Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Panowie mam takie pytanko , w tej chwili pod obudową mojego wysłużonego PC pracuje sobie GF FX 5200 , tak wiem już widzę te uśmieszki ale właśnie chciałbym ją wymienić .
Mam do wydania jakieś 300-500 pln.
Co byście poradzili , od prawie zawsze mam GF i chciałbym aby tak pozostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Sprawdź w ustawieniach:
P-klik na pulpicie->Właściwości->Zakładka UstawieniaZaawansowane->Zakładka GeForcexxxx->Pierwsza pozycja na liście (taki ekran z opisem - zaznaczyłem na niebiesko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kliknij na to zielone. Potem zaznacz pierwszą pozycję na liście, która rozwinie się po lewej stronie (jak na moim obrazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:43, mrosi napisał:

Kliknij na to zielone. Potem zaznacz pierwszą pozycję na liście, która rozwinie się po lewej
stronie (jak na moim obrazku)

Tam nic nie ma ciekawego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:18, spider88 napisał:

Panowie mam takie pytanko , w tej chwili pod obudową mojego wysłużonego PC pracuje sobie GF
FX 5200 , tak wiem już widzę te uśmieszki ale właśnie chciałbym ją wymienić .
Mam do wydania jakieś 300-500 pln.
Co byście poradzili , od prawie zawsze mam GF i chciałbym aby tak pozostało .



Hmm..polecam GF 6600GT,ale już ciężką ja znaleźć.Ma różne bajery,Pixel Shader 3.00,128 MB i jest pod PCI.Ale musisz kupić płytę główną pod PCI jak masz AGP.Mozesz też GF 7600 GT,ale już o tej karcie wiem mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5200 byly tylko pod AGP :) z wymiana plyty glownej daj sobie spokoj bo dochodza Ci dodatkowe koszty zmiany procka i byc moze takze ramu :)
sprawdz koniecznie jaka masz predkosc agp - czy x4 czy x8- karty agp x8 w wiekszosci nie sa kompatybilne wstecz do x4.

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-284 - ja bym wzial ta karte z przedzialu cenowego ktory podales :) chyba ze wolisz cos tanszego
http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę w tym wątku o Cross Fire.Jedni to chwalą , inni mniej , a ja mam pytanie , czy ktoś to ma i wie , jak to rozwiązanie sprawuje się w praktyce?Zastanawiam się nad kupieniem płyty na dwie karty graficzne i na razie jednej karty za około 1000 , planując za kilka miesięcy dokupienie drugiej takiej samej grafiki.Jest to rozwiązanie bardziej znośne dla kieszeni od kupowania karty za ponad 1500 zł. ale zastanawiam się , jak Cross Fire działa w rzeczywistości i czy jest wogóle sens w to się bawić , czy też lepiej dać sobie spokój i szarpnąć się na pojedynczą bardzo dobrą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:56, rogal123 napisał:

Jak myslicie opłaca sie brac GeForce 8800 GTX czy wziasc GeForce 7900GTX


Jak masz kase to oczywiście ze GeForce 8800GTX, chociaż ja bym poczekał aż stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować