Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Nowe karty nvidii z serii 8 obsłużą dx10, starsze obsługują dx9, jak będzie się miało do tego uruchamianie gier zgodnych z dx10 na kompach z grafami dx9 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak samo jak teraz uruchamianie gier pod dx9 na kompach z grafami obsługującymi dx8. Bedą działać ale bedą wyglądać jak pod dx 9. Po prostu bez fajerwerków graficznych jakie są pod dx 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:16, marian538 napisał:

> Brać to?
> http://sklep.benchmark.pl/pelny_33982.html
>


Jak masz kase to PEWNIE !! Jest super, kupuj, ale w końcu masz PCI-E czy AGP?
Bo wtedy to całkiem inna bajka.

Ja chciałem to wziąć ale Hi-tech nie miał w żadnych hurtowniach a nie chciałem zamawiać oddzielnie grafy do wszystkiego =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:16, de99ial napisał:

Ja osobiście nie zamierzam rzucać się na te układy z DX10 do momentu, aż solidnie będą pod
tym DX10 przetestowane.


Sporo racji, ja tylko tak sobie rozmyślałem nad tymi nowymi grafami. Wszystko się sprowadzi pewnie do kupienia świetnej katy poprzedniej generacji, ale za niższe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:21, gmx napisał:

ja niestety jestem w beznadziejnej sytuacji - średni komp z płyta na agp - upgrade sprowadza
sie do wymiany calego na co jeszcze dlugo nie bedzie mnie stac :/


O, nie jestem sam! ;)
Wiesz, ja prawdopodobnie (ale nie na 100%) będę miał nowy sprzęt tylko dlatego, że moim rodzicom nerwy puszczają gdy pracują w Photoshopie i mają opóźnienia przez słabą wydajność tego programu na moim staruszku. Zresztą wszystko na nim wolno działa. A nienawidzą gier. Gdybym prosił o kompa, z powodu gier, to musiałbym go sobie sam kupić, ale dopiero za zarobioną forsę przez samego siebie. ;) Taki mój los...biedny gracz, odcięty od "tlenu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdybym prosił o

Dnia 21.12.2006 o 16:13, Galadin napisał:

kompa, z powodu gier, to musiałbym go sobie sam kupić, ale dopiero za zarobioną forsę przez
samego siebie. ;) Taki mój los...biedny gracz, odcięty od "tlenu".

ha - a ja wlasnie wszystkie kawalki za zarobione przez siebie pieniadze, a nałóg to straszny :) (gdyby nie moja piekna "zdrowy rozsadek" to bym pewnie nie mial sie w co ubrac) dlatego plan na najblizsze 3 miesiace - degrad karty graficznej z 6800gs na cos mniej pradozernego i z pasywnym chlodzeniem, zakup x360 (najpozniej 8 luty).
Za jakiś rok zakup calego nowego kompa.
W tej chwili - nie rusze grafiki bo zmiana tylko na pcie, nie rusze plyty glownej bo proc na umierajacym 939, a jak bym chcial jeszce zmienic proca to leci tez ram (ddr1) wiec odpuszczam. ja kupie nowego, tego dam dziewczynie, starego dziewczyny podrzuce rodzicom :) plan doskonaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:59, Radzisz napisał:

> > Brać to?
> > http://sklep.benchmark.pl/pelny_33982.html
> >
>
>
> Jak masz kase to PEWNIE !! Jest super, kupuj, ale w końcu masz PCI-E czy AGP?
> Bo wtedy to całkiem inna bajka.
Ja chciałem to wziąć ale Hi-tech nie miał w żadnych hurtowniach a nie chciałem zamawiać oddzielnie
grafy do wszystkiego =/



Niezły jest co?? Szkoda że w sklepie nie dali ci rady go załatwić, napisz jak dostaniesz kompa i go przetestujesz.
pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:23, BzyQacz napisał:

Myślisz, że będzie pasowała do mojej płyty? No, karta fajna jak widać... Jakiejś sensownej
konkurencji ze strony GF nie będzie?

Na tym poziomie cenowym GF to cienizna =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki : ile waszym zdaniem potrzeba fpsów do komfortowego grania. Czy gra jest w stanie wysiwetlić 120 klatek na sek, czy tylko tak pokazuje ? Dla porównania telewizja ma od 25 do 30 fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:32, hehe napisał:

Pytanie z innej beczki : ile waszym zdaniem potrzeba fpsów do komfortowego grania. Czy gra
jest w stanie wysiwetlić 120 klatek na sek, czy tylko tak pokazuje ? Dla porównania telewizja
ma od 25 do 30 fpsów.

Gra zeby plynnie chodzic tak w miare to potrzebuje 15 gdzies tak. Aby płynnie chodzila tak z prawdziwego zdarzenia to tak wlasnie z 25 by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:32, hehe napisał:

Pytanie z innej beczki : ile waszym zdaniem potrzeba fpsów do komfortowego grania. Czy gra
jest w stanie wysiwetlić 120 klatek na sek, czy tylko tak pokazuje ? Dla porównania telewizja
ma od 25 do 30 fpsów.



25 FPSów i jest extra, ale dla upartych 15 wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować