Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

A poszedlem do sklepu w moim miescie i porownywalem ceny z allegro to wyszlo ze w moim sklepie jest o 11 zl drozsze niz na allegro i mi sie oplacilo kupic w sklepie wiec kupilem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:18, ziptofaf napisał:

> Ja jestem w trakcie kupowania GF 7600GT za niecale 600zl.
Aha, na twoim miejscu kupiłbym 7900GS - ceny też są koło 650 zł (morele.net, sklep.komputerowy.pl)

znalazłem 7900gs w cenach około 620zł:D i chyba własnie to bedzie mój wybór tyle tylko czy te karty sa wydajniejsze od 7600gt?(wiem kłupie pytanie ale cóz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Karty są podzielone na takie jakby podgrupy. Pierwsze dwie to GS i po niej GT. GT są wydajniejsze ale GS z kolei mają szerszy zakres podkręcania. W zasadzie można powiedzieć, że GT to fabrycznie podkręcone GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok wiec tak oto linki:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=34611
http://www.morele.net/?pg=product_info&PRD_id=65311&o=BRD_name&dspl=p
karta ta sama palit 7900gs tyle tylko że w koomputroniku karta kosztuje 689zł a w tym drugim sklepie tylko 614 wiec czy w tym drugim sklepie to nie zaden przekret? bo to ponad 70zł czy poprostu w komputroniku tak zdzierają? acha i czy kupywał ktos cos w tym drugim sklepie i czy moze go polecic , czy moze jednak lepiej zamówic w komputroniku i miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 15:35, Barkley napisał:

Zmieni hmm na kartach galaxy sie duzo nie znam ale nie jest to jakby na to nie patrzec lider
wydajnosci.POlecam program nvidi.Hmm model galaxy pod AGP nie jestem pewien ale sadze ze za
duzo z niej nie wycisniesz.

Miałem sobie kupic pod AGP ale doszedłem do wniosku ze jak bym chciał w przyszlosci zmeni procka to nie bede mógł wiec mam zamiar kupic płyte główna pod PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:16, Dead-pl napisał:

Jeśli chcesz c2d 6300 to karta graficzna na PCI-E nie AGP i stare pamięci będziesz musiał wymienić
na DDR2. Tego nieprzeszkoczysz :/

CZyli chcesz mi powiedziec ze niema takiej płyty głównej obsługujacej
IC2D i Celerona
ram PC 3200 DDR
PCI-E
A to wiem, chce zmienic na PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis byłem w sklepie po karte i mily pan powiedział ze sa dwa wejscia na karty. Jakie one sa? mowil ze na starszych kompach są inne na na nowszych inne.. i jak mozna to sprawdzic.
za odpowiedz z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np prgramem takim jak everst :) albo aida32 :)

jesli masz komputer starszy niz 2 lata to na 95% masz AGP :) jesli nowszy musisz sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:23, morthi napisał:

np prgramem takim jak everst :) albo aida32 :)

jesli masz komputer starszy niz 2 lata to na 95% masz AGP :) jesli nowszy musisz sprawdzic
:)

taki program sciagnac? mam karte Geforce fx 5500 teraz moze wiesz jakie ma wejscie xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:26, morthi napisał:

masz na 100% agp :)

i jeszcze jedno..co to oznacza? ze nie moge jakis modeli kart obslugiwac? np. mam na oku Geforce 7300 gt to znaczy ze ta karta nie bedzie działac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz karty na AGP czyli np gf 6600 albo 6800, 7300, 7600 czy 7800 :) pamietaj ze te karty potrzebuja w wiekszosci dodatkowego zasilania (czyli sprawdz czy pudelko z karta zawiera przejsciowke dzieki ktorej podlaczysz dodatkowe zasilanie do karty)

karta na PCI-E nie bedzie mozliwa do zainstalowania w Twoim komputerze gdyz nie posiadasz takiehgo wejscia na plycie glownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:44, morthi napisał:

potrzebujesz karty na AGP czyli np gf 6600 albo 6800, 7300, 7600 czy 7800 :) pamietaj ze te
karty potrzebuja w wiekszosci dodatkowego zasilania (czyli sprawdz czy pudelko z karta zawiera
przejsciowke dzieki ktorej podlaczysz dodatkowe zasilanie do karty)

karta na PCI-E nie bedzie mozliwa do zainstalowania w Twoim komputerze gdyz nie posiadasz takiehgo
wejscia na plycie glownej


a jaka z tych kart polecasz za jakies 300-450 zł? xD wiem ze to mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:18, rhiannon napisał:

> potrzebujesz karty na AGP czyli np gf 6600 albo 6800, 7300, 7600 czy 7800 :) pamietaj
ze te
> karty potrzebuja w wiekszosci dodatkowego zasilania (czyli sprawdz czy pudelko z karta
zawiera
> przejsciowke dzieki ktorej podlaczysz dodatkowe zasilanie do karty)
>
> karta na PCI-E nie bedzie mozliwa do zainstalowania w Twoim komputerze gdyz nie posiadasz
takiehgo
> wejscia na plycie glownej

a jaka z tych kart polecasz za jakies 300-450 zł? xD wiem ze to mało;)

nvidie 6600gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy jest jakas róznica miedzy karta Geforce 7600GS a Geforce 7600GT??bardzo chcialbym to wiedzic bo moze bym jeszcze zmienil decyzje co to zakupu karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:19, boduczek napisał:

Witam mam pytanko czy jest jakas róznica miedzy karta Geforce 7600GS a Geforce 7600GT??bardzo
chcialbym to wiedzic bo moze bym jeszcze zmienil decyzje co to zakupu karty.


GT jest podkręconą fabrycznie wersją GS. GT jest wydajniejsza ale z kolei GS ma większe możliwości podkręcania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:21, mrosi napisał:

> Witam mam pytanko czy jest jakas róznica miedzy karta Geforce 7600GS a Geforce 7600GT??bardzo

> chcialbym to wiedzic bo moze bym jeszcze zmienil decyzje co to zakupu karty.

GT jest podkręconą fabrycznie wersją GS. GT jest wydajniejsza ale z kolei GS ma większe możliwości
podkręcania

Aha,dzieki za wytłumaczenie
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:38, Dead-pl napisał:

...c2d dziala TYLKO z DDR2

TYLKO!!??o nie...a juz myslalem ze troche odloze na tych ramach,no cuz mówi sie trudno.
A mam takie pytanko jaka bys mi polecil płyte główna zeby obsługiwala to co napisalem wczesniej za wyjatkiem ramu i byla ,,w miare tania'''' czyli miedzy 250-350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować