Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

http://www.allegro.pl/item292886691_asus_radeon_hd_3870_512_mb_ddr4_256bit_wys24h.html --
Pierwszy radeon 3870 w referencyjnej cenie, czasami możecie również zapłacić tyle samo na tym samym serwisie za radka 3750 :), nic normalnie szok, że tak szybko mamy cenę referencyjną, za taką cenę to już jest bardzi dobra oferta dla osób chcących coś za 700-800 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i czym się tak podniecasz? [bez urazy]
u mnie w sklepie hd38x0 są od samego początku w referencyjnej cenie. "są", bo tak naprawdę ich nie ma... znaczy cena ok, ale niedostępne są
ale za to w drugim sklepie SĄ (nawet na allegro wystawili) hd3870 od powercolora za 715 oraz te same, ale podkręcane z innym chłodzeniem za 735 xP jak chcesz linka to parę postów wyżej podałem.
tylko nie wykup wszystkich od razu, zostaw jedną dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:35, szypek26 napisał:

....


Niestety nie jestem w stanie dzisiaj Ci powiedzieć ile wyciągam w CoH - muszę najpierw go spatchować bo inaczej nie pogram ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :) mi bardziej chodzi o działanie sterów a nie samą wydajność. niemniej jednak bardzo dziękuję za zaangażowanie :)

@fifomaniak - ja bym brał 7600, ale nie jestem ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:20, DJ Danielus napisał:

7300GT bądź 7600GS, tylko z DDR3!


Czyli praktycznie taką kartę mogę włożyć do każdego kompa?
Czy są jeszcze jakieś wymagania np. DDR2 na kości pamięci czy też DDR2 na płycie głównej?

PS. Co to jest "DDR"? Jeśli ktoś ma czas niech mi wytłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 7600 GS z DDR3 na AGP (szukalem wczoraj dluuuuuuuugo) a GT jest bardzo ciezko dostac (prawie nigdzie nie moglem znalezc), a jak juz sa to baardzo drogo (450 zl), a ja szukam za ok. 400 zl. I nie chce Radeonow

Edit: No dobra, sa ale tez tylko teoretycznie, a w magazynach nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 02:29, Kazhaam napisał:

W marcu pewnie sie przekonamy, 9800GTX jest zapowiadany na ~600$ wiec w polsce pewnie kolo
2k.
9800GX2 pewnie wiecej.

A jaki GeForce teraz najbardzej sie oplaca kupowac i ile kosztuje, bo mam radeona x1650PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DirectX 11?:
http://www.in4.pl/komentarze_DirectX_11_jeszcze_w_tym_roku_,15011.htm

Jeżeli to nie są jaja, to M$ sobie robi totalne już jaja z tego rynku. Niedługo zaczną sprzedawać wykałaczki: Wykałaczki MS v1.01, v1.02, v1.03,4,...,n...

Rujnują tym sposobem plany programistów i twórców gier. Dzisiaj ciężko jest sprzedać grę bez dobrej grafiki. Ktoś się męczy żeby zrobić grę pod DX 10 czy 10.1 a na horyzoncie 11 go przywita. A karty graficzne to niby dobrze już obsługują DX10.1? Jak na razie widzimy pokazy slajdów w najlepszych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 13:16, fifomaniak napisał:

Tylko w sumie czemu nie skoro ten DX10 niewiele wnosi


Moim zdaniem niewiele wnosi, bo został on zrobiony na siłę.
Jak większość osób wie, Vista jest nieudanym systemem. M$ doskonale o tym wie, dlatego też zapowiedział już nowy system operacyjny, a teraz jak widać być może tak samo będzie z Direct X 11. Jeżeli by tak było, to moim zdaniem byłby to cios w plecy od M$ w stronę producentów gier oraz kart graficznych. Wtedy wszystkie osoby, które wybuliły słone pieniądze za mocne karty (8800GT,GTS,GTX,GTX Ultra) zostałyby potraktowane nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 13:48, master matrox napisał:

Wtedy wszystkie osoby, które wybuliły słone pieniądze za mocne
karty (8800GT,GTS,GTX,GTX Ultra) zostałyby potraktowane nie fair.


Niby czemu? Przecież kupili najwydajniejsze karty w swojej klasie dzięki którym mogą grać w wysokich rozdzielczościach z ustawieniami na maska w każdągrę (wyłączając bubel crysisa). Gier na DX10 nadal mało, a pod DX9 nie mają sobie równych, w dodatku DX 9 niewiele różniący się od DX10! Jak dla mnie ci co kupili karty z serii 8800 ubili świetny interes:) Zwłaszcza jeśli kupowali je jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
TAK.... ja mam "starego" :) GTS''a 640 MB i jeszcze po OC śmiga jak F-117 :P Wszystko płynnie w max detalach w rozdziałce 1680x1050, prawie wszystko.... Crysis.... I wcale mnie nie boli ze zapłaciłem za nią w październiku 1250 zł, nawet patrząc jak pojawił sie8800 GT i nowy GTS, mnie nie bawi pogoń za klatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować