Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 09:18, Konrad162 napisał:

mam pytanie który lepszy:

Radeon X1300 XT Sapphire 256MB DDR3 TV&DVI bulk

czy

Radeon X800GTO Sapphire 256MB DVI + TV Lite BOX (PCI-E)

oba na PCI-E :)

Wiadome ze lepszy jest X1300XT od szafirka ;) Ma wieksza przepustowaść i w ogole nowsza technologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:37, BaRt3k. napisał:

> mam pytanie który lepszy:
>
> Radeon X1300 XT Sapphire 256MB DDR3 TV&DVI bulk
>
> czy
>
> Radeon X800GTO Sapphire 256MB DVI + TV Lite BOX (PCI-E)
>
> oba na PCI-E :)
Wiadome ze lepszy jest X1300XT od szafirka ;) Ma wieksza przepustowaść i w ogole nowsza technologia



no właśnie cholera nie do końca jest wiadome :/ w różnych testach na stronka różnie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno pytanie znacie jakieś zestawy chłodzące na pamięci karty graficznej (lub na całą karte, ale zależy mi przede wszystkim na pamięciach) tak do 50 zł lub trochę ponad

Moja k. graficzna to: Radeon 9600 PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:11, Konrad162 napisał:

a i jeszcze jedno pytanie znacie jakieś zestawy chłodzące na pamięci karty graficznej (lub
na całą karte, ale zależy mi przede wszystkim na pamięciach) tak do 50 zł lub trochę ponad

Moja k. graficzna to: Radeon 9600 PRO


http://www.4max.pl/default.asp?g=141&gg=19&produkt=1058 proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:33, Dead-pl napisał:

> a i jeszcze jedno pytanie znacie jakieś zestawy chłodzące na pamięci karty graficznej
(lub
> na całą karte, ale zależy mi przede wszystkim na pamięciach) tak do 50 zł lub trochę ponad

>
> Moja k. graficzna to: Radeon 9600 PRO

http://www.4max.pl/default.asp?g=141&gg=19&produkt=1058 proszę



to będzie też chłodzić pamięci?? (jak wiadomo są z drugiej strony kraty graficznej XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:43, Konrad162 napisał:

> > a i jeszcze jedno pytanie znacie jakieś zestawy chłodzące na pamięci karty graficznej

> (lub
> > na całą karte, ale zależy mi przede wszystkim na pamięciach) tak do 50 zł lub trochę
ponad
>
> >
> > Moja k. graficzna to: Radeon 9600 PRO
>
> http://www.4max.pl/default.asp?g=141&gg=19&produkt=1058 proszę


to będzie też chłodzić pamięci?? (jak wiadomo są z drugiej strony kraty graficznej XD)



a dobra już widze będzie chłodzić i pamięci i procka. co do X1300 jak widać w testach na 3d marku jest gorszy od X800GTO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:47, Zauri napisał:


szczerze to nie brałbym żadnego z nich ale to może wynikać z mojego osobistego wstrętu do allegro

podaj reszte swojego sprzętu komputerowego tj procek, ramy, płyta główna to zobaczymy czy "opłaca" sie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do http://www.allegro.pl/item150809900_prolink_gf4_ti_4200_128mb_ddr_agpx8_bcm_.html

"Na zdjęciu tylnej strony karty widać na radiatorze ciemną plamkę - to resztki ebonitu z radiatora, który dodatkowo chłodził mi chipset płyty głównej - już się nie da zdjąć "

czy ebonit przy odpowiednim podgrzaniu nie śmierdzi?? a jeśli tak to by było coś :P śmierdząca karta graficzna po np. 2 godzinach grania ( chodzi o rozgrzanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:26, Konrad162 napisał:

podaj reszte swojego sprzętu komputerowego tj procek, ramy, płyta główna to zobaczymy czy "opłaca"
sie kupować


amd athlon 1.34 GHz , 256 ram, socket a (462)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:23, ziomall15 napisał:

No to wybór padnie na BFG 8800GTX tylko która wersie ???

Ta na dugim zdjeciu od lewej.Jest tam widoczne wyraznie lepsze chlodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:11, star1000 napisał:

CZym sie rozni 8800gtx asusa od reszty firm? no i ktora jest najlepsza!? a i 7950gx2 jest lepsza
od 8800gtx?! bo teraz sie oplaca kupic 7950 gx2 bo staniala strasznie tylko ze dx10 nie bedzie
obslugiwac

Bez dx 10 nie ma sensu tearz karty graficznej kupowac chyba ze masz za duzo kasy i za miesiac kupisz nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 19:22, Barkley napisał:

Bez dx 10 nie ma sensu tearz karty graficznej kupowac chyba ze masz za duzo kasy i za miesiac
kupisz nowa.

No nie wiem nie mam do dyspozycji 2 tysiakow na samą kartę... kupilem nowego kompa i niestety takiej karty nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy 8800 bije teraz nawet najwydajniejsze karty byłej generacji(7xxx) w SLI na głowe. asus imo to najlepsza firma a jego 8800gtx ma 768v ram a z tego co patrzyłem po kumpotroniku inne maja po 600 no i wyzsze takowanie zegarów choc nie porównywałem wszystkich modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować