Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 17:04, Paułak napisał:

Jak podkręcić GeForce 9600GT?

zegary i pamięci osobno, robić testy stabilności

Dnia 25.03.2008 o 17:04, Paułak napisał:

Da rade przez Riva tuner?

oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:12, krl.krl napisał:

> Jak podkręcić GeForce 9600GT?
zegary i pamięci osobno, robić testy stabilności
> Da rade przez Riva tuner?
oczywiście

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Która z kart graficznych sprawdza się lepiej w grach? GF 8800 GT 512MB czy GF 8800 GTS 512MB (nie 320 MB, czy 640, tylko 512! :))? Stosunek jakość/cena nie ważny.
2. Czy gdzieś już testowano Ge Force''a 9800 GTX? Jeżeli tak, to proszę o link(i). najlepiej do testów w języku polskim, ale na te do testów angielskich też się nie obrażę. :>
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:27, Lex napisał:

1. Która z kart graficznych sprawdza się lepiej w grach? GF 8800 GT 512MB czy GF 8800
GTS 512MB (nie 320 MB, czy 640, tylko 512! :))?


Szybszy jest 8800GTS 512mb i
.

Dnia 25.03.2008 o 18:27, Lex napisał:

2. Czy gdzieś już testowano Ge Force''a 9800 GTX?


pojawily sie juz pierwsze testy ale nie sa one jeszcze potwierdzone jesli chcesz to sa na moim gs w archiwum znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko czy da się podłączyć pod karte graf(moja to: GF7600 GT) kabla TV? bo w zestawie z kompem miałem jakąś przejściówkę którą sie podpina do gniazdka w Karcie graf. i są 3 kolorki wychodzące(niebieski, czerwony, zielony) :P
Więc da sie podączyć? bo nie wiem czy kupować tą kartę telewizyjną ;dd
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:02, Mizioltoja napisał:

Witam
Mam pytanko czy da się podłączyć pod karte graf(moja to: GF7600 GT) kabla TV? bo w zestawie
z kompem miałem jakąś przejściówkę którą sie podpina do gniazdka w Karcie graf. i są
3 kolorki wychodzące(niebieski, czerwony, zielony) :P
Więc da sie podączyć? bo nie wiem czy kupować tą kartę telewizyjną ;dd
pozdrawiam


Inaczej. Rozumiem ze chodzi ci o to zeby podlaczyc pod kompa TV ale zeby miec na komputerze TV jesli tak to musisz kupic sobie karte TV. Natomiast jesli bys chcial podlaczyc pod kompa TV i ogladac na nim filmy z kompa to wystarczy zwykly chinch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:32, dawidos170 napisał:

> /.../ mam Radeona 3850

A masz CCC (Catalyst Control Center)?
Jeśli tak, to czy masz kłopot z napisaniem litery "Ć", tylko małej? Bo ja właśnie od trzech dni wojuję z nowym komputerem. Wywołanie CCC mozna łatwo wyłączyc, ale jak dotąd miałem inne kłopoty i dzisiaj wziąłem się za pisanie i dopiero co zauważyłem, że małego "Ć" nie mogę napisac. Może już zlikwidowałeś ten kłopot? Jeśli tak, to jak? Dzisiaj z dzisięc razy skanowałem kanały telewizyjne, zanim mi wszystkie mi wykryło i z fonia, zawsze albo kilku nie wykryło, albo na kilku głosu nie było, tak, że już mi się nie chce szukac, jak to małe "Ć" przywrócic...

Dnia 25.03.2008 o 09:32, dawidos170 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ć jest prosto wchodzisz w HotKeys manafer i tam zmieniasz przypisanie np ja ustawiłem Ctr+Alt+G i odhaczasz wszystko co się da (znaczy żeby powyłączać) i problemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 23:02, Nufiko napisał:

Z ć jest prosto wchodzisz w HotKeys manafer i tam zmieniasz przypisanie np ja ustawiłem
Ctr+Alt+G i odhaczasz wszystko co się da (znaczy żeby powyłączać) i problemu nie ma

Tak było kiedyś i sam tak kiedyś robiłem. Teraz mam odhaczone i... figa. Jest sposób, ale bardziej skomplikowany, tyle, że ja go nie znam. "Ć" (małe) nie wywołuje już CCC i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 23:02, Nufiko napisał:

/.../) i problemu nie ma

>
Faktycznie, problemu nie ma. Zapomniałem, że to wszystko działa, ale dopiero po restarcie. No cóż, skleroza; zawsze trzeba nogami albo rękami nadrabiać (już mam to nieszczęsne "ć"). Dziękuję ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 09:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../) i problemu nie ma


Dobrze,że poradziłeś sobie z problemem :) CCC nie mam bo nigdy go nie ściągam - tylko same drivery i do tego ATT oraz RivaTuner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest różnica między kartami Gigabyte czy asus ? Czy nie które są wydajniejsze od innych? Chodzi mi o ten sam rodzaj karty graficznej ale o innego producenta. Bo różnice w cenach są dość duże. Ja mam GeForce 8800GT asusa. Asusa była jedną z najtańszych. Czy jest gorsza od Gigabyte ? Czy to jest jakaś duża różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:18, Grizzly. napisał:

...



Karty te mogą się różnić co najwyżej chłodzeniem,wyglądem,dodatkami czy zegarami no i nazwą firmy. Tyle. GPU i PCB nieważne jakiej firmy musi być takie jakim nVidia je zaprojektowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 18:22, dawidos170 napisał:

Karty te mogą się różnić co najwyżej chłodzeniem,wyglądem,dodatkami czy zegarami no i
nazwą firmy. Tyle. GPU i PCB nieważne jakiej firmy musi być takie jakim nVidia je zaprojektowała.


Czyli wszystkie są tak samo wydajne ? A za co odpowiada ten zegar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:39, Grizzly. napisał:

Czyli wszystkie są tak samo wydajne ?


Pod warunkiem,że mają te same zegary to tak.

>A za co odpowiada ten zegar ?

Są to taktowania rdzenia GPU,pamięci oraz shaderów. Odpowiadają za wydajność karty.Im wyższe tym karta wydajniejsza. Więc karta z taktowaniem 600/1800/1000 będzie wolniejsza od 700/2000/1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chłodzenia na BFG GeForce 8800GT 512 OC2.
Musi być ciche (max 25DB) i najlepiej nie droższe jak 200zł, tylko z komputroniku. Nie interesuje mnie ten walnięty silencer AC, bo jak do tej pory zwaliły mi się już 2 karty od chłodzeń AC :( .
Może być Thermalight, Zalman itp.
Tylko żeby bez problemu pasowało i najlepiej, by się dało zamontować w dół. Dobrze jeśli będzie chłodzić też pamięci a nie tylko GPU. Może być pasywne, ale temperatura to nie ma być 70 stopni :p .
Jeśli trzeba nową pasę termoprzewodzącą (niż taka z zestawu chłodzenia), to prosze też o link do niej. Z góry dzięki, tylko proszę, nie AC ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje porady odnosnie karty graficznej do notebooka, a wlasciwie wyboru wlasciwego notebooka dla znajomej :) otoz ona chce na nim pracowac AutoCAD-em i chce do tego celu w miare mocna karte graf. Jaka karta pociagnie dobrze AutoCADa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:14, dobrakos napisał:

potrzebuje porady odnosnie karty graficznej do notebooka, a wlasciwie wyboru wlasciwego
notebooka dla znajomej :) otoz ona chce na nim pracowac AutoCAD-em i chce do tego celu
w miare mocna karte graf. Jaka karta pociagnie dobrze AutoCADa ?


Zależy od wersji AutoCADa. Jeżeli jest to najnowsza, to do w pełni płynnego działania wymaga karty na poziomie 8700, a laptopy z czymś takim kosztują majątek. W przypadku starszych wersji wystarczy coś pokroju 8600GT, czy też HD2600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować