Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 19:32, tm93 napisał:

no okej ale nie dośc że mi zintegrowanej nie wylącza to jeszzce mi nowej w ogóle nie wykrywa;|
i co w takim razie?


Proponuje pozyczyc inna karte i ja zamontowac. W ten sposob bedziesz wiedzial czy plyta ma problemy czy karta grafiki jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko; czy aby zainstalować nowe sterowniki koniecznie trzeba odinstalowywać stare, przechodzić przez tryb awaryjny itp. i co się może stać jeśli zainstaluje nowe bez usuwania starych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:35, Misquamaqus napisał:


> no okej ale nie dośc że mi zintegrowanej nie wylącza to jeszzce mi nowej w ogóle nie wykrywa;|

> i co w takim razie?

Proponuje pozyczyc inna karte i ja zamontowac. W ten sposob bedziesz wiedzial czy plyta ma
problemy czy karta grafiki jest uszkodzona.

aaaa i jeszcze jedno: jak wylącze tą karte to jak potem ją (na wszelki wypadek gdyby i tak nie dzialala tamta karta) wlączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:15, PatrolPatryk napisał:

A ja mam takie pytanko; czy aby zainstalować nowe sterowniki koniecznie trzeba odinstalowywać
stare, przechodzić przez tryb awaryjny itp. i co się może stać jeśli zainstaluje nowe bez usuwania
starych?


Jeśli instalujesz nowe to musisz usunąć te stare, nie trzeba wchodzić w tryb awaryjny, jak tak robie i wszystko jest ok.
Nie wiem co się stanie ja sie zainstaluje nowe na stare, nie próbowałem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:33, DJ Danielus napisał:

Osobiście brałbym prędzej 8800GT.

8800GTS 320MB ma szynę 320Mb
W grach jest niezła, ale w podobnej cenie (a dużo lepsza) jest wersja GT.


No wiem,też brałbym 8800 GT,ale są problemy z dostępnością,więc niestety muszę wziąć tą... A jakbym grał na niej w G3,Wiedźmina etc. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:39, DJ Danielus napisał:

Z tego co widzę to jest ich parę w sklepach - poszukaj, bo na prawdę warto! Jak nie to jeśli
możesz to dozbieraj do wersji GTS w rev. 2.


Ale mi chodzi żeby kupić ją w moim mieście... Zresztą,pisałem już tu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:36, dominik713 napisał:

są problemy z dostępnością


Dzisiaj widziałem pełno ich na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej - chodziły po ok. 900-950 zł, różne wersje, od różnych producentów - XFX, EVGA, BFG, Gigabyte, Asus itd. W sklepach internetowych też powinny być, nie możesz kupić przez internet? Powinienieś trafić tam taniej niż w normalnym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:43, sir Alfred napisał:

> są problemy z dostępnością

Dzisiaj widziałem pełno ich na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej - chodziły po ok. 900-950
zł, różne wersje, od różnych producentów - XFX, EVGA, BFG, Gigabyte, Asus itd. W sklepach internetowych
też powinny być, nie możesz kupić przez internet? Powinienieś trafić tam taniej niż w normalnym
sklepie :)


Ale ja muszę kupować w sklepie u nas... Szkoda,ale muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:06, Dekerinho6 napisał:

Mam pytanie z jakiej firmy karta graficzna jest dobra?????????????



to zalezy . Czy bierzesz producenta ATI czy NVIDIA.

z ATI polecam

GECUBE
SAPPHIRE
ASUS
GIGABYTE
HIS

z NVIDII

ASUS
GIGABYTE
XFX
EVGA mam ich karte i nie zmienie na zadnego innego producenta
BFG
GAINWARD ale nie polecam z tego pwoodu ze firma sie przez ostatnie 2 lata popsula i nie robi jzu takich supeer produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:16, DJ Danielus napisał:

W zasadzie to każdej pod jakimś względem.
Jednak osobiście polecam:
EVGA
Palit
Galaxy
Dobrze się też mają:
Zotac/Sapphire
PowerColor
BFG


acha dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:19, dominik713 napisał:

Mam pytanie.Co sądzicie o karcie GeForce 8800 GTS z 320 MB RAM? Jak ona spisuje się w grach?
Ile ma bitów? Na jak długo mi starczy by komfortowo sobie grać?


8800 gts to dobra karta...osobiscie mam taka od lipca i jest na tyle wydajna, ze gram w co chce na wysokich detalach. Podkreca sie calkiem przyzwoicie bo z nominalnych 500/1200/800 zrobilem 621/1400/1050 co dalo przyrost wydajnosci okolo 15 %. Karta posiada 320 mb pamieci, ktore spokojnie mozna podkrecic o 400 mb a to daje przy szynie 320 bit wzrost przepustowosci pamieci z 62 gt/s do 82 gb/s.
Niestety nie jest to karta najwydajniejsza na swiecie jednak komfort w grach jest jak najbardziej uzasadniony.
Gralem ostatnio w demko wiedzmina i spokojnie idzie na maxymalnych ustawieniach. Duzo jeszcze zalezy od tego jakiego masz procka bo takie potwory wymagaja duzej mocy obliczenioej od CPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:15, arek120 napisał:

Witam wszystkich.Chciałbym zapytac jak mozna podkrecic jakakolwiek karte graficzna

Podaj aktualną konfiguracje kompa, czy coś z tego wymieniasz poza grafiką i jaką kwotą dysponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować