zrobić, ale to dopiero we wtorek, gdyż teraz do wtorku nie jestem u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakaś istota która może mi zrobić layouta? Chętnych proszę o odpisanie w temacie, albo na gadu czy maila. Adresy w gs''ie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz jeszcze tego laya? Jak chcesz to Ci zrobię z Ritą Hayworth. Miałem Ci już wcześniej machnąć. Mam nawet trochę fotek z tą panną tylko jakoś czasu mi ostatnio brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:07, Pawlo09 napisał:

I jak zrobiłeś ten nagłówek?

Przykro mi, w poniedziałek się dowiedziałem że następnego dnia jadę na parę dni na mazury... teraz jestem zmęczony, by cokolwiek zrobić.
Musisz jeszcze trochę poczekać. Albo poproś kogoś innego. Na prawdę mi przykro, ale mam 4 dni do oddania 14 stron tekstu do zina, właśnie przyszła mi gra(FUEL) i chcę w nią pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 08:54, Duddits napisał:

Potrzebujesz jeszcze tego laya? Jak chcesz to Ci zrobię z Ritą Hayworth. Miałem Ci już
wcześniej machnąć. Mam nawet trochę fotek z tą panną tylko jakoś czasu mi ostatnio brakowało.


Dzięki bardzo ale @Plada już się podjął zadania.

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś w stanie zrobić layout o tematyce Prison Break ? Nie musi być jakiś ekskluzywny, może byc całkiem prosty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować