Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Wygrałem na gram.pl procka i plyte od intela (P4 3,0 GHz) i potrzebuję teraz, żebyście mi doradzili jaką karte graf. kupić... oczywiście PCI Express x16 ... i myslalem o 256 MB ... kasy mam od 500 - 600 zl ... co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:35, PePeR1991 napisał:

Może geforce 7600 gt, podobno dobry.


hmm z tego, co widze to dobra karta i cenowo pasuje ... poczekamy moze ktos ma cos lepszego p; tylko jakie wtedy brack chlodzenie ? Bo gigabyte ma radiatory (slyszalem ze dobre karty...) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:32, syriusz.b napisał:

Wygrałem na gram.pl procka i plyte od intela (P4 3,0 GHz) i potrzebuję teraz, żebyście mi doradzili
jaką karte graf. kupić... oczywiście PCI Express x16 ... i myslalem o 256 MB ... kasy mam od
500 - 600 zl ... co radzicie ?



To był jakiś konkurs w którym można było wygrać procka,i płyte główną??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:32, syriusz.b napisał:

Wygrałem na gram.pl procka i plyte od intela (P4 3,0 GHz) i potrzebuję teraz, żebyście mi doradzili
jaką karte graf. kupić... oczywiście PCI Express x16 ... i myslalem o 256 MB ... kasy mam od
500 - 600 zl ... co radzicie ?

w tym przedziale cenowym wzialbym ta karte http://sklep.gral.pl/preview/Galaxy/GeForce7600GSGalaxy256MBDDR31.2nsZalmanEditionTV-Out2xDVIPCI-E_40.php
Trudno cos bedzie ci znalesc w tej cenie cos z 256/256. popatrz na allegro.
Ta karta jest tez dobra do ewentualnego o/c jak bys mial sie zamiar bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 23:27, THCD napisał:

Planuje kupic karte grafiki do mojego Gothic 3 bo czasem sie przytnie na moim GF palit 6800gs
256/256 tylko niewiem czy nie lepiej poczekac az stanieje 8800gtx tylko tak bende czekac wiecznie?


Troche wody w Wisle uplynie nim GF8800GTX stanieje do ceny rozsadnej, powiedzmy ~1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:48, Fum4R napisał:

Troche wody w Wisle uplynie nim GF8800GTX stanieje do ceny rozsadnej, powiedzmy ~1200 zl.

To wtedy jeszcze będzie Wisła?
A tak na poważnie , to właśnie składam nowy sprzęt i z myślą o GF 8800 dam większą obudowę , żeby potem nie było zaskoczenia , bo karta ma chyba 28,5cm i nie wszędzie da się zamontować.Na razie GF 7800 GTO będzie musiało sobie radzić z moimi grami , ale za jakiś rok przejdę na Vistę i GF 8800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:05, KrzychW napisał:

> Troche wody w Wisle uplynie nim GF8800GTX stanieje do ceny rozsadnej, powiedzmy ~1200
zl.
To wtedy jeszcze będzie Wisła?
A tak na poważnie , to właśnie składam nowy sprzęt i z myślą o GF 8800 dam większą obudowę
, żeby potem nie było zaskoczenia , bo karta ma chyba 28,5cm i nie wszędzie da się zamontować.Na
razie GF 7800 GTO będzie musiało sobie radzić z moimi grami , ale za jakiś rok przejdę na Vistę
i GF 8800.


Az taki napalony jestes na to 8800? Ja bym poczekal co pokaze R600. Moga okazac sie lepsze od G80 i z tego co czytalem maja byc mniejsze. Poza tym predzej czy pozniej nVidia przejdzie na technologie 65nm, przez co karty beda mniejsze i mniej energiozerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:07, Fum4R napisał:

Az taki napalony jestes na to 8800? Ja bym poczekal co pokaze R600. Moga okazac sie lepsze
od G80 i z tego co czytalem maja byc mniejsze. Poza tym predzej czy pozniej nVidia przejdzie
na technologie 65nm, przez co karty beda mniejsze i mniej energiozerne.

Właśnie dlatego piszę o roku zwłoki.Co prawda GeForcy też podobno mają być robione w innej technologii niż obecne 90nm , bo grzeją się mocno , ale czas pokaże , co warto będzie kupić.Trochę większa obudowa nie będzie mnie kosztować dużo więcej niż standardowa , a w porównaniu do cen topowych kart graficznych , to wogóle wydatek niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam jeszcze jedno pytanie:P
Czy do takiego kompa
Grafika:Galaxy GF 7900GS 512MB 256Bit PCI-E DDR3 Zalman 1.2 ns
Procesor:Athlon 64 3800+ s.939 Venice BOX
Płyta główna:MSI K8N Neo4 FI nForce4 Ultra s.939
Pamięć:1Gb DDR-400

Starczyłby taki zasilacz http://www.proline.pl/shop.php?prodid=ZASILACZ+ATX+500W
Oraz taka obudowa http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LOGIC+209S+S+C+BZ%21

Z góry dzięki za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:42, Kryszek napisał:

A powiedzcie mi,czy jeśli np. w tej obudowie http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27522
pisze moc zasilacza 350 w,to oznacza to,ze można w nią włożyć zasilacz o mocy 350 w tylko,czy można
taki, który ma więcej mocy??


W tym wypadku oznacza to, że w tej obudowie już się znajduje zasilacz o mocy 350W. Jeżeli chcesz wrzucić jakiś lepszy, to po prostu wykręcasz tamten i przykręcasz nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:19, Don Lizak napisał:

8800gtx ??
Aż tak do tyłu jestem?

Hehe - najnowsza karta spod znaku GeForca obsługująca DX 10 ;]
No i ważne jest to, że w testach zostawia 7950XTX daaaaaaaleko w tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:51, Ballonik napisał:

> 8800gtx ??
> Aż tak do tyłu jestem?
Hehe - najnowsza karta spod znaku GeForca obsługująca DX 10 ;]
No i ważne jest to, że w testach zostawia 7950XTX daaaaaaaleko w tyle ;]

A i cena jest narazie wyciągnięta z kosmosu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A Ty zapewne już ją posiadasz?
Jeśli nie, to nie rozumiem za bardzo czym się podniecasz. Suchymi testami? Ja przesiadłem się z FX5500 na NX6600 a teraz na 7900GT i mogę coś powiedzieć o wymiataniu. Jak kupisz tę kartę, ja ją pewnie też kupię (jak zejdą z ceną na ziemię) i wtedy podyskutujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Którą kartę pod AGP w przedziale cenowym do 300 zł, możecie polecić? Bardzo szukam karty, bo sami wiecie jaki jest GF4 MX440. Pomożecie? Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować