Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2009 o 21:16, GANGSTERR napisał:

No to kup jakąś, to wyświetlania pulpitu czy oglądania filmów nie potzrebujesz jakiegoś
potwora. Kilkanaście, kilkadziesiąt zł wystarczy


Faktycznie, z tego co widzę to na allegro dużo jest takich rupieci na pci-e za kilkanaście złotych. Nie myślałem że jest aż tak tanio. W takim razie pozostaje tylko wyszperać coś w miarę wydajnego, żeby dało radę w cokolwiek pograć (mówiąc "cokolwiek" nie mam na myśli np. GTA 4 ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 11:08, blacklio2 napisał:

A co ma producent GPU do gotowej karty graficznej przeznaczonej na rynek detaliczny,
zawinił tutaj wyłącznie producent karty nikt więcej


No wiem niestety to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 15:27, Kreeg napisał:

o jakieś 10 stopni. To akurat jest wina chłodzenia mojej karty (referencyjny HD4850),

Ja mam Radeon HD4830 i jak u niego wypada chłodzenie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim Radeonie niemal na pewno masz chłodzenie inne niż referencyjne, a to oznacza że nie powinno być problemu z "zasyfianiem się" chłodzenia. Tak naprawdę, to w tych dwóch Radeonach każde inne chłodzenie jest lepsze od ich referencyjnego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co prawda, ATI jako producent GPU nic nie ma do gotowej karty sygnowanych przez np.Asusa, Gigabyta, MSI, Sapphire, PowerColor i innych bo oni odpowiadają za chłodzenie i prawidłowe rozplanowanie elementów na PCB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem 1 miesiąc temu kartę graficzną GeForce GTX 275 Gigabyte. I nie wiem czy do każdej nowej karty graficznej dołączane są najnowsze sterowniki.
Proszę o pomoc. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, mam "problem", a raczej dylemat... Doradźcie, którą kartę lepiej wziąć:
Sapphire 4870 1GB Vapor-X, czy Toxic? Już mam mętlik w głowie... Obie mogę kupić w tej samej cenie. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna planuje zakup Radeona HD4850, ale oczywiście muszę wybrać konkretny model. Myślę że Sapphire Radeon HD4850 VAPOR-X 512MB DDR3 będzie w sam raz, ale kieruję do Was pytanie: Czy ta karta jest warta zakupu i nie sprawia żadnych problemów. A może jest jakiś inny model HD4850, lepszy, w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszego HD4850 na DDR3 raczej w tej cenie nie znajdziesz. Lepsze są już chyba te z DDR5, ale to już trochę większy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być koniecznie w tej cenie lub niższej- powiedzmy do 500 zł. A jeśli naprawdę warto jeszcze uzbierać np. do 550 i wtedy kupić kartę, to mówcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Mam zasilacz Chieftec 450W, procesor Core2Duo E6400, i GeForce 7600GT. Niestety karta graficzna mi się zepsuła i chcę ją wymienić na taką:
http://www.agito.pl/karty-graficzne/his-radeo....341702.html
bądź taką:
http://www.komputronik.pl/index.php/product/6...Cooling.html

Czy mój zasilacz da radę utrzymać te karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki nie działają... Najlepiej po prostu powiedz jakie karty masz na myśli, i nie będzie tego rodzaju problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować