Zaloguj się, aby obserwować  
buguser

Jesteś tu dłużej i masz jeszcze jakieś pytania, niejasności? Zapraszamy do tego wątku!

6 postów w tym temacie

W tym temacie "doświadczeni" forumowicze mogą zadać pytania.

Wszyscy przodownicy, brygadziści i wyżej mogą się wypowiadać, a dokładniej zadawać pytania. W tym różowym wątku (czy jak to tam się zwie), mogą wypowiadać się tylko nowi. Przejrzałem tamten temat i widzę, że gdy ktoś z wyższym statusem się tam wypowie dostaje degrada.

Tu można bezpiecznie się zapytać o jakies niejasności związanymi z forum, itp.


Moderator pewnie zamknie temat, ale zaryzykuję. Ten temat może się sprawdzić, więc apeluje o nie zamykanie tego tematu.


No to hop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pytanko nr.1-Gdy jestem na głównej stronce gram.pl i próbuje wejść na stronke o wiedźminie,lub na coś innego oprócz tych linków na czerwonym pasku(reklamy są tam typu"Wiedźmin chwalony na zachodzie)to nic sie niedzieje,a w najlepszym przypadku bardzo długoooo ładuje,może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:24, Mathijas W napisał:

No to pytanko nr.1-Gdy jestem na głównej stronce gram.pl i próbuje wejść na stronke o wiedźminie,lub
na coś innego oprócz tych linków na czerwonym pasku(reklamy są tam typu"Wiedźmin chwalony na
zachodzie)to nic sie niedzieje,a w najlepszym przypadku bardzo długoooo ładuje,może mi ktoś
pomóc?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=2839 najlepiej w wątku technicznym o tym napisać.


P.S. Fajnie byłoby przykleic tego posta na głownej stronie forum, pod tematem "Jesteś tu.." ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:32, buguser napisał:

P.S. Fajnie byłoby przykleic tego posta na głownej stronie forum, pod tematem "Jesteś tu.."

Przodownik, a nie wiem że z tym do modków trzeba biec?? A tak serio to formulaż tu jest: gram.pl/moderator lub jak kto woli http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99
Fajny temat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:46, Bartek 93 napisał:

> P.S. Fajnie byłoby przykleic tego posta na głownej stronie forum, pod tematem "Jesteś
tu.."
Przodownik, a nie wiem że z tym do modków trzeba biec??


I własnie po to założyłem ten temat :P Do pomocy :P

Dnia 14.09.2007 o 10:46, Bartek 93 napisał:

Fajny temat :]


Zobaczymy czy sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 08:12, buguser napisał:

Moderator pewnie zamknie temat, ale zaryzykuję. Ten temat może się sprawdzić, więc apeluje
o nie zamykanie tego tematu.



Zgadłeś :) Niedoświadczeni użytkownicy mają swój temat, w wypadku gdy nie bedą potrafili się odnaleźć na forum. "Starzy userzy" wiedzą co to wyszukiwarka i powinni wiedzieć w jakim temacie zadać swoje pytanie w ostateczności załozyc nowy, jesli bedzie taka potrzeba.

W związku z tym wątek uważam za niepotrzebny...

Kłódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować