Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 13:52, no-to-gramy napisał:

Mógłby ktoś dorobić jasną mgiełkę 90 proc. do załączonego obrazka? I już przy okazji
zmniejszyć do 1024x768
Z góry dziękuję.


Proszę ale według mnie 90% mgiełka to trochę za ciemna jest ;)

20090717140618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 14:08, no-to-gramy napisał:

racja, a myslisz że jak sie ustawi biała na 60 % to będzie widac tekst i layout?

Sama mgiełka zasłoni ci cały lay, najlepiej poproś kogoś o przerobienie tegoż obrazka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty na to? Jest biała mgiełka,60% krycia,obraz zmnieszony na 1024*768 i nie stracił na jakości. W ogóle uważam że dobrze to wygląda.

20090717201049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy znalazłby sie ktoś kto wykonałby mi layout?. Chciałbym aby jego tematyką było (dość trudne) postapokaliptyczne fantasy. Tekst powinien być wyraźny i czytelny. Mile widziane coś w stylu poprzypalanego pergaminu pod tekstem. Możliwe rózne wariacje. Zrobi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to teraz nie za cienko wygląda. Teraz mgiełka nie dotyka wręcz napisów a i oczywiście rozdzielczość jest 1024*768.

20090718103318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:34, Infes napisał:

Nie wiem czy to teraz nie za cienko wygląda. Teraz mgiełka nie dotyka wręcz napisów a
i oczywiście rozdzielczość jest 1024*768.

Daj mu mgiełkę 850 a po bokach zostaw po 87 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię layout o dowolnej tematyce. Pierwsza osoba, która odpowie na tego posta podając tematykę i ogólne informacje (choć to jest już niekonieczne), dostanie wspomniany layout. ;P

Jest jeden warunek... Trzeba wziąć z nim udział w konkursie na najładniejszy gramsajt.


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:18, Chaotizz napisał:

Jest jeden warunek... Trzeba wziąć z nim udział w konkursie na najładniejszy gramsajt.

Aha to teraz tak podwyższasz frekwencje ;]

Spoiler

(ja tez będe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 08:24, LittleBigLegend napisał:

> Jest jeden warunek... Trzeba wziąć z nim udział w konkursie na najładniejszy gramsajt.

Aha to teraz tak podwyższasz frekwencje ;]

Spoiler

(ja tez będe)


Bo sam pewnie nie wezmę udziału (prawdopodobnie wyjeżdżam), a jakoś tak głupio... edycja, bez mojego laya?! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 10:40, Chaotizz napisał:

Bo sam pewnie nie wezmę udziału (prawdopodobnie wyjeżdżam), a jakoś tak głupio... edycja,
bez mojego laya?! ;D

Aha - w paru edycjach nie byleś więc zdarzało sie bez twego laya ;] Ale spoko tylko zrób słabego bo chce wygrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 10:47, LittleBigLegend napisał:

Aha - w paru edycjach nie byleś więc zdarzało sie bez twego laya ;] Ale spoko tylko zrób
słabego bo chce wygrać ;p

To chyba były najsłabsze edycje. xD


/żart/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która pomoże mi zrobić 2 projekty plakatów w formacie A3. pilne.
gg 9038126
Wiem, że nie ten temat, ale tu się głównie zbierają ludzie którzy potrafią zrobić co nieco w programach graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę, aby ktoś kto się zna na robieniu layoutów wykonał mi takowy, żeby przewinęły się tam jakieś postacie z Star Wars (ale gier) no i w tle może być jakaś bitwa z Empire: Total War, musi to być takie nieruchome tło, żeby dobrze było czytać na białym kolorze. Możę się jakoś odwdzięczę, ale jak jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz wpisuję tu prośbę, ale nuż widelec się uda ;] Prośba jest oczywista- zrobienie layouta. Chętni niech napiszą do mnie. Dane na sajcie ;D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować