Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 18:38, Soleila napisał:


>
> Właśnie.
> Chyba ktoś kto by chciał mieć nowy wygląd gramsajta musiał by udostępnić swe hasło by
można
> było zrobić tam porządek. Bo by wszystko miało ręce i nogi sama zmiana tła nie wystarcza.


Ja Wam dam udostępnianie haseł! Nu nu!

Nie mówie tutaj o udostępnianiu haseł tylko o zrobienie jkiegoś layouta czy tapety, dodac na jakąś strone i podac link albo po prostu dodać do posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz, jakie miałyby to być "bajery", to może coś pokombinuję, ale raczej jutro, bo niedługo idę na dwór.
I najlepiej daj materiał- tzn. tapetkę bez bajerów ;)
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:25, Damian14BO napisał:

Napisz, jakie miałyby to być "bajery", to może coś pokombinuję, ale raczej jutro, bo niedługo
idę na dwór.
I najlepiej daj materiał- tzn. tapetkę bez bajerów ;)
Peace.

Hm, w sumie chodzi mi o to, czy dałoby rade zrobić przyciski, np. z napisem "Tupac"? Lub coś w tym stylu.
A tapetke daje niżej:) Tylko prosiłbym o rozdzielczośc 1280x1024:)

20070917193012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o zrobienie tapety w tematyce gothica 3. Najlepiej by był on na środku przedzielony belką(kolor belki najlepiej żeby pasował do koloru tapety). Najlepiej żeby po prawej stronie tapety był bezimienny w zbroi palladyna, a po lwej Ork. Przydal by się też nagłówek. Też tematyce gothic. Ma tak wygladać żeby pasowal do tapety. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:09, czarek.k napisał:

Ja bym prosił o zrobienie tapety w tematyce gothica 3. Najlepiej by był on na środku przedzielony
belką(kolor belki najlepiej żeby pasował do koloru tapety). Najlepiej żeby po prawej stronie
tapety był bezimienny w zbroi palladyna, a po lwej Ork. Przydal by się też nagłówek. Też tematyce
gothic. Ma tak wygladać żeby pasowal do tapety. Z góry dziękuje.

Zapomnialem napisać, że chciałbym by tapeta była dość długa(i szeroka) tak żeby mieściła sie idealnie jako tapeta na GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nie najgorszy ale można chyba się kogoś spytac jak sie nie umie nie ? ja znam takie osoby ,które znają się dobrze na grafice np:

Prince Janek,Lak5,Le3yk,Wadik12

Więc wystarczy wejśc na ich GS i zapisac ich numery Gadu-Gadu lub innaczej sie z nimi skontaktowac np: e-mail ,skype i tak jak mówiłem GG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat, bo pomyślałem, że jeśli znajdzie się życzliwy zapaleniec, to dobrze na tym wyjdę :)
Do tej pory kwestia gramsajta była mi całkowicie obojętna. Ot, forma wizytówki. Ale ostatnio coraz częściej mi ludzie zwracają uwagę na to, że mógłbym coś z tym zrobić nawet jeśli nic na nim nie piszę, żeby chociaż odwiedzający nie dostawali oczopląsu ;D Nie zależy mi na stworzeniu nie wiadomo czego, powinno być przede wszystkim czytelne, stonowane i estetyczne. Jeśli ktoś zechce pomóc będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 00:34, Obi-wan Kenobii napisał:

/.../
Odezwij się do mnie na gadu-gadu.

Odezwałem się, ale nie wiem czy na właściwy numer bo ten z Twojego podpisu różnie się od tego z gramsajta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś potrafilby zrobić coś lepszego z tego na rozdzielczość 1280x1024. Sam nie umiem bawić się grafiką, poza paitem :( Chcialbym wykasować ten napis "Noc Kruka" i magów wody. Poza tym żeby ladnie wyglądalo :)

20071106150601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:04, mistrz.zywi0low napisał:

CZy ktoś może zrobic ciemnego layouta na ten obrazek ?

Chodzi Ci o coś takiego?

20071106165600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:07, Wolus1 napisał:

czy ktoś potrafilby zrobić coś lepszego z tego na rozdzielczość 1280x1024. Sam nie umiem bawić
się grafiką, poza paitem :( Chcialbym wykasować ten napis "Noc Kruka" i magów wody. Poza tym
żeby ladnie wyglądalo :)

Napisu już nie umiem wywalić. :P

20071106171235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:07, Wolus1 napisał:

czy ktoś potrafilby zrobić coś lepszego z tego na rozdzielczość 1280x1024. Sam nie umiem bawić
się grafiką, poza paitem :( Chcialbym wykasować ten napis "Noc Kruka" i magów wody. Poza tym
żeby ladnie wyglądalo :)


Jedyne, co z napisem zrobić można to chyba tylko zostawić przezroczyste , tzn. zostałyby tylko kontury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:35, Wolus1 napisał:

Prawie ladnie, ale jak widzialem jak to robisz... lepiej sam za jakiś czas ściągne gimpa i
się pobawię po amatorsku :P

Tja, naprawdę fajna zabawa. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:40, dambialko napisał:

widać ,że robione w paincie (:


Gdybym popracowal jeszcze z tydzień może by się nadawalo, ale rozdzielczość obrazu nie da się w paincie ustawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować