Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 00:30, Kris_bla napisał:

A czy RivaTuner dziala pod Vista 64 bit juz? Bo jak ostatnio instalowalem to nic sie nie uruchomilo
:-/

wlasnie, w ogole w viscie działąja jakies tego typu programy? ja mowie o 32 bit.wie ktos?bo visty nie uzywam to nie mam jak sprawdzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 09:02, danzelmario napisał:

wlasnie, w ogole w viscie działąja jakies tego typu programy? ja mowie o 32 bit.wie ktos?bo
visty nie uzywam to nie mam jak sprawdzic:-)


Na 64 bit nie dzialaja, to i na 32 tez pewnie nie, bo tu o sama Viste pewnie chodzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:25, Kris_bla napisał:

> wlasnie, w ogole w viscie działąja jakies tego typu programy? ja mowie o 32 bit.wie ktos?bo

> visty nie uzywam to nie mam jak sprawdzic:-)

Na 64 bit nie dzialaja, to i na 32 tez pewnie nie, bo tu o sama Viste pewnie chodzi :-/

temu tego systemu nie uzywam. jest szitowy i kropka. to M$ chce zebys my sie dali ogłupic i myslec ze jego najnowsze dziecko jest niezbedne.narazie na szczescie tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem :/ Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna tego, że zawieszają mi się gry działające z HDR''em na moim GF6800GS 128/128 AGP? zauważyłem to jakieś parę tygodni temu, nawet format dysku i instalacja nowych sterowników nic nie dała! Zaczyna mnie to już poważnie niepokoić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam DirectX''a 9,0c z sierpnia, nowszego chyba nie ma. Jasne, że ta karta obsługuje HDR, tak jak inne efekty z SM 3.0 :p A po za tym to wcześniej takich problemów nie bylo, dopiero w Test Drive Unlimited się zaczęło no i teraz nie wiem czemu tak jest chyba w każdej grze z HDR''em. Mimo, że zmieniałem sterowniki i dysk formatowałem! Przecież chyba nie możliwe żeby się karta jakoś uszkodziła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnoście karty graf. Chodzi mi o model 7600Gt 256mb/128bit. Czy ta karta podoła nowym grom? Opłaca się ją jeszcze kupić przy okazji kupna całego nowego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:56, awesome napisał:

Mam pytanko odnoście karty graf. Chodzi mi o model 7600Gt 256mb/128bit. Czy ta karta podoła
nowym grom? Opłaca się ją jeszcze kupić przy okazji kupna całego nowego kompa?


To zależy też, jakiego masz obecnie kompa. Ja wcześniej miałem Radeona 9200, zaś teraz GeForce''a 7600GT 256mb/128 bit i widzę znaczną różnicę. Większość nowych gier spokojnie udźwignie ta karta (Gothic 3 - przedtem nie mogłem grać, obecnie tnie się, lecz można grać [ale to wina innych podzespołów:P]). Zresztą sam przed kupnem karty pytałem się znajomych informatyków, czy karta jest niezła. Ja mam złącze pod AGP, więc nie warto było już kupować lepszej karty, bo tak to bym wymieniał już całego kompa, ale jak na AGP ta karta jest jedną z lepszych. Może Crysisa nie udźwignie, ale takiego S.T.A.L.K.E.R.A. to możesz być spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja mam radeona 9600 i nie jestem zadowolony... Może i 256 MB robi wrażenie, ale połowa nowych gier już jej nie obsługuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:26, paweldomar1 napisał:

> Mam pytanko odnoście karty graf. Chodzi mi o model 7600Gt 256mb/128bit. Czy ta karta podoła

> nowym grom? Opłaca się ją jeszcze kupić przy okazji kupna całego nowego kompa?

To zależy też, jakiego masz obecnie kompa. Ja wcześniej miałem Radeona 9200, zaś teraz GeForce''a
7600GT 256mb/128 bit i widzę znaczną różnicę. Większość nowych gier spokojnie udźwignie ta
karta (Gothic 3 - przedtem nie mogłem grać, obecnie tnie się, lecz można grać [ale to wina
innych podzespołów:P]). Zresztą sam przed kupnem karty pytałem się znajomych informatyków,
czy karta jest niezła. Ja mam złącze pod AGP, więc nie warto było już kupować lepszej karty,
bo tak to bym wymieniał już całego kompa, ale jak na AGP ta karta jest jedną z lepszych. Może
Crysisa nie udźwignie, ale takiego S.T.A.L.K.E.R.A. to możesz być spokojny:)



Mówie, ze mam zamiar ją kupić wraz z całą resztą czyli do nowego kompa. A ma być on mniej więcej taki: Athlon 64 X2 3800, na początek 1GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blacklio ma rację, no chyba, że ma to być komp "budżetowy" ale wtedy i tak różnica w cenie nie będzie adekwatna do różnicy w wydajności. Jeśli zależy Ci na tym żeby teraz wydać jak najmniej, bo to zależy od być albo nie być nowego kompa a ewentualnie możesz "za niedługo" wymienić kartę to polecam np. GF6800GT. Na Allegro można takiego dostać za 250zł, a jest porównywalny z 7600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje niedopatrzenie. Jak już masz kupować całego kompa Atlona X2, 1Gb ramu to już warto trochę dołożyć do GeForce''a 7800 bądź 7900. Chyba, że już jesteś bardzo bogaty to możesz skusić się na kartę z serii GeForce 8xxx, ale w to wątpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:31, paweldomar1 napisał:

Moje niedopatrzenie. Jak już masz kupować całego kompa Atlona X2, 1Gb ramu to już warto trochę
dołożyć do GeForce''a 7800 bądź 7900. Chyba, że już jesteś bardzo bogaty to możesz skusić się
na kartę z serii GeForce 8xxx, ale w to wątpie:)



Powiem tak: mam 1800zł na całego kompa. Suma może nie duża, i komp najlepszy nie będzie ale zawsze lepszy niż ten który mam obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:33, awesome napisał:

Powiem tak: mam 1800zł na całego kompa. Suma może nie duża, i komp najlepszy nie będzie ale
zawsze lepszy niż ten który mam obecnie.


Nie wątpię w to, że bęzie lepszy niż ten, który masz obecnie. Jak się nie da troszkę więcej kasy uzbierać, to polecam 7600 GT. Większość gier z tym sprzętem Twoim powinno chodzić bez problemów:) Oczywiście pamiętasz o takiej rzeczy jak zasilacz??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:36, paweldomar1 napisał:

> Powiem tak: mam 1800zł na całego kompa. Suma może nie duża, i komp najlepszy nie będzie
ale
> zawsze lepszy niż ten który mam obecnie.

Nie wątpię w to, że bęzie lepszy niż ten, który masz obecnie. Jak się nie da troszkę więcej
kasy uzbierać, to polecam 7600 GT. Większość gier z tym sprzętem Twoim powinno chodzić bez
problemów:) Oczywiście pamiętasz o takiej rzeczy jak zasilacz??:):)



Pamiętam ale większej uwagi nie zwracam na niego. Kupie jakiś 400w. Powinien wystarczyć,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować