Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 11:10, Olamagato napisał:

Nie wczytałeś się. Pisałem "premierowe". Czyli najszybsza karta jaką w danej chwili posiada
producent. Ostatnią taką karta była GF256. Dzisiaj nowe szybkie karty mają szynę 512
bitów lub szerzej.


nie widziałem, karty, która miałaby szersza szynę od 512 bit, poza tym, nvidia, ktora stosuje tak szerokie szyny w GTX 350 zastosuje szyne 256 bitową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:51, GANGSTERR napisał:

nie widziałem, karty, która miałaby szersza szynę od 512 bit

Ja też, ale podobno są takie już testowane. Grafiki dla graficznych stacji roboczych mają już takie szyny. Tyle, że używają ray-tracingu, a nie akceleracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych kart model jak najbardziej OK, z tego co pamiętam ta wersja jest podobna do Radka 4670, a nawet troszkę lepsza.

Zależy jakie masz fundusze, bo może coś by się lepszego trafiło... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:17, DJ Danielus napisał:

Z tańszych kart model jak najbardziej OK, z tego co pamiętam ta wersja jest podobna do
Radka 4670, a nawet troszkę lepsza.

Zależy jakie masz fundusze, bo może coś by się lepszego trafiło... ?

Ja już go posiadam kiedyś miałem starą zasłużoną GeForce 4 440MX czy jakoś tak teraz leży sobie u siostry moim zdaniem karta ładnie się spisuje i jakaś taka strasznie droga nie była coś koło 320zł a śmiga ładnie Assassin''s Creed na max detalach i rozdzielczości śmiga 35~50FPS-ów no raz spadła w końcowej walce na 25bo się trochę działo ale ogółem karta godna polecenia choć za bardzo się nie znam na procku AMD Athlon 2x2,6 5000+ i 2 GB nie wiem jaka częstotliwość ale GoodRam Marka no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:43, Crew 900 napisał:

Mam pytanko
Trochę naklejka z grafiki mi się odkleiła . Tam ta co jest nad wentem . I czym to mogę
podkleic ?


Wyciagnij koze z nosa i przyklej :))).
Tak na powaznie to jest pewne ryzyko. Chodzi o to, ze jak niedaj Boze cos sie zkmini a przykleisz to czyms w rodzaju "kropelka" i pojdziesz z karta do sklepu, to oni powiedza, ze probowales otwierac lub modernizowac karte co pretenduje do odebrania Ci gwarancji, czyli dupa blada.
Moze butapren bedzie takim alternatywnym rozwiazaniem.
Zawsze mozesz go potem usunac i w razie potrzeby zaniesc karte z odklejona nalepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu poszukuję niezłej karty graficznej. Zawęziłem grono do trzech kart i nie mogę się zdecydować. Waham się nad:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GT_Gigabyte_512MB_Multi_Core_Cooling_PCI_E_/pelny,id,53678/

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GSO_Palit_768MB_TV__2x_DVI_PCI_E_/pelny,id,60781,cpsrc,ceneo/


http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GT_Zotac_512MB_HDTV__DVI_PCI_E_AMP_Edition/pelny,id,53592/


Którą kartę polecacie? Czy pogram na nich komfortowo w nowsze gry? Ewentualnie co polecacie w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech to AMP! kosi i morduje wszystkie pozostałe. Natomiast jeśli chcesz brać kartę referencyjną, to patrz co taniej wychodzi, bo 9600GT=HD3870
A jak coś lepszego, to najkorzystniejszym wyborem będzie HD4850, ale to już dużo drożej, no i potrzebowałbyś dobrego proca, żeby karta się nie dławiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech to zotac, ale w tej samej cenie kupisz HD 4830 ktory jest wydajniejszy od tych tzrech kart, a jak dorzucisz ok 50 zł kupisz sobie HD 4850 ktory skopie dupska wczesniej wymienionym grafikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko i nie wiem,gdzie je zadać ... czy jest możliwość podkręcenia ATI Radeon HD 4870 512 i czy jest jakiś sens takiej operacji i czy to by cos pomogło,jeśli nie ma możliwości podkręcenia procesora? / za słaba płyta główna /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować