Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

/.../

Nie, ale na 7900 powinno wszystko na maxa chodzić jak wicher. Ja mam osobiście Gigabyte 7900GT Zalman Edition i jeszcze nie spotkałem gry, która nie śmigałaby. Także bądź spokojny. Aha, po przesiadce z 6600 na 7900 zaczęły mi się pokazywać nowe rzeczy, wszystko jest dokładniejsze, np. w FarCry zaczęły się poruszać roślinki ("pływać") . Zajefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:41, mrosi napisał:

/.../

Nie, ale na 7900 powinno wszystko na maxa chodzić jak wicher. Ja mam osobiście Gigabyte 7900GT
Zalman Edition i jeszcze nie spotkałem gry, która nie śmigałaby. Także bądź spokojny. Aha,
po przesiadce z 6600 na 7900 zaczęły mi się pokazywać nowe rzeczy, wszystko jest dokładniejsze,
np. w FarCry zaczęły się poruszać roślinki ("pływać") . Zajefajnie.


Czyli sama słodycz:P No to nie mogę się doczekać,nowych części:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka karte polecacie za ok. 750zł ???? Zastanawiam się nad Radeonem x1950 pro lub GeForce 7900 GS(1.2 ns). I jeszcze czy te karty będą dobrze działały z Gothicem 3 (słyszałem, że z Radeonami sa problemy)


Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:42, Grigor4 napisał:

Jaka karte polecacie za ok. 750zł ???? Zastanawiam się nad Radeonem x1950 pro lub GeForce 7900
GS(1.2 ns). I jeszcze czy te karty będą dobrze działały z Gothicem 3 (słyszałem, że z Radeonami
sa problemy)


Proszę o odpowiedz


Grigor4 ja polecę Ci 7900 tak jak mi polecił kolega Mrosi,sam mam zamiar kupić tą kartę,a karta z Gothicem będzie działała dobrze,ale też zależy,jakie masz inne części komputera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 21:05, Kryszek napisał:


Grigor4 ja polecę Ci 7900 tak jak mi polecił kolega Mrosi,sam mam zamiar kupić tą kartę,a karta
z Gothicem będzie działała dobrze,ale też zależy,jakie masz inne części komputera. ;)


Zamierzam kupić:
AMD Athlon 64 3500+ AM2
DDR2 1GB 533MHz (juz kupiłem)
ASUS M2N-E nForce 570 Ultra
Chieftec 450W
no i karta

Czytałem, że Radeon ma 36 potoków i jest nowszy ale GeForce ma lepsze pamięci i z Gothicem powinien lepiej chodzic.

Może mi ktoś jeszcze doradzić co wybrać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jaka karta jest lepsza:

- MSI GF 7800gs 256/256 ddr3 AGP
- GF 7800gs leadatek 256/256 ddr3 AHP
- GF 7900 gs galaxy 256/256 PCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:23, owczar4 napisał:

Moglibyście mi polecić jakiś zaufany internetowy sklep z hardwarem????oprócz komputronika oczywiście
:)

ja bym ci radził zajrzeć na www.eldoradoc.com, lub jeżeli jesteś z warszawy to na www.wgk.waw.pl masz ogólny zarys cen, jednak nie zawsze na czasie. Właśnie skończyłem czytać artykuł na stronie www.pclab.pl o karcie Geforce 8800 GTX i powiem szczerze, że chyba stanie się ona moim "targetem" już w lutym jak dobrze pójdzie ;] Ma niesamowite osiągi a jest ok 400 zl droższa od G 7950 gx2 którego w testach zostawia w tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sterowniki NGO do karty graficznej... Sprzęt Athlon 3200+ 2x512 DDR 400, GF7600GT(podkręcony) w Gothic III:
Wcześniej: 1024x768 Szczegółowość max Aniso 0x FSAA 0x grac się dało, działał dobrze oprócz "rozgrzewki" na początku i momentów kiedy gra doczytywała dane z dysku
po instalce NGO: 1024x768 Szczegółowość max Aniso4x FSAA2x działa świetnie bez "rozgrzewki" nawet zniknęły momenty urywania się klatek kiedy doczytuje dane z dysku. Lepsza jakość obrazu niż wcześniej a działa szybciej.
Te sterowniki są z*******e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ktora karta jest najl;epsza?
- MSI GF 7800gs 256/256 ddr3 AGP
- GF 7800gs leadatek 256/256 ddr3 AHP
- GF 7900 gs galaxy 256/256 PCI


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo w laptopie mam pamięć dzielona czy to oznacza ze jeśli wezmę 128 ramów wrzuce do karty graficznej to ona będzie dobrze chodzić ?? nie rozumiem tego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:17, Winmenia napisał:

mam pytanie bo w laptopie mam pamięć dzielona czy to oznacza ze jeśli wezmę 128 ramów wrzuce
do karty graficznej to ona będzie dobrze chodzić ?? nie rozumiem tego . . .


To znaczy, że karta pamieci zabiera sobie z ramu tyle ile potrzebuje w danej chwili (jeżeli karta ma oznaczenie że ma 64mb to znaczy, że maksymalnie zużywa 64mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:15, THCD napisał:

witam ktora karta jest najl;epsza?
- MSI GF 7800gs 256/256 ddr3 AGP
- GF 7800gs leadatek 256/256 ddr3 AHP
- GF 7900 gs galaxy 256/256 PCI


Najlepsza z tego wszystkiego będzie chyba ta ostatnia. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem którejś z nich, to zwróć jednak uwagę, że jest ona na innym złączu. Jeżeli masz na swojej płycie głównej złącze AGP, to najprawdopodobniej nie posiadasz PCI-Express i w takim wypadku nie włożysz jej do swojego komputera. Gdybym miał wybierać między dwoma pierwszymi kartami, to wziąłbym tą drugą - opinieo tych dwóch firmach, z którymi się spotykałem zazwyczaj przemiawały na korzyść Leadteka. Gdybym sam kupował w tym momencie GeForce''a, to spojrzałbym jednak na to co w ofercie mają firmy Gigabyte oraz Gainward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:30, Grigor4 napisał:

Czytałem, że Radeon ma 36 potoków i jest nowszy ale GeForce ma lepsze pamięci i z Gothicem
powinien lepiej chodzic.

Może mi ktoś jeszcze doradzić co wybrać ???



Ja tez mam dylemat, czy wybrac GF7900GT (GS jakos do mnie nie przemawia), czy Radka X1950Pro... Na korzysc radka przemawia bicie w niektorych testach nawet GF7900GT oraz mozliwosc wlaczenia FSAA i HDR jednoczesnie, czego karty nVidii nie moga (ponoc G80 juz moze). Z drugiej jednak strony jesli takie gry jak FEAR (niby przy wlaczeniu soft shadows sie tnie), Gothic 3, Company of Heroes czy Dark Messiah maja mi chodzic kiepsko na radku to wole kupic Ge Force''a, choc wydam na niego dobre 300 zl wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 to wogle spieszpona gra pod wzgledem programistycznym! kolo ma 2x gorszego kompa a mu dziala troche gorzej odemnie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mam dziką chętkę na Radka 9800 Pro. Jaką wersję i jakiej firmy polecacie? Nie chcę lepszej karty, bo i tak czeka mnie przesiadka na PCI-E. I DX10. Heh, co doradzicie? Linki mile widziane. Z góry dzięki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować