Zaloguj się, aby obserwować  
Dru_McShade

Spolszczenie Warcrafta I i II

7 postów w tym temacie

Witam

Jak wiadomo pierwsza i druga część tej serii nie zostały nigdy wydane w pełnej spolszczonej lokalizacji, a nawet nie w kinowej.....

W skutek czego grono osób, które nie znają języka angielskiego nigdy w całości nie będą w stanie poznać całej historii tej znakomitej sagi....

Warto spolszczyć te dwie części lub chociażby dwójkę, która jak na dzisiejsze czasy i tak przyzwoicie się prezentuje...

Może jako reedycje, coś podobnego co zrobiła Cenega np. z Rise of Nations, która była w oryginale tylko po angielsku, albo jako dodatek do najnowszej części Warcrafta, gdy wyjdzie, podobne jak było w przypadku premiery Heroes IV, gdzie dodano i chyba spolszczono jedynkę....

Czy istnieje taka możliwość? Kieruje to w szczególności do pracowników CDProjektu, gdyż jak wiadomo nieoficjalne spolszczenia są zabronione przez Blizzarda....

Jeśli ktoś również się pod to podpisuje niech wypowie się w tym temacie

Pozdrawia i dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pomysłem Dru McShade sprzed czterech lat bym się cały czas podpisał...
Śmieszna reakcja @Union Pacific, który poucza, opierając się na temacie z innej gry z serii Warcrafta..

Ale do rzeczy, piszę aby spytać, i mam nadzieje, ze ktoś zauważy me pytanie:
Czy ma ktoś polską pełną instrukcję do WarCrafta II? Z całą historią, itp? Pamiętam, że kiedyś chyba w wersji dodanej do CD-Action była dodana przetłumaczona instrukcja, ale gdzies mi płytka zaginęła, a w sieci nie znalazłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:30, Union Pacific napisał:

Temat o Warcrafcie już jest :)

World of Warcraft - pytania, problemy, gildie itd - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=16320


World of Warcraft to MMO a tu jest temat odnośnie dwóch pierwszych części strategii (w zasadzie spolszczenia ale mniejsza, WoW to inny gatunek)

Dnia 14.09.2007 o 16:30, Union Pacific napisał:

Instrukcja obsługi forumowej szukajki - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27


Jakbyś z niej skorzystał (co ja zrobiłem) to wiedziałbyś, że tematu na temat Warcrafta 1 i 2 nie ma, a ogólnego o Warcraftach też nie ma. Znalazłem tylko o WoWie i W3.

Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 16:07, Assurubalit napisał:

Czy ma ktoś polską pełną instrukcję do WarCrafta II? Z całą historią, itp? Pamiętam,
że kiedyś chyba w wersji dodanej do CD-Action była dodana przetłumaczona instrukcja,
ale gdzies mi płytka zaginęła, a w sieci nie znalazłem..


Ja mam z wersji pudełkowej Warcrafta 2. Ale jeśli chodzi o skanowanie tego i wrzucanie do sieci to raczej nie pomogę, bo:
1. Nie chciałoby mi się tego skanować.
2. Forumowa milicja podciągnęła by to pod piractwo.
3. W zasadzie napisałem to chyba tylko po to żeby się pochwalić, że coś takiego mam.

No i gratuluję awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podciągnę tego pod piractwo, bo to czyste hipotetyzowanie. Polecam za to obydwu panom na sprawdzanie dat i czytanie wątków ( w szczególności tak krótkich). Ostrzeżenia za archeologię stosowaną, tym bardziej że tematy o owych grach, w których można podyskutować są. I kłódka co by nikogo nie korciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować