Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

To jest odpowiedź dla Nufiko, który mi pomagał

Sprawdziłem- benchmark na max ustawieniach nie wywala.
To ja już nie wiem, co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:58, Stwór napisał:

> Far cry, Colin 4, GTA SA Worms 3d i Worms 4 , Call of duty 2 na Extra detalach chodzi
super

Co do wormsów moge uwierzyć tak jak GTA bo na geforce 2 GTS chodzi dobrze, ale w call of duty
nie uwierze bo mój kuzyn ma okładnie taką samą kartę jak twoja i chodzi słabo, ledwo, mininalne
ustawienia grafiki i jeszcze sie przycina:) Więc w Call of Duty nie wierzę:)


heh oczywiscie ze jest to niemozliwe ze chodzi na full detalach, tym bardziej jak w wymienionych grach widzę FAR CRY to smiech mnie ogarnia ;) Znałem kumpla kiedys co mowil : tak tak, gothic 2 na duronie 900 256SDR i Gef 2MX chodzi na full! Wpadłem, w koncu udalo mi sie namowic go do opalenia i zobaczylem to co chcialem, czyli pokaz slajdów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 23:48, Widek napisał:

heh oczywiscie ze jest to niemozliwe ze chodzi na full detalach, tym bardziej jak w wymienionych
grach widzę FAR CRY to smiech mnie ogarnia ;) Znałem kumpla kiedys co mowil : tak tak, gothic
2 na duronie 900 256SDR i Gef 2MX chodzi na full! Wpadłem, w koncu udalo mi sie namowic go
do opalenia i zobaczylem to co chcialem, czyli pokaz slajdów ;)


Oczywiście;) A przykład mam u kuzyna który mieszka 10 metrów ode mnie;) i Przeklina ta właśnie kartę;P Przechwałki konczą sie najczęściej tak jak napisałeś na końcu:) mój kumpel kiedyś grał w którąś z cęści NBA Live i gra miała z 3 fps totalnie nie dało sie grać.. Ale jemu to nie przeszkadzało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowac jeszcze raz najnowsza dostepna wersje :) tylko tyle :)

i przypadkiem nie baw sie w usuwanie dx recznie dziwnymi programami bo skonczy sie to destabilizacja systemu (w wiekszosci przypadkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 21:53, KK_MODED111111 napisał:

prosze o pomoc.
w co lepiej zainwestować:
(na AGP x8)
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27733 - radeon x1600
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15311 - geforce 6600gt
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26081 - geforce 6800

mam p4 2.0 GHZ
1gb ram



Ja polecił bym tobie 6600 GT (ale nie tego Gainwarda - za drogi, kup coś w okolicach 450zł). 6800 jest na pewno lepszy, ale na tym procu nie pokaże na pewno swych pełnych możliwości. Kumpel kupił 6800 na Athlona 2000+, i szczerze mówiąc trochę się zawiódł.Jego wyniki są porównywalne do 6600 GT na Athlonie 3 GHz... Chyba, że masz w planach wymianę procka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:39, holo napisał:

Ja polecił bym tobie 6600 GT (ale nie tego Gainwarda - za drogi, kup coś w okolicach 450zł).
6800 jest na pewno lepszy, ale na tym procu nie pokaże na pewno swych pełnych możliwości. Kumpel
kupił 6800 na Athlona 2000+, i szczerze mówiąc trochę się zawiódł.Jego wyniki są porównywalne
do 6600 GT na Athlonie 3 GHz... Chyba, że masz w planach wymianę procka :)


stary proszę nie pleć głupot ;) Gdyby kolega miał Celerona 1GHZ to rozumiem ze nie wykorzystywał by w pełni mozliwosci karty... 6800 jest od 6600GT kartą o okolo 40% szybszą... Jezeli jego wyniki są porownywalne do 6600GT to jest prawdpodobienstwo ze zle zainstalował sterowniki i dlatego ma zanizony wynik , poza tym jest wiele innych opcji, ja mam Semprona 2400@1667mhz i moja karta Palit 6800 GS(który wykupił Gainwarda) osiąga około 10 000 w 3 dmarku 03 i bardzo dobrze sprawuje się w grach, wiec proszę nie polecał chłopakowi 6600GT , zeby potem tego nie żałował, owszem jest to niezła karta, ale skoro ma więcej nie pieniędzy niech zainwestuje w 6800GS bo w tej chwili na AGP to najbardziej opłacalny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:58, Stwór napisał:

> Far cry, Colin 4, GTA SA Worms 3d i Worms 4 , Call of duty 2 na Extra detalach chodzi
super

Co do wormsów moge uwierzyć tak jak GTA bo na geforce 2 GTS chodzi dobrze, ale w call of duty
nie uwierze bo mój kuzyn ma okładnie taką samą kartę jak twoja i chodzi słabo, ledwo, mininalne
ustawienia grafiki i jeszcze sie przycina:) Więc w Call of Duty nie wierzę:)

Ale naprawde rau i pewnie procek był słaby i sieprzycinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 11:32, kaczor YO napisał:

Czy G-Force 6600GT pasuje do Celerona 2,66


hmm dziwne pytanie ;) Oczywiscie ze tak, a czemu nie ?:) Gdybys mial baaardzo stary procek to co innego, a masz celerona D czy starego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 11:15, Widek napisał:

> Ja polecił bym tobie 6600 GT (ale nie tego Gainwarda - za drogi, kup coś w okolicach 450zł).

> 6800 jest na pewno lepszy, ale na tym procu nie pokaże na pewno swych pełnych możliwości.
Kumpel
> kupił 6800 na Athlona 2000+, i szczerze mówiąc trochę się zawiódł.Jego wyniki są porównywalne

> do 6600 GT na Athlonie 3 GHz... Chyba, że masz w planach wymianę procka :)

stary proszę nie pleć głupot ;) Gdyby kolega miał Celerona 1GHZ to rozumiem ze nie wykorzystywał
by w pełni mozliwosci karty... 6800 jest od 6600GT kartą o okolo 40% szybszą... Jezeli jego
wyniki są porownywalne do 6600GT to jest prawdpodobienstwo ze zle zainstalował sterowniki i
dlatego ma zanizony wynik , poza tym jest wiele innych opcji, ja mam Semprona 2400@1667mhz
i moja karta Palit 6800 GS(który wykupił Gainwarda) osiąga około 10 000 w 3 dmarku 03 i bardzo
dobrze sprawuje się w grach, wiec proszę nie polecał chłopakowi 6600GT , zeby potem tego nie
żałował, owszem jest to niezła karta, ale skoro ma więcej nie pieniędzy niech zainwestuje w
6800GS bo w tej chwili na AGP to najbardziej opłacalny zakup



Nie twierdzę, że 6600 GT jest tak samo wydajny jak 6800! Ale w tym zestawieniu z 2 GHz P4 bardziej sensowny!
Wydajność to nie tylko karta, ale cały zestaw... Tu w wielu przypadkach ogranicza go procek...
A jak wiesz wynik w 3D Smarku to jedno, a gry to inna bajka... (chyba, że komp służy Ci głównie do odpalania przeróżnych benchmarków i wpadaniu w samozachwyt po zobaczeniu wyników).
Ogólnie zawsze dla rozsądnego człowieka najistotniejszy jest stosunek ceny do jakości (czyż nie?)...
Polecał bym raczej zmianę na 6600 GT + nowy proc (ze sprzedażą starego) niż za tą samą cenę tylko wymiana starej karty na 6800. A gwarantuję, że wydajność rośnie bardziej w takim zestawieniu (przy podobnych kosztach)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak niech kolega od razu kupi nowy komputer ! Nie wiem co ty w ogole wygadujesz 2GHZ Pentiuma spokojnie wystaraczają na 6800GS ( skoro mowisz ze na 6600GT spokojnie ) Przeciez jakbys nie wiedzial 6800GS to jakby przerosnięta wersja 6600GT 12/5 z wyzszym taktowaniem i 256mb pamieci i zapewniam cie ze procek to wykorzysta, gdyby mial starszego ala Celeron 1ghz, Duron 900 to rozumiem, zresztą jak chcesz, kolega wybierze to co uwaza za stosowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 11:54, Filip92 napisał:

Ale naprawde rau i pewnie procek był słaby i sieprzycinał


Mój kuzyn ma 1 GB ramu i athlona 2800+ :) słaby? Słabą to on ma kartę a w to ż grasz w Call of duty na wysokich detalach to mogę sobie wsadzić między bajki, lub nie widziałeś jak ta gra chodzi na innym sprzęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:32, Stwór napisał:

Mój kuzyn ma 1 GB ramu i athlona 2800+ :) słaby? Słabą to on ma kartę a w to ż grasz w Call
of duty na wysokich detalach to mogę sobie wsadzić między bajki, lub nie widziałeś jak ta gra
chodzi na innym sprzęcie:)


a ja w cod wierze, chociaz to nie kwestia wiary tylko wieku gry - od czasu pierwszej czesci zdazyl wyjsc dodatek, kolejna czesc i chyba trzecia w drodze, pomijajac fakt ze pierwszy cod byl robiony na silniku q3 a policz ile on ma juz lat... na dzien dzisiejszy "średnia pólka" dla graczy to 6800 i jego modyfikacje, sam mam 6600gt ale nie wymieniam bo i tak mam plyte na agp i monitor na 1024x768@85Hz - w tej rozdzialce i tak wszystko chodzi przynajmniej na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:51, gmx napisał:

a ja w cod wierze,


Przeczytaj sobie początkowe posty naszej dyskusji.. Piszemy o COD 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:32, Stwór napisał:

> Ale naprawde rau i pewnie procek był słaby i sieprzycinał

Mój kuzyn ma 1 GB ramu i athlona 2800+ :) słaby? Słabą to on ma kartę a w to ż grasz w Call
of duty na wysokich detalach to mogę sobie wsadzić między bajki, lub nie widziałeś jak ta gra
chodzi na innym sprzęcie:)

Umnie chodzila doskonale może powinnieneś wyłaćzyć Antyalasing to własnie umnie przycina w grach. A ja mam Athola 2500+ i Ramu 512. To ja nie wiem jak mam cię przekonać skoro mi nie wierzysz. Far cry chodzi umnie na wyskoich teksturach dobrze. I prince of persia wszystkie częsci również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:52, Stwór napisał:

> a ja w cod wierze,

Przeczytaj sobie początkowe posty naszej dyskusji.. Piszemy o COD 2:)


:) eh, umknela mi gdzies ta 2 z pierwszego posta :) tak to jest z rana bez 2 oczu :) 5200 i cod 2 na extra detalach? hmm, milosnik SF? akurat z seria 5xxx i CoD 2 mialem do czynienia - mialem gf5900 i w trybie dx9 przy zadnych ustawieniach nie dalo sie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:28, gmx napisał:

:) eh, umknela mi gdzies ta 2 z pierwszego posta :) tak to jest z rana bez 2 oczu :) 5200 i
cod 2 na extra detalach? hmm, milosnik SF? akurat z seria 5xxx i CoD 2 mialem do czynienia
- mialem gf5900 i w trybie dx9 przy zadnych ustawieniach nie dalo sie grac


Dokładnie tm bardziej na słabej 5200.. Mój kuzyn ją ma i nie widziałem większego syfu od dawna;P

Filip92 ----> A możesz jakiś teścik zrobić odnośnie twojej kary bo nie wierze! Lub zaproś mnie na kawke i chętne zobaczę te twoje wysokiej rozdzielczości tekstury w COD 2:) na 5200 geforce;) Jedna z bardziej wymagających gierek, a ty spoko śmigasz na starej mało wydajnej karcie? bajka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować