Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 20:00, pendejo napisał:

ale zrozum chyba radeon hd3800 te same karty jedna z szyną 256 druga z szyną 512 i wzrost
wydajności w tej drugiej był znikomy, zresztą czytałem, że ma wyjść radek z gddr5 i z
szyną 512, więc nic straconego ;]


Mi chodzilo o to jak bardzo mocno wplywa szybkosc szyny pamieci na wydajnosc pamieci.
W tym przypadku podparlem sie nvidia bo tam przynajmniej widac, ze szybka szyna oznacza szybki dostep do pamieci a co za tym idzie duza przepustowosc.
Jak pisales, w kartach ati taki uklad sie nie sprawdzil i ciekawe dla czego ?.
Z tego co widac ati wolalo pojsc w szybsze pamieci i zostawic wolna acz sprawdzona szyne.

Efekty sa widoczne i nie ma co tu doszukiwac sie jakiejkolwiek zawisci czy adoracji co do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:00, Chester001 napisał:

hej mam pytanie :
karta graficzna 8600GT jest dobra jeśli chodzi o laptopa ?


Tak ta karta jest wporzadku mialem kiedys laptopa wlasnie z nia i polecam naprawde dobrze dzialaly gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:00, Chester001 napisał:

hej mam pytanie :
karta graficzna 8600GT jest dobra jeśli chodzi o laptopa ?


Przecietna, ok. 3,5k pkt 3dmarku06, czyli z nowszymi gierkami bedzie miala male problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:19, wiejskichlop napisał:

> hej mam pytanie :
> karta graficzna 8600GT jest dobra jeśli chodzi o laptopa ?

Przecietna, ok. 3,5k pkt 3dmarku06, czyli z nowszymi gierkami bedzie miala male problemy


Tak tylko pamietaj ze jest to karta w laptopie i na dzien obecny na poslkim rynku nie pojawily sie jeszcze karty z mobilne z seri 9... wiec jest to naprawde spoko karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:26, MLODY2K6 napisał:

Tak tylko pamietaj ze jest to karta w laptopie i na dzien obecny na poslkim rynku nie
pojawily sie jeszcze karty z mobilne z seri 9... wiec jest to naprawde spoko karta.


dla mnie spoko karta to Quadro FX 1600M, mozna go dostac juz w notebooku za 3k, a ma te 1500pkt wiecej

A naprawde spoko karta to dla mnie 8800m gtx ktory robi ok. 10k w 3dmarku06 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:40, bzuq99 napisał:

Zależy ile możesz pieniedzy wydac, jaka masz płyte i procesor.


AMD athlon{tm} 64 processor 3500+

Do dyspozycji mam 500 - 700 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:37, MLODY2K6 napisał:

To jak Cie stac to kup sobie lapka alienaware i bedziesz mial nawet SLI z 8800GTXm


A czy my tu mowimy kogo na cos stac? Po prostu powiedzialem, ze 8600 jest przecietny, bo istnieje wiele kart lepszych od niego. Zreszta ogolnie wiadomo, ze 8600m jest karta mid-, a nie highendowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:17, MLODY2K6 napisał:

Nie spotkalme sie na zadnym jeszcze forum z uzytkownikiem ktory kupowal by latopa z karta
high end wiec takich wogole nie proponuje


Ale nie mow innym, ze 8600 jest super-duper i lepszej nie ma. Nie wiesz nawet czy ta osoba nie chce wlasnie kupic karty high-endowej i ma na oku 8600. Pyta sie, czy ta karta jest dobra, a ty odpowiadasz, ze jest niezla. Koles kupuje i co? Bedzie musial w crysisa na najnizszej rozdzialce grac, heh :P. Bo jednak co ci szkodzilo powiedziec, ze karta jest przecietna i sa tez karty wydajniejsze (jakies 3 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:44, MLODY2K6 napisał:

Grasz moze w CRYSIS-a na laptopie??? jesli nie to zakoncz ta dyskusje bo malo kto gra
w CRYSIS na laptopie


Lapka do grania nie uzywam, co nie zmiania faktu, ze wprowadziles w blad forumowicza, mowiac, ze 8600 jest dobra karta :). Poza tym Crysisa uzylem jako przykladu, rownie dobrze moglem tu wymienic wic, ac, cod''a, czy wiele innych gier (oczywiscie wtedy oprocz najnizszej rozdzialki, ''ktos'' musialby grac na najnizszych detalach). Jezeli za oknem nie widzisz nietoperz to zakoncz ta dyskusje, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:26, MLODY2K6 napisał:

Tak tylko pamietaj ze jest to karta w laptopie i na dzien obecny na poslkim rynku nie
pojawily sie jeszcze karty z mobilne z seri 9... wiec jest to naprawde spoko karta.


Masz bardzo stare informacje...
Np. taki Asus ma laptopy z serii Lamborghini wyposażone w grafikę 9500...
Cena to inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować