Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 14:15, Stwór napisał:

Niby czemu? Przecież kupili najwydajniejsze karty w swojej klasie dzięki którym mogą grać w
wysokich rozdzielczościach z ustawieniami na maska w każdągrę (wyłączając bubel crysisa). Gier
na DX10 nadal mało, a pod DX9 nie mają sobie równych, w dodatku DX 9 niewiele różniący się
od DX10! Jak dla mnie ci co kupili karty z serii 8800 ubili świetny interes:) Zwłaszcza jeśli
kupowali je jakiś czas temu.


Ale gier pod DX10 chyba jeszcze nie ma tak w ogóle? Wszystkie to konwersje z konsol lub przeróbki, chyba taki Crysis, CoH i WiC to gry robione na siłę z obsługą DX10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX 10 jest standardowo zainstalowany na Viście a na XP nie jest dostępny. Więc jak masz Vistę to jest już zaintalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:14, Traju napisał:

DX 10 jest standardowo zainstalowany na Viście a na XP nie jest dostępny. Więc jak masz Vistę
to jest już zaintalowany.



Na XP niedostępny DX10 ?
Pamiętam, że coś o tym czytałem, ale treści nie pamiętam...
Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:52, Silveren napisał:

> DX 10 jest standardowo zainstalowany na Viście a na XP nie jest dostępny. Więc jak masz
Vistę
> to jest już zaintalowany.


Na XP niedostępny DX10 ?
Pamiętam, że coś o tym czytałem, ale treści nie pamiętam...
Czy to prawda?

Tak to prawda.trzeba kupić ten shit Viste.Póki co zwyczajnie sie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:54, Rosomk napisał:

> > DX 10 jest standardowo zainstalowany na Viście a na XP nie jest dostępny. Więc jak
masz
> Vistę
> > to jest już zaintalowany.
>
>
> Na XP niedostępny DX10 ?
> Pamiętam, że coś o tym czytałem, ale treści nie pamiętam...
> Czy to prawda?
>
Tak to prawda.trzeba kupić ten shit Viste.Póki co zwyczajnie sie nie opłaca.

>

A ja chciałem się skusić na nowego kompa z XP i DX10, chociaż taki nie istnieje...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:52, Silveren napisał:

> /.../> Na XP niedostępny DX10 ? /.../

Grupa niezależnych programistów próbuje doprowadzić do możliwości zainstalowania DirectX na WinXP. Zaczęli chyba dwa lata temu ale, jak dotąd, nie udała się ta sztuka. Nie rezygnują i być może w końcu im się uda. Byłby to mooocny cios w Vistę. Z drugiej strony, Microsoft pracuje nad nowym systemem, który ma być gotowy w 2010 roku (na pewno się spóźnią). Nowy system ma się szybciej uruchamiać i ma mieć mniejsze wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:06, Silveren napisał:

A ja chciałem się skusić na nowego kompa z XP i DX10, chociaż taki nie istnieje...xD


Nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 16:06, Silveren napisał:

A ja chciałem się skusić na nowego kompa z XP i DX10, chociaż taki nie istnieje...xD

tak po prawdzie to dx10 na razie nie zmienia tak wiele.A w większości gier prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:09, Rosomk napisał:


> A ja chciałem się skusić na nowego kompa z XP i DX10, chociaż taki nie istnieje...xD
tak po prawdzie to dx10 na razie nie zmienia tak wiele.A w większości gier prawie nic.


No wiesz co.....zagraj w lost planet na visie i na xp a zobaczysz roznice. Oczywiscie nie ma jakiejs bardzo widocznej roznicy. Wszystkiego rodzaju wybuchy, pylki i inne drobiazgi sa bardziej szczegolowe i jak by to wziasc cuzamen do kupy to daje piekny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:11, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Na XP niedostępny DX10 ? /.../
Grupa niezależnych programistów próbuje doprowadzić do możliwości zainstalowania DirectX na
WinXP. Zaczęli chyba dwa lata temu ale, jak dotąd, nie udała się ta sztuka. Nie rezygnują i
być może w końcu im się uda. Byłby to mooocny cios w Vistę. Z drugiej strony, Microsoft pracuje
nad nowym systemem, który ma być gotowy w 2010 roku (na pewno się spóźnią). Nowy system ma
się szybciej uruchamiać i ma mieć mniejsze wymagania sprzętowe.


Vista też miała taka być hehehhe....

Jeszcze jakiś czas temu krążyły plotki o DX 9L, który miał być DX10 dla XP'' kowców, ale dawno nic o tym nie słyszałem... nadzieje o DX9L z każdym dniem maleją... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:35, szypek26 napisał:

>....


Co do sterowników - udało mi się wydębić od kumpla do testów Call of Duty 4 - też full detali w 1280*1024 bez zacięcia w grze. Co najśmieszniejsze gra ma chwilowe zwiechy w menu czy np. podczas wczytywania - w grze jest absolutnie bez zacięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:42, Misquamaqus napisał:

Microsoft nie moze wydac dx10 na xp bo zabilby swoje dziecko czyli viste !!!.


Nie zdziwię się gdyby tak zrobili, oni są nieobliczalni jak widać. :)

Najlepiej to mają dzisiaj ci, którzy myślą o zrobieniu swoich gier przy pełnym wykorzystaniu DX 9c - no bo po co bawić się w wyścig zbrojeń, skoro można piękno uzyskać na poprzedniej i sprawdzonej technologii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:04, Galadin napisał:

> Microsoft nie moze wydac dx10 na xp bo zabilby swoje dziecko czyli viste !!!.

Nie zdziwię się gdyby tak zrobili, oni są nieobliczalni jak widać. :)

Najlepiej to mają dzisiaj ci, którzy myślą o zrobieniu swoich gier przy pełnym wykorzystaniu
DX 9c - no bo po co bawić się w wyścig zbrojeń, skoro można piękno uzyskać na poprzedniej i
sprawdzonej technologii? :)


A nie mozna miec dwoch systemow w kompie i pracowac na xp a grac w nowe tytuly na viscie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za kolejny post ale nie mogę zeedytować poprzedniego. CoH w 1280*1024 wszystko na max co się da DX9 - w grze mam średnio 45 fpsów. Jak się wgrywa to spada do mniej niż 10 ale gra jest płynna. Więc to tyle w temacie sterowników do HD38x0 - mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łochocho... w CoDa właśnie planuję pociąć ^^ wielkie dzięki za info
jakbyś był zainteresowany: dziś zamówiłem grafkę + zasiłkę, jutro skoczę odebrać pewnie, w weekend przygotuję kompa do formata, w poniedziałek/ewentualnie wtorek wiozę złoma do sklepu, niech montują całość ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:30, szypek26 napisał:

łochocho... w CoDa właśnie planuję pociąć ^^ wielkie dzięki za info
jakbyś był zainteresowany: dziś zamówiłem grafkę + zasiłkę, jutro skoczę odebrać pewnie, w
weekend przygotuję kompa do formata, w poniedziałek/ewentualnie wtorek wiozę złoma do sklepu,
niech montują całość ^^


Heh :) Mi już nic nie straszne :) CoH w full, UT3 w full CoD4 full oczywiście wszystko w 1280*1024 :) ale wydaje mi się,że moje 400 watów to trochę za mało albo coś z kartą mam :/ jakiekolwiek OC karty powoduje reset kompa.

Co do formata - też go przygotowałem i się kurde naciąłem - wziąłem stare porysowane płyty i teraz nie chce mi ich czytać ;/

I czemu sam nie złożysz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:54, Rosomk napisał:

Tak to prawda.trzeba kupić ten shit Viste.Póki co zwyczajnie sie nie opłaca.

shit to Ty wiesz o Vista i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować