Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Mam bardzo ważne pytania mam karte grafiki GeForce Ti:200 jest ona starsdzym modelem czy mam ją wymieniać? odpowiadajcie tu albo na stworzonym przezemnie temacie: GeForce


pliz!!! o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:30, DJ Danielus napisał:

Hmm... Spróbuj znaleźć 7300GT DDR3 - kosztuje mniej więcej w tej cenie.
cze mam karte grafiki GeForce ti:200 jest to starszy model i chcialbym go wymienic dorac mi czy ta karta jest dobra i czy warto ją wymieniać? odpowiedz tutaj lub na moim temecie GeForce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:44, DJ Danielus napisał:

Zależy od Twojego sprzętu - za mocna karta do słabego sprzętu się po prostu zmarnuje...

Za ok. 500zł jest Radeon X1950PRO.
ale czy mam ją wymieniać? bo nowsze gry na niej nie chodzą i to mnie dobija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:52, Simonek8 napisał:

> Zależy od Twojego sprzętu - za mocna karta do słabego sprzętu się po prostu zmarnuje...

>
> Za ok. 500zł jest Radeon X1950PRO.
> ale czy mam ją wymieniać? bo nowsze gry na niej nie chodzą i to mnie dobija!

1 uspokój się i przestań spamować
2. podaj co u ciebie siedzi w kompie ram płyta i procesor
3. jak kupisz wypas kartę to przy słabym sprzęcie nie będziesz widział różnicy.

a GeForce to tylko model chipsetu na bazie jakiego zrobiona jest karta, wiele różnych firm produkuje karty o podobnych możliwościach.

ale nie ważne czy masz szynę AGP, czy PCIe tak jak pisali koledzy wyżej bierz Radeona X1950PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:03, kindziukxxx napisał:

> > Zależy od Twojego sprzętu - za mocna karta do słabego sprzętu się po prostu zmarnuje...

>
> >
> > Za ok. 500zł jest Radeon X1950PRO.
> > ale czy mam ją wymieniać? bo nowsze gry na niej nie chodzą i to mnie dobija!
>
1 uspokój się i przestań spamować
2. podaj co u ciebie siedzi w kompie ram płyta i procesor
3. jak kupisz wypas kartę to przy słabym sprzęcie nie będziesz widział różnicy.

a GeForce to tylko model chipsetu na bazie jakiego zrobiona jest karta, wiele różnych firm
produkuje karty o podobnych możliwościach.

ale nie ważne czy masz szynę AGP, czy PCIe tak jak pisali koledzy wyżej bierz Radeona X1950PRO


Procesor:Sempron2800+
Płyta glówna: Asus K8V-X-SE
Ram:1gb (moze wymienie na 2GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:09, kindziukxxx napisał:

> ciach
to bierz radeona X1950Pro http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1950GT+256+AGP jest za
425 zł
a coś tańszego bo jak bylem w sklepie komputerowym w kturym wymienialem części to facet mi doradzil nie pamientam dokladnie ale to chyba byla karta Gigabyte 7600Gt to moze ją wziąśc bo ma wysoki shader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:11, Simonek8 napisał:

> > ciach
> to bierz radeona X1950Pro http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1950GT+256+AGP jest
za
> 425 zł
> a coś tańszego bo jak bylem w sklepie komputerowym w kturym wymienialem części to facet
mi doradzil nie pamientam dokladnie ale to chyba byla karta Gigabyte 7600Gt to moze ją wziąśc
bo ma wysoki shader

w przedziale cenowym do 500 zł i pod AGP najlepszą kartą jest RADEON X1950PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:15, BogSumerow napisał:

Co do GeForców to z leciwego 6200 wymieniłem na 7300GT Super z 512 mb firmy palit i nie narzekam.Crysisa
odpale a CoD4 chodzi na high

z ciekawości ile zapłaciłeś, i jakie masz zamontowane tam pamięci DDR2 czy DDR3, ale jak zapewne wiesz ta karta nie jest w stanie wykorzystać pełnych 512 MB pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:15, BogSumerow napisał:

Co do GeForców to z leciwego 6200 wymieniłem na 7300GT Super z 512 mb firmy palit i nie narzekam.Crysisa
odpale a CoD4 chodzi na high

CoD 4 na High powiadasz, a w jakiej rozdziałce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:46, marian538 napisał:

> Co do GeForców to z leciwego 6200 wymieniłem na 7300GT Super z 512 mb firmy palit i nie
narzekam.Crysisa
> odpale a CoD4 chodzi na high
CoD 4 na High powiadasz, a w jakiej rozdziałce??


rozdziałka to 1024x768

kindziukxxx zaplacilem 230zł niestety DDR2 ale nie narzekam na nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:03, graska napisał:

co sadzicie o karcie graficznej ATI Radeon 9600 pro? bo nie wiem czy ja zmieniac czy nie

mam taka na kompie i jestem nawet umiarkowanie zadowolony, dziala stabilnie, gry chodza moze nie najszybciej ale zawsze wszystko na niej odpala. Kupilem ja w zasadzie tylko dlatego ze GF6600 byl za mocny w stosunku do procka a radek 9600 byl tanszy i w sam raz. Ale to bylo poltora roku temu, teraz za 200 zl mozesz kupic o wieeeele mocniejsze karty jak GF 7300/7600 wiec kupowanie takiego starocia nie ma po prostu sensu, chyba ze naprawde za grosze do starego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak ja ta karte juz mam i kupilem tez gdzies poltora roku temu wiec nie wiem czy ja zmieniac na nowsza kompa mam starego 6 lat w tyl i nic nie wymienialem oprocz karty planuje teraz kupic pamiec albo procka z karta bym sie wsztrzymal jak radzicie karta czy pamiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem Ati Radeona x800 GTO na NVIDIA GeForce 8600 GT i mam problem - mam duży spadek wydajności! Może mi ktoś pomóc skonfigurować tę kartę? Najlepiej przez gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie spadki tzn.? Czym się to objawia?*
* Heh! Nie oto mi chodziło. Znaczy się czy możesz grać, czy nie.

W menedżerze urządzeń sprawdź kartę graficzną (czy nie ma jakiś znaczków) oraz przeinstaluj sterowniki, najlepiej na te dołączone do karty lub ze strony nVidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować