Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 20:42, Dead-pl napisał:

ja niewiem czy brać EVGA czy ASUSA nowego 8800... :/ na jakiś tes czekam narazie...

ajj a ci zazdroszcze nie wiem na razie zbyt duzo o 8800 ale polecam asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:01, Kryszek napisał:

a na tym palicie 7900 gs gry bd chodziły na maksa??te nowye typu oblivion(będe miał 1 giga
ramu,i procek 3500)w rozdziałce 640 na 480??


no ja bym powiedział że w Obliviona to mógłbyś spoko grać w 1024x768 na tej konfiguracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powinien chodzić na 1024x768 bo 7900GS są bardzo mocne (mimo, iż to Palit.....). Procek też powinien dać radę, ale nie wiem czy nie za mało pamięci. Z tego co wiem to Oblivion jest RAMożerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:03, mrosi napisał:

/.../

Powinien chodzić na 1024x768 bo 7900GS są bardzo mocne (mimo, iż to Palit.....). Procek też
powinien dać radę, ale nie wiem czy nie za mało pamięci. Z tego co wiem to Oblivion jest RAMożerny



Czyli chociaż,że jest to karta palita,to gry powinny chodzic na maksa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:04, Kryszek napisał:

> /.../
>
> Powinien chodzić na 1024x768 bo 7900GS są bardzo mocne (mimo, iż to Palit.....). Procek
też
> powinien dać radę, ale nie wiem czy nie za mało pamięci. Z tego co wiem to Oblivion jest
RAMożerny


Czyli chociaż,że jest to karta palita,to gry powinny chodzic na maksa??

gothic3 na 1024 ci nie pojdzie na max za chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Myślę, że tak, ale np. do Obliviona to niezbędne będzie jeszcze 1GB RAMu

@Barkley
A Gothic jest bardziej wymagający od Obliviona? Nie wydaje mi się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:09, mrosi napisał:

/../

Myślę, że tak, ale np. do Obliviona to niezbędne będzie jeszcze 1GB RAMu

@Barkley
A Gothic jest bardziej wymagający od Obliviona? Nie wydaje mi się....

jest bardziej zalecane 3.0ghz 2.0 gb ramu 6800+ karta i minimum 256 mb na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:15, mrosi napisał:

/.../

A widziałeś gdzieś 7900GS z mniej niż 256MB pamięci i bitowania?

nie ale i tak jest to wersja pod agp wiec nie bedzie super wynikow do tego palit jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A kto Ci powiedział, że karty na AGP są tak drastycznie gorsze od tych na PCI-E? Okłamał Cię. Tak naprawdę to różnica w wydajności nie przekracza 5% na korzyść PCI-E. Jesteś wstanie wychwycić tę różnicę? A to że będziesz miał 46 zamiast 42 FPS faktycznie powala na nogi........
Jedyna rzecz, z którą się zgadzam to firma. Osobiście nie kupuję teraz innych grafik niż Gigabyte lub Gainward. Nie miałem Asusa ani EVGA ale słyszę i czytam pozytywne recenzje, więc może.... Choć na razie mój zestawik przez przynajmniej rok nie będzie "zaskoczony" przez żadną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:22, mrosi napisał:

/.../

A kto Ci powiedział, że karty na AGP są tak drastycznie gorsze od tych na PCI-E? Okłamał Cię.
Tak naprawdę to różnica w wydajności nie przekracza 5% na korzyść PCI-E. Jesteś wstanie wychwycić
tę różnicę? A to że będziesz miał 46 zamiast 42 FPS faktycznie powala na nogi........
Jedyna rzecz, z którą się zgadzam to firma. Osobiście nie kupuję teraz innych grafik niż Gigabyte
lub Gainward. Nie miałem Asusa ani EVGA ale słyszę i czytam pozytywne recenzje, więc może....
Choć na razie mój zestawik przez przynajmniej rok nie będzie "zaskoczony" przez żadną grę

roznicy nie ma tak duzej dopisalbym do tych firm jeszcze msi z ktorej karty jestem zadowolony nx7600gt 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na MSI się zawiodłem. Miałem dwa egzemplarze MSI NX 6600 VTD VIVO i obydwa musiałem wymieniać ze względu na walnięte pamięci. Rozumiem raz, zawsze może się zdarzyć, ale dwa.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jesli z premiera visty gry bede pod dx10 ... to czy oplaca sie teraz wybulic 650 zl na GeForce 7600 GT? bo nie chce kasy w bloto wywalic... tak to sobie moge uzbierac i X-pudlo kupic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować