Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Może mi ktoś wyjaśnić, bo się w tym HD gubię na maxa już - np. w Radeonie HD4830 jest wyjście HDTV (takie okrągłe do zwykłego wyjścia TV podobne), a w Radeonie HD4670 jest HDMI (takie płaskie do USB podobne) - jaka jest między nimi różnica w takim wypadku? Czego nie będę mógł bez HDMI a za to będę mógł z HDTV i odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:07, GANGSTERR napisał:

> Znacie może jakąś w miarę dobrą kartę graficzną, która pasowałaby do płyty głównej
Asus
> A7V8X-X ? Jeśli tak, prosiłbym o jakiekolwiek linki, na przykład do aukcji na allegro.


ehhh...

jaki procesor
jaki zasilacz (marka i moc)
ile do wydania ?

Amd Sempron 2500+ 1,82 Ghz, zasilacz to nie wiem, do wydania około 300 złotych. Jak na razie mam Fx 5600 DDR, głównie chodzi mi o to czy pod moją płytę główną działać będzie karta pod AGP, ale np. z taktowaniem DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 16:59, blacklio2 napisał:

Tak grafika koniecznie AGP z DDR3 bez problemu będzie działała

Dzięki, poleciłbyś jakiś model odpowiedni do zestawu, który podałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która karta graficzna jest lepsza do gierek i żeby jak najdłużej pociągła nowe gry.

1. PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4850 1GB DDR3 256BIT SILENTPIPE3
2. PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4850 1GB DDR3 OC ZALMAN

Dodam tylko tyle że nie chce przekroczyc granicy 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj linki do kart, bo o wydajności nazwa nic nie mówi, tylko zegary (między innymi). Prawdopodobnie wydajniejsza będzie ta druga, bo pierwsza wygląda [po nazwie] na tylko ze zmienionym chłodzeniem. Niemniej kupowanie wersji z 1GB VRAM to strata pieniędzy, weź 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dało by się zmienić nazwy tematu na np "Karty graficzne" ? Bo jak się wpisuje w szukajce to nie pokazuje się ten temat, a mało kto szuka, wie że trzeba wpisać "kart" albo "graficznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 19:58, Milva Woedd napisał:

jaka obecnie jest najlepsza grafika dostepna w notebookach?..

nie wiem czy istenieje 9800 GTX w wersji mobilnej, jesli nie, to GF 9650, z tym, ze niedlugo wyjdzie HD 4870 w wersji mobilnej

Dnia 16.01.2009 o 19:58, Milva Woedd napisał:

i jaka grafike polecacie do sacjonarnego komputera do 400zł? Mamzłącze PCI-E....


jaki zasilacz, jaki procesor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tej grafice 1GB ramu to przerost formy nad treścią, jeśli używasz LCD większego jak 22" to musisz detale przyciąć bo będzie slajd a nie płynna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować