Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 11:56, rogal123 napisał:

Jak myslicie opłaca sie brac GeForce 8800 GTX czy wziasc GeForce 7900GTX

Różnica w cenie to przynajmniej 800 zł. więc trudno te karty w ogóle porównywać.Potrzebna jest decyzja ekonomiczna , a nie sprzętowa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:56, rogal123 napisał:

Jak myslicie opłaca sie brac GeForce 8800 GTX czy wziasc GeForce 7900GTX


Bierz 7900 bo 8xxx są holendernie drogie a napewno szybko stanieje (to znaczt w przeciagu roku :P).
Ostatnio kupiłem GeForca 7950 GT za 900zł za granicą i wszystko chodzi bardzo ładnie. Zastanawiałem się kupić G80 ale miala byc tanisza wersja za $300-$400 a jest za $600. :/
A jezeli nawet chcesz jako jedyny grac w Polsce w Crisisa na max detalach (lol) to poczekaj az wyjdzie sam Crisis i Vista dal mas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:03, rogal123 napisał:

NOm u mnie GeForce 8800 GTX kosztuje 600Euro to wsumie nie duzo ;] znaczy duzo ;] ale chyba
lepiej sie opłaca niz 7950 GTX


Ja mam jedną zasadę - nie kupuję sprzętu zaraz po premierze. Napewno taki sprzęt ma jakieś wady, sterowniki nie są napewno dopracowane itp. Na twoim miejscu kupiłbym GF 7950 GX2 lub 7900 GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman za 579 zl
czy za te pieniadze da sie kupic cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:50, dobrakos napisał:

Planuje kupic GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman za 579
zl
czy za te pieniadze da sie kupic cos lepszego?


Nie wiem, czy ta sama wersja tańsza wersja od Galaxy ale 7300GT nie jest czasem lepsza, przynajmniej tak podają na chip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:50, dobrakos napisał:

Planuje kupic GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman za 579
zl
czy za te pieniadze da sie kupic cos lepszego?


za około 600zł sa już GF7600GT wiec może lepiej dołożyć te 50zł i kupić GT ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:50, dobrakos napisał:

Planuje kupic GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman za 579
zl
czy za te pieniadze da sie kupic cos lepszego?

Tez mam ta karte!kazda gra mi poprostu SMIGA na najwyzszych graf. np CoH i BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:19, Xantes napisał:

> Planuje kupic GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (500/1400 1.2ns) (PCI-E) Zalman
za 579
> zl
> czy za te pieniadze da sie kupic cos lepszego?
>
Tez mam ta karte!kazda gra mi poprostu SMIGA na najwyzszych graf. np CoH i BF2

A , to proponuję wypróbować Oblivion , albo Gothic 3.Gwarantuję , że nie bedzie śmigać na najwyższych ustawieniach.Ja w tej chwili składam nowy sprzęt i jeszcze do końca nie zdecydowałem jak będzie skonfigurowany , ale na poprzednim kompie z GF 7800GS , wymienione przeze mnie gry chodziły nieźle , ale niestety do śmigania było daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 ma kosmiczne wymagania, a wcale nie wygląda jakoś nadzwyczajnie (weźmy chociażby Mrocznego Mesjasza). A ja mam takie pytanie. Ściągnąłem nową wersję sterowników nVidii i przeczytałem instrukcję instalacji. Jest tam napisane żeby przed instalacją nowych usunąć stare sterowniki. Podane tam są nazwy wpisów w Dodaj/Usuń Programy, które należy usunąć. Jest tam "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers". Jednak u mnie jest po prostu "NVIDIA Drivers" czy to to? Powinienem usunąć ten NDrivers i od razu zainstalować nową wersje? Proszę o pomoc, gdyż w kratach graficznych jestem kompletnym laikiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:03, Dark Demon napisał:

Jednak u mnie jest po prostu "NVIDIA Drivers"
czy to to? Powinienem usunąć ten NDrivers i od razu zainstalować nową wersje? Proszę o pomoc,
gdyż w kratach graficznych jestem kompletnym laikiem. :)


Raczej to jest to. Nowe sterowniki powinny wszystko właściwe przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:21, mrosi napisał:

Na każdej nowej stronie tego tematu jest dokładna instrukcja (punkt po punkcie)odinstalowania
starych i zainstalowania nowych sterowników karty graficznej

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&pid=1


Czytałem to, jednak nie chcę tak kombinować. Skorzystam z instrukcji nVidii - nie byłem po prostu pewny tego jednak pewnych czy to te sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:34, de99ial napisał:

Widzieliście specyfikajcję nowych ukłądów nVidii? 8800GTS i 8800GTX?

POTWORY!!!

http://pclab.pl/art23133.html

Solidny opis z testami najnowszych dzieci nVidii.


To już prawie wszyscy widzieli. ;) Nie ma się czym podniecać, wątpię, żeby ludziom chciało się brać Vistę tylko dla paru gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:34, de99ial napisał:

/.../


Spozniles sie wszyscy wiedza jakie to straszne potwory i moc maja styraszna, prawie 2x wieksza od tego co ja teraz mam (GeForce 7950 GT) ale czy warto? Za to samo kupie sobie xBoxa360 (nie mowie, ze kupie :P narazie planuje Wii.) Trzeba poczekac z conajmniej rok lob poltorej az stanieja i Vista sie upowszechni razem z grami, aj jak narazie mam zapas gier pod XP do przejscia. :)
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:12, Danio X napisał:

Mam pytanie, czy warto jest kupić GF 7600GT 256MB Ram?


Tak, szczególnie polecam od Gigabyte i Palit. Wszystko jednak zależy: w co chcesz grać i w jakich warunkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować