Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu - premiera w listopadzie!

24 postów w tym temacie

A parę newsików temu mówiono, że premiera będzie 28 września...
W takim razie polska wersja będzie miała niezły poślizdzik... (damn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listopad? Ale masakra :/ przez miesiąc będę się patrzył jak inni grają PE i brytami a ja nie mogę. No cóż przynajmniej gram w betę wiec na pewno nie będę miał zaległości w doświadczeniu w porównaniu do większości graczy.

A kiedy pre-order? I czy będzie EK albo jakaś promocja dla posiadaczy podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio kumpel namówił żebym spróbował w to pograć, wgrałem demko podstawki z CDA pograłem tutorial i pierwszą misję i wywaliłem z dysku. Niestety o ile Warhammer Dawn of war bardzo mi się podobał to już CoH już mnie nie przyciągnął.Mam wrażenie, że chcieli za dużo wsadzić w jedną grę i im to trochę nie wyszło. Jak dla mnie DoW nadal rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaka ma być ta druga nowa armia? Jest wspomniane o brytyjskiej i niemieckiej, ale niemiecka już była... To teraz będą dwie niemieckie? Trochę dziwny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja to myślałem, że jak premiera na świecie 28 września, to u nas parę dni po... a tu co?? ponad miesiąc! Kaszanka Zone!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listopad, ale na pewno nie będzie to 1 Listopad tylko pewnie pierwszy-drugi tydzień :) Poczekamy sobie, w sumie jak zwykle. Nie od parady CDP ma notkę w Nonsensopedii, że jeszcze nie zdarzyło się żeby wydali grę w terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie MUROWANY HIT!!! ,,Pierwsza" Kompania Braci była (wegług mnie) niemal idealna!! Na Linii Frontu ma byc podobno lepsze, więc szykuje się bezkonkurencyjny RTS II-wojenny. Jedyne, co mi brakuje, to to, że mogło by byc trochę więcej stron konfliktu, ale można to odżałowac. Szkoda też, że Company of Heroes: Na Linii Frontu będzie dopiero w listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... jak przeczytałem, że na zachodzie premiera będzie 28 września miałem złudną nadzieję, że CDP jednak nam załatwi choćby troszkę wcześniejszą premierę... a tu taki psikus ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować