Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 16:18, Olamagato napisał:

> jak jeszcze coś chcesz wiedzieć to powiedz :]
Przede wszystkim moc zasilacza i jakiej jest marki.

A jak to sprawdzić ??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:19, Ari Zmc napisał:

> > jak jeszcze coś chcesz wiedzieć to powiedz :]
> Przede wszystkim moc zasilacza i jakiej jest marki.
A jak to sprawdzić ??;>

Tabliczka znamionowa na obudowie zasilacza po otwarciu obudowy z jednej strony (z lewej patrząc od przodu).
Interesuje mnie moc w watach przy 12V1 i 12V2 (łącznie lub osobno). Ewentualnie ampery jezeli nie jest podane). Jest tam też nazwa firmy i model zasilacza.

Ale już teraz powiem Ci, że najbardziej sensowne w tej chwili to coś podobnego do
Palit XpertVision GeForce 7600GT za 390 zł (X850XT przegrywa przy tej samej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
MODEL:1325 (MEC 6250)
PART:M250 - S31
100V-127V 6A
200V-247V 3A
I dużymi literami jest napisane IBOX
Przepisałem wszystko co moim zdaniem ważne :] (z tego co jest napisane :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:42, Ari Zmc napisał:

>/ciach/
A dużo to stoi ?

Modcom MC koło 110 zł
Amacrox ciut drożej 125 zł ale jest lepszy bo cichszy od Modecoma ( inny wentyl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:30, Mateusz9214 napisał:

moze mi ktos doradzic zastanawiam sie nad kupnem tego http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-342
a kupnem tej karty http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-423 i nie wiem co wybrac
i jeszcze jedno znacie jakis zasilacz bardzo dobrej firmy albo jakas bdb firme ktora ma swietne
zasilacze


Zdecydowanie polecam GeForce''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainstalowałem nowe sterowniki do ati:P i od tamtego czasu...nie mogę pisać "ć" gdy tradycyjnie wybieram ctrl + c to wyskakuje mi "opcje" mojej karty. Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:23, Word up napisał:

Ostatnio zainstalowałem nowe sterowniki do ati:P i od tamtego czasu...nie mogę pisać "ć" gdy
tradycyjnie wybieram ctrl + c to wyskakuje mi "opcje" mojej karty. Jak to zmienić?


Wyłącz opcję "Hot Keys" w Catalyst Control Center :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie dowiem ile kasy możesz przeznaczyć na to to nic nie podpowiem, bo różnica meizy 7300GT a 880GTX jest ogromna zarówno wydajnosćiowo oraz cenowo. A zasilacz jest dobierany odpowiednoi do grafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja :P Mam na wydanie 800zł - 900 zł i zastanawiam się nad kupnem kart Radeon x1950 PRO SAPHIRE 512 MB lub karty GF 7900 GS Galaxy Zalman 256 MB, no i oczywiście zasilacz jakiś markowy do tej karty do 150 zł, zastanawiałem się nad Amacroxem. Posiadam następujący sprzęt:
Procesor : Amd Athlon 64 3200 + s.939
Płyta główna: Gigabyte Ga-K8NS-939
Karta graficzna: GF 6600 TD winfast 256 MB
Pamięć ram: Goodram 2 x 512 MB 400 Mhz
Zasilacz: Deer 350 W

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:15, blacklio napisał:

Poszukaj, zlinkowałem tutaj odświeżone testy X1950Pro vs GF 7900GS

Widziałem ten test ale mi chodzi o dane modele Saphira i Galaxy.
Ok to już wiem jakiej firmy zasilacz, ale do tych karty wystarczy 350 czy lepiej kupic 400 W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:41, Adam.kowalski30 napisał:

Ja tam gram w Test Drive Unlimited na radeonie 9600XT I DZIAŁA BEZ ZACIACHÓW

Tak, pewnie. Tyle, że wiesz, że minimalne wymagania TDU, to 9800 Pro 256 MB VRAM?
A radków 9600XT 256 MB było tyle, że łatwiej trafić w szczęśliwy numerek... ;)
Biorąc pod uwagę, że 9600 jest niemal dokładnie dwa razy słabszy od 9800 Pro, to zakrawa na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:30, Mateusz9214 napisał:

moze mi ktos doradzic zastanawiam sie nad kupnem tego
http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-342 a kupnem tej karty
http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-423 i nie wiem co wybrac

W tym momencie najlepszy wybór, to GF 8800 GTS.
Chociaż moim skromnym zdaniem w przyszłości karty Radeon 2900XT nakopią w tyłek 8800 Ultra, aż będzie się kurzyło i jeszcze zapasu zostanie. A będzie to w momencie, w którym produkcja chipów GPU do tej karty zejdzie na niższy rozmiar technologiczny, same karty tej klasy będą dwa razy mniejsze i będa pobierac dwa razy mniej prądu. Wtedy dopiero konstrukcja pokaże swoją dużą przewagę i prawdopodobnie zmiażdży wszystkie dzisiejsze modele kart łącznie z obecną HD2900 XT.
Problem w tym, że ATI bardzo mocno zaryzykowało wiążąc się tak mocno z potencjalnym niewypałem jakim jest Vista. Nie ma prawidłowo działających sterowników pod XP bo ATI musiałoby kawał systemu Vista (rózniez z elementami DirectX 10 wpakować do pakietu swoich sterowników, aby karta była używalna w tym systemie. A tego nikt normalny nie zrobi.

Jeszcze mała uwaga - przy tej kasie to o ile nie masz Visty i nie masz zamiaru mieć ja bym się zastanawiał też nad Radkiem X1950XTX.

Dnia 22.06.2007 o 19:30, Mateusz9214 napisał:

i jeszcze jedno znacie jakis zasilacz bardzo dobrej firmy albo jakas bdb firme ktora ma
swietne zasilacze

zenfist.pl. Oglądnij i wybierz. A będzie to trudny wybór bo mają tam same dobre rzeczy i prawie wcale nie mają crapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować