Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 15:38, lis_23 napisał:

Żałował raczej nie będę, gdyż mój GTX 770 już trochę niedomaga, więc na pewno go na coś
wymienię, tylko na co?

Coś myślę że bardzo będziesz żałował jeśli w 2014 roku te informacje się sprawdzą
http://pclab.pl/news55279.html

Wychodzi nowy układ, Maxwell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2013 o 22:09, KrzysztofMarek napisał:

Twórcom Wiedźmina zależy na tym, żeby grę kupiło możliwie najwięcej osób. Wymagania nie
mogą być przesadne i jestem pewien, że GTX 770 da radę. Chyba, ze planujesz kupno monitora
w rozdzielczości 2560x1600, chociaż obsługuje taką rozdzielczość to może nie wystarczyć.

Dnia 23.10.2013 o 22:09, KrzysztofMarek napisał:



Zakupiłem dziś " Batman Arkham Orgins ", w wymaganiach systemowych są trzy ustawienia: minimalne, zalecane i " ultimate " i te ostatnie wymagają GTX 780 ... skoro taka gra wymaga takiej karty to za ok. rok " Wiedźmin 3 " też będzie miał wysokie wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:08, lis_23 napisał:

/.../ " ultimate " i te ostatnie wymagają GTX 780 ... skoro taka gra
wymaga takiej karty to za ok. rok " Wiedźmin 3 " też będzie miał wysokie wymagania sprzętowe.

Owszem. Za rok w ustawieniach "ultimate" w Wiedźminie 3 będziesz potrzebował 2 kart GTX 780 w SLI jeśli prawdą jest, że będziesz mógł zobaczyć każdy włos w sierści biegnącego wilka. Tym bardziej, ze również jest możliwe, że standardem staną się monitory w rozdzielczości 3840x2160, wtedy będziesz musiał mieć cztery takie karty. Ale ciągle powtarzam - Twoje pieniądze - Twój wybór.
Tylko po co Ci liczenie włosów w sierści biegnącego wilka, czy wilkołaka, to doprawdy nie wiem.
Diablo 1 ma, jak na dzisiejsze warunki, nader skromną oprawę graficzną, ale w grze nawet się tego nie zauważa. Kupowanie na wyrost nie zawsze się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze dostęp do x1950 pro? Poszukuję czegoś "oszczędniejszego" od 8800/9600, ale jednak wydajniejszego od 8600 i aby zmieścić się w stówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:08, lis_23 napisał:


> /ciach/


Akurat Batman ostatni to przykład gry może i dobrej, ale nie stawianej za wzorzeć optymalizacji i ... w sumie ogółem czegokolwiek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 11:52, Olamagato napisał:

Potrzebuję sugestii co do wersji sterowników dla Geforce 9600M GS. Najnowsze sterowniki
crashują podczas CoD MW3 na multi oraz pod Minecraftem.

Jeśli masz Win 8.1, to może być wina Microsoftu:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/windows-8-1-poprawka-usuwajaca-opoznienia-myszy-w-grach-dostepna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo?
Mam taki dość nieprzyjemny problemik. Mianowicie ostatnio przestał funkcjonować Radeon 3870x2 (piekarnik tylko dobił), jestem zmuszony jechać na pożyczonym 4550 który nie za bardzo wie, co to gry. A że nie mam bajecznego hajsu na kompletną modernizację PC (ze 2 koła by poszły pewnie), myślałem o czymś co zastąpiłoby mi mojego martwego już potworka.
Do tej pory spoglądałem jedynie w kierunku GTXa 260, który zwykle schodzi za jakieś 150zł na Allegro.
ALE - może ma ktoś jakieś lepsze propozycje czy sugestie, wszystko przeczytam i wezmę pod uwagę, obiecuję :)
Help pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 00:59, Niewiernus napisał:

Podaj resztę komponentów oraz przede wszystkim - marka i moc zasilacza.
Łatwiej będzie coś powiedzieć(obecnie można tylko zgadywać).

cpu Intel E8400
ram OCZ 2x2GB
mobo Asus P5Q Deluxe
Zasilacz OCZ 600W
Nie wie, jaki konkretnie model zasilacza, ale na pudełku chwalą się, że jego wydajność/sprawność to 82%. Podejrzewam, że jeśli 3870x2 nie miał tu problemów, to każda podobna karta będzie śmigała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hym hym, dzięki za rady, pewnie będę kampił na 460, jak stracę cierpliwość to najwyżej już tego 260 wezmę, gdyż raczej mało użytkowników Internetów wystawia 275 na sprzedaż i ciężej jakąś spoko ofertę wynaleźć.
Jeszcze tylko pytanko dotyczące GTXa 460 SE czyli edycji upośledzonej. Jest w ogóle sens na to patrzeć? Jaka musiałaby być różnica cenowa, żeby to się opłacało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 19:29, krl_krl napisał:

Jeszcze tylko pytanko dotyczące GTXa 460 SE czyli edycji upośledzonej.


W sumie sam sobie odpowiedziałeś, mimo wszystko nawet ta karta będzie szybsza od alternatywy. Szczęścia w łowach życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł jest jakaś dobra karta graficzna? Bez znaczenia czy Radeon czy GeForce, choć wszyscy mówią, że Radki lepsze. Przeglądam aktualnie Allegro, ale średnio mi to pomaga, gdyż niezbyt się orientuję jakie karty jak mocne są =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 18:21, Ecko09 napisał:

Do 400zł jest jakaś dobra karta graficzna? Bez znaczenia czy Radeon czy GeForce, choć
wszyscy mówią, że Radki lepsze. Przeglądam aktualnie Allegro, ale średnio mi to pomaga,
gdyż niezbyt się orientuję jakie karty jak mocne są =/

7770/7790 bym poszukał. Ja dzisiaj nabyłem 7850, ale to już wyższy budżet troszkę, bo to 5 stów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 23:01, Pernia napisał:

>


Hm w sumie mógłbym rozważyć poszerzenie budżetu. Szkoda, że grafiki z 2GB są takie drogie =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mój club3d 1gb kosztuje 499, 2gb 530. kupowałem w esc.pl. Warto właściwie dołożyć te 3 dyszki za jeden gigabajt więcej, już obecnie przy HD teksturki się dławią na 1gb, za parę lat będzie katorga. Lepiej kupić raz, a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować