Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 18:49, ja33no napisał:

Błagam o litość :(


Ze zdjęcia nic nie widać - mogłeś zrobić dokładnie sama kartę i w mniejszej rozdzielczości bo dlugo się ładuje.
Co to za karta dokładnie i jakim cudem zwiększyłeś ilość pamięci na karcie?
A jeżeli chodzi o pytanie to zastanów się nad tym wiatraczkiem:
http://allegro.pl/item227549776_pentagram_freezone_xc_70_cu_led_wydajny_wys24h.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:49, ja33no napisał:

Błagam o litość :(

Jeśli tak sie nagrzewa możesz otworzyć pokrywę (od strony karty,dla lepszego chłodzenia) i kupić lepszy wiatraczek. Miałem podobna sytuację ze swoja karta graficzną,tylko że moja nagrzewała sie do takiej temperatury,po której komputer się wyłączał a o graniu nie było mowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:55, Like ShadOw napisał:

No tak więc między 7800 GS a 7600 GS jest duża różnica wydajności bądź mała?


Moim zdaniem na 7600GS/GT pograsz w większość gier w przyzwoitych detalach w rozdzielczości 1024x768, a na 7900GS/GT tak samo tylko, że w np. 1280x1024. Równie dobrze możesz grać na wysokich detalach i nie włączać antialiasingu czyli wygładzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość będzie na 1280x1024, ale chcę by grafa była jak najdłużej. 8600 raczej na pewno nie wezmę. Po prostu chcę zagrać w najnowsze tytuły na max. detalach i te, które pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa! Teraz zauważyłem, że to nie jest zintegrowana karta, wybacz za gafę.
Zależy czy chcesz mieć ciszę.
Osobiście polecam:
ZEROtherm GX815 GE
43 dBA
Był testowany w Ekspercie nr.5 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym kupić kartę w cenie do max.500zł ale taką która by udźwigneła takie tytuły jak Crysis , Bioshock , wiedźmin i inne. I która karta jest lepsza geforce 7900 czy geforce 8600 ?Aczkolwiek chciałbym aby ten bioshock i np nowy medal chodzil na max detalach bez żadnych zawieszeń.Będzę bardzo wdzięczny za wasze rady .
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żeby Crysisa pociągnąć, musisz kupić kartę GeForce''a z seri 8xxx . Żeby ładnie chodził, przydałby się jakiś 8800. Ale to już nie kupisz za 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:02, paweldomar1 napisał:

Wiesz, żeby Crysisa pociągnąć, musisz kupić kartę GeForce''a z seri 8xxx . Żeby ładnie chodził,
przydałby się jakiś 8800. Ale to już nie kupisz za 500 zł.

nikt nie mowil o max detalach:P w crysis to i ja na 7600 sobie po pykam:), tworcy zapewniaja ze po gra w to kazdy na 2 letnim kompie nawet, wiec spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować