Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo PGR 4 już wkrótce

36 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 17:58, Orteos napisał:

ale grafa , kurcze...


Jestem ciekawy co powiesz jak zobaczysz Gran Turismo 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:03, SKIL napisał:

> ale grafa , kurcze...
>

Jestem ciekawy co powiesz jak zobaczysz Gran Turismo 5...



:P gran turismo już widziałem :P no ale dzieki ze zwrociles uwage masz racje... Ale GT mnie nie interesuje bo nie wyjdzie na Xbox''a tylko na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem, całkiem. Nieźle się zapowiada, ale chwilowo nie mam xboxa 360-tki. Niestety złe tworzywo mi się wydaję i nie wytrzymał kolejnego starcia z moim kotem :/ Ale po naprawie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem, całkiem. Nieźle się zapowiada, ale chwilowo nie mam xboxa 360-tki. Niestety złe tworzywo mi się wydaję i nie wytrzymał kolejnego starcia z moim kotem :/ Ale po naprawie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:16, SKIL napisał:

Każdy ma swoje gusta:)

Pewnie wybrałeś Xbox''a bo był tańszy co?



Lol, a co to za głupia argumentacja. Ja na przykład mam Xboksa i wybrałem go nie dlatego, że był tańszy (cena - co to w ogóle za argument przy wyborze platformy), tylko że miał dobre gry, które są tylko na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... nie mogę się doczekać, aż położę łapki na tym demku. Ostatnio ściągnąłem demo Bioshocka i Timeshifta na X360 i jestem zadowolony, to z tego pewnie będę zachwycony.
P.S. W końcu ukończyłem PGR3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no no nieźle nieźle. Jetsem fanem pgr-a 3 więc 4 będzie na pewno tak samo dobra jak nie lepsza jeśli chodzi o gameplay^^. NIetsety mi nie rpzydjzie nacieszyc się tą grą gdyz sprzedaje X360 na rzecz PS3:P Na szczescie zawszze bede mogl sobie popykac na x-sie u mojego brata w pokoju obok ^^:D Uff gdyby nie to nigdy bym nie oddal x-a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:12, Blizzard Beast napisał:

Lol, a co to za głupia argumentacja. Ja na przykład mam Xboksa i wybrałem go nie dlatego, że
był tańszy (cena - co to w ogóle za argument przy wyborze platformy), tylko że miał dobre gry,
które są tylko na niego.


Jak ktoś ma do wydania 1600, a nie 2400 to wybierze Xsa bo jest tańszy. Co jest głupiego w tej argumentacji? Jak śpisz na pieniądzach to może cena nie jest żadnym argumentem, ja niestety w tak komfortowej sytuacji nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować