Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

/.../

Ciekawe, że udało Ci się zainstalować takie sterowniki. Z tego co pamiętam to do Twojej karty graficznej ostatnie sterowniki były z numerem 71.77 zdaje się. Co do spadku wydajności. Bezsprzecznie jest to wina zmiany systemu. Win98 ma znacznie mniejsze wymagania systemowe niż WinXP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:21, pan m. napisał:

Hej.Mam pytanko:na jakim Ati Radeon pójdzie Vista?I czy wogóle pójdzie na jakimś Ati Radeon?(Szczególnie
chodzi mi o X1600Pro)


A dlaczego ma nie iść? Pójdzie na większości kart, które będą miały sterowniki pod Vistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z graniem gra nie obsluguje karty GeForce 4 MX 4000. Czy da sie jakoś zrobic aby gra zaczeła chodzic?. Bardzo prosze o pomoc

Knights of the Temple II: Czas Demonów nie chce mi chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:20, Dog57 napisał:

Mam problem z graniem gra nie obsluguje karty GeForce 4 MX 4000. Czy da sie jakoś zrobic aby
gra zaczeła chodzic?. Bardzo prosze o pomoc

Knights of the Temple II: Czas Demonów nie chce mi chodzic

Noooo...wymienić karte, a tak na serio to nieststy nie. Starat karta i poprostu nie nadaje się do nowszych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:59, mrosi napisał:

Ciekawe, że udało Ci się zainstalować takie sterowniki. Z tego co pamiętam to do Twojej karty graficznej ostatnie sterowniki były z numerem 71.77 zdaje się. Co do spadku wydajności. Bezsprzecznie jest to wina zmiany systemu. Win98 ma znacznie mniejsze wymagania systemowe niż WinXP.


Wlazłem jeszcze na NVidię.. i okazało się, że są jeszcze nowsze sterowniki o_O
Sciągnąłem je.. I płynność w grze wróciła do poziomu ~25 FPS o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:59, mrosi napisał:

Ciekawe, że udało Ci się zainstalować takie sterowniki. Z tego co pamiętam to do Twojej karty
graficznej ostatnie sterowniki były z numerem 71.77 zdaje się. Co do spadku wydajności. Bezsprzecznie
jest to wina zmiany systemu. Win98 ma znacznie mniejsze wymagania systemowe niż WinXP.


Ja mam XP i najnowsze sterowniki NVIDII do GF. A mam 440 MX. Jakoś po instalacji starszych sterowników występowały błędy, komputer się wieszał. Teraz jest w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co oznacza liczba FPS. Dziś załączyłem po raz pierwszy F.E.A.R. po wymianie kompa i przy 1024x768x32 i wszystkich efektach ręcznie ustawionych na maksymalne, filtrowaniu anizo na 16x w testach wyszło mi FPS min.-29, średnio-69, max-169. O czym to świadczy? Czy to wynik zadowalający? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:02, mrosi napisał:

Zastanawiam się co oznacza liczba FPS. Dziś załączyłem po raz pierwszy F.E.A.R. po wymianie
kompa i przy 1024x768x32 i wszystkich efektach ręcznie ustawionych na maksymalne, filtrowaniu
anizo na 16x w testach wyszło mi FPS min.-29, średnio-69, max-169. O czym to świadczy? Czy
to wynik zadowalający? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć?


FPS - Frames per second
Klatki na sekundę jak kto woli. 24 - 30 płynnie. Powyżej - człowiek różnicy nie widzi, ale od nadmiaru głowa nie boli. Swoją drogą bardzo dobry wynik, musisz mieć mocną kartę graficzną, żeby taki osiągnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:08, sinir napisał:

mam znowu pytanie. jaka karta jest lepsza: geforce6600 czy radeon9950?


Nie ma takiego Radeona, jest 9550. Mnie się wydaje, że 6600 GT jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:09, Galadin napisał:

> mam znowu pytanie. jaka karta jest lepsza: geforce6600 czy radeon9950?

Nie ma takiego Radeona, jest 9550. Mnie się wydaje, że 6600 GT jest lepszy.

no tak, o takiego mi chodziło. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:59, Bartkula napisał:

Co sądzicie o GeForce 7300 LE???


Zależy do czego, do nowych gier to trochę słabo. Już lepiej dołożyć do 7300GT Galaxy 1.2ns i mieć więcej zaoszczędzonych nerwów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować