Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

A po co bios modernizować? Co? Wystarczy jakiś programik do kontrolowania obrotów wentylatora na karcie graficznej. Ehh nie pamiętam jak on się nazywał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po co piszesz skoro Twój post nic nie wnosi? Gdybym poszukiwał programu to zapytałbym o niego, prawda?

Cyt.:"...Wystarczy jakiś programik do kontrolowania obrotów wentylatora na karcie graficznej. Ehh nie pamiętam jak on się nazywał.."
Echhhh..... Dzieci NEO..... Ważne, że post więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:11, blacklio2 napisał:

Gadaj z Mis on w tym grzebał, powinien poprowadzić za rączkę


Miras nie ma ostatnimi czasy kiepskie dni. Nie gada z nikim, nawet na prv.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmmm......
Wszystko ślicznie DJ_Danielus... Do etapu odczytania BIOSu z karty poprzez NBitor doszedłem. Wiem, że dzięki niemu można zapisać nowy, zmodyfikowany BIOS w postaci pliku. Tylko jak dokonać samej operacji flashowania karty... Tym bardziej, że nie mam napędu 3,5"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:33, mrosi napisał:

Tym bardziej, że nie mam napędu 3,5"...

z pendrajwa mozna. najpierw trzeba go odpowednio przygotowac ( http://forum.purepc.pl/Dyski-twarde-cdromy-dvd-pendrive-inne-pamieci-f55/Boot-Pendrive-t254005.html). poźniej dogrywasz na niego pliki odpowiedzialne za flashowanie ( http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/nVFlash.shtml) no i nowy BIOS dla karty. w BIOSie mobo ustawisz boot z usb i zapisujesz. po odpaleniu sie kompa z flaszki robisz flash za pomoca komendy: nvflash -4 -5 -6 nazwapliku.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel chce wymienić swojego GF6800GS na jakąś lepszą kartę. Ma C2D z serii e6xxx 1,6GHz-1,8GHz (jakoś w tych granicach) ale problem stanowi jego zasilacz. W obudowie Mustang ma ATX Ky-400W i ciekawi mnie czy ten zasilacz wytrzyma którąś z tych kart? Którą lepiej było by wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Że co? Nie musisz mnie wyzywać od dzieci NEO. Ja tylko Ci powiedziałem, że prościej by było jakimś programikiem niż w BIOS''ie dłubać. A ty od razu wyzywasz od dzieci NEO. Nie masz prawa mnie upokarzać tu ani nigdzie indziej. Masz coś do mnie? Z takimi sprawami to na GG. A nie upokarzanie mnie publicznie. Ehhh.... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:23, DJ_Danielus napisał:

Poza tym, jeżeli rzadko zmieniasz system, a masz Windowsa to w Rivie też dasz radę to ustawić.


Hmmm......
Po dzisiejszej wizycie w zaprzyjaźnionym serwisie ... ekhm... chyba odechciało mi się dłubania w BIOSie karty.... :-/
Wobec tego, wytłumacz mi proszę jak i gdzie ustawić w przytoczonym programie wartości obrotowe. Na załączonej force pokazałem (gwiazdka) gdzie zmieniłem ustawienie. I wszystko cacula. Karta ucichła. Jednak po wejściu do trybu 3D (gra) wartość pozostaje dalej taka sama. Jak ustawić, żeby czy to po osiągnięciu pewnego pułapu temperatury, czy to po wejściu w tryb 3D, wentylator przyspieszył automatycznie?

20091228202439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o bezpośredni link do catalyst control center. Co ściągne z oficjalnej strony sterowniki z nadzieją, że będzie dostępne to oprogramowanie to tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować