Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 12:28, slawek 03 napisał:

Kasa się nie liczy!

O, też tak bym chciał:) Jesteś pewien że się nie liczy? 3000zł to nie małe pieniądze za karte.

Podaj jeszcze jaką masz płytę główną, bo jeżeli stara, to będziesz musiał także i ją wymienić(karta na starej płycie nie pójdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> rozsądne czyli ile masz do wydania kasy ? :)

Do wydania to ja mam 40 groszy :P Na skrzynke chcialbym wydac nie wiecej niz 2,5k zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:43, Slave napisał:

no wiec powie mi ktos czy brac karte z serii geforce 6600 czy tego 7300 GT ?


Ja bym proponował 6600GT Gainward w trybie SLI ja tak mam i nie narzekam, a po pewnym czasie jak stanieją karty sprzedasz te dwie i kupisz inne dwie i gry jak burza będą chodziły :) jak narazie nie mam problemów z grami na takich kartach więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:19, kepny napisał:

> no wiec powie mi ktos czy brac karte z serii geforce 6600 czy tego 7300 GT ?

Ja bym proponował 6600GT Gainward w trybie SLI ja tak mam i nie narzekam, a po pewnym czasie
jak stanieją karty sprzedasz te dwie i kupisz inne dwie i gry jak burza będą chodziły :) jak
narazie nie mam problemów z grami na takich kartach więc polecam


kolega dysponuje kwotą okolo 350 zł więc ciezko bedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:43, Slave napisał:

no wiec powie mi ktos czy brac karte z serii geforce 6600 czy tego 7300 GT ?


Poprzeglądałem trochę różnych recenzji i okazuje się, że 7300GT ma gdzieś o 10-20% lepsze wyniki od 6600GT. W dodatku czasami można go i taniej kupić nawet. A, no i w SLI też pójdzie, więć moim zdaniem lepiej tego 7300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:22, Artur von Fornal napisał:

> no wiec powie mi ktos czy brac karte z serii geforce 6600 czy tego 7300 GT ?

Poprzeglądałem trochę różnych recenzji i okazuje się, że 7300GT ma gdzieś o 10-20% lepsze wyniki
od 6600GT. W dodatku czasami można go i taniej kupić nawet. A, no i w SLI też pójdzie, więć
moim zdaniem lepiej tego 7300.


A co 6600Gt nie podzie w SLI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:22, Artur von Fornal napisał:

Poprzeglądałem trochę różnych recenzji i okazuje się, że 7300GT ma gdzieś o 10-20% lepsze wyniki
od 6600GT. W dodatku czasami można go i taniej kupić nawet. A, no i w SLI też pójdzie, więć
moim zdaniem lepiej tego 7300.


ok, dzieki :) wezme tego 7300GT, zwlaszcza ze nie bralem pod uwage 6600GT tylko normalnego wiec 7300GT powinien byc duzo szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:22, Widek napisał:

kolega dysponuje kwotą okolo 350 zł więc ciezko bedzie ;]


oprocz karty graficznej wymieniam tez plyte glowna, procesor i pamiec wiec nie chce na razie szalec. nadeszla pora na wymiane mojego starego radeona 9250 na cos nowszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:25, Mysza z PC TS napisał:

A co 6600Gt nie podzie w SLI ?


Pójdzie, zauważ, że napisałem "też pójdzie". No może się trochę źle wyraziłem, chodziło mi o to, że i 6600GT jak i 7300GT mają możliwość pracy w SLI. Zresztą chyba teraz wszytskie nowe modele nVidii mają tą funkcję, a starsze od 6600GT (nie jestem pewien czy zwykłe też) w zwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:25, Mysza z PC TS napisał:

> > no wiec powie mi ktos czy brac karte z serii geforce 6600 czy tego 7300 GT ?
>
> Poprzeglądałem trochę różnych recenzji i okazuje się, że 7300GT ma gdzieś o 10-20% lepsze
wyniki
> od 6600GT. W dodatku czasami można go i taniej kupić nawet. A, no i w SLI też pójdzie,
więć
> moim zdaniem lepiej tego 7300.

A co 6600Gt nie podzie w SLI ?


Jak najbardziej działa w SLI ja używam 6600GT w SLI, a te 10-20% lepsze wyniki zatracają się gdy 6600Gt pracuje w trybie SLI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że SLI byłoby wydajniejsze, w wyższych rozdziałkach i z włączonymi AA itd. wiadomo, że przegra, no jednak to są dwa GPU a nie jeden ;)

Ale takie dwa 6600 kosztują razem około 800 złociszy, a Slave musi jeszcze wydać kase na pare innych rzeczy więc i tak planował zakup tylko jednej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:45, Artur von Fornal napisał:

No pewnie że SLI byłoby wydajniejsze, w wyższych rozdziałkach i z włączonymi AA itd. wiadomo,
że przegra, no jednak to są dwa GPU a nie jeden ;)

Ale takie dwa 6600 kosztują razem około 800 złociszy, a Slave musi jeszcze wydać kase na pare
innych rzeczy więc i tak planował zakup tylko jednej karty.


Ale niech chociaż kupi płyte ze SLI zawsze kiedyś może dokupić tą drugą grafe a narazie będzie na jednej jechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ale niech chociaż kupi płyte ze SLI zawsze kiedyś może dokupić tą drugą grafe a narazie będzie

Dnia 15.07.2006 o 13:54, kepny napisał:

na jednej jechał :)


a ile kosztuja plyty, ktore maja SLI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować