Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 21:45, Dead-pl napisał:

>

Narazie bloku niemam, http://www.4max.pl/default.asp?g=24&gg=19&produkt=2400 chłodzi proca...ale
to inna bajka. Będzie http://www.4max.pl/default.asp?g=64&gg=61&produkt=2362 , ale musze znaleść
kogoś kto się zna na tym....sam tego nie zamontuje :)

Jak kupisz zestaw (dobrej marki i wszystko to oklo 1000zl) to masz juz poskladane wystarczy tylko podlaczyc.
Pare numerow cda temu bylo a chlodzeniu plynem poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.Mam kartę GeForce 6200 256Bit 256MB Palit.Mam pytanko:Czy na tej karcie pójdą gry takie,które będą wymagały Directx10?To znaczy chodzi mi o to,czy karta jest kompatybilna z DX10.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przykro mi ale niestety nie. O ile się nie mylę, to jedyne zgodne karty z DX10 to karty z rodziny 8800 (za którą to kartę możesz kupić jakieś 15 sztuk 6200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:28, Lord94 napisał:

Galadin na GeForce 6200 gothic 3 pódzie na najniższych detalach a czy będzie się zacinał
?

Cial sie bedzie strasznie.Jeszcze zalezy od ramu i procka ale w 98% bedzie sie mocno cial prawie klatkami.To gra ktora ma teraz najwieksze wymagania na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:02, mrosi napisał:

/.../ Nie mam jeszcze jakichś faktów do
podparcia się w tej tezie, ale jeszcze chwila..... I zatryumfuję.... :-D

Hihihi, hehehe...
Ciekawe, na jak długo? Ten wyści nigdy się nie skończy, zmieniają się tylko prowadzący...
Nie, żebym coś miał przeciwko AMD, ale jak już, już za chwilę, AMD wyjdzie na prowadzenie , to ja poczekam tak z dwa, trzy miesiące i AMD znowu spadnie...;P
Zresztą, jak kupujemy sprzęt komputerowy, to do domu trzeba wracać taksówką, żeby sprzęt nie zestarzał się w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 29.11.2006 o 17:48, KrzysztofMarek napisał:

Zresztą, jak kupujemy sprzęt komputerowy, to do domu trzeba wracać taksówką, żeby sprzęt nie
zestarzał się w drodze...


HeHeHeHe... Dobre....
Ale sam przyznasz, że nie ma sensu sugerowanie się tym mając zamiar kupić komputer. Bo można wybrać się wtedy do Abrahama na piwo zanim kupisz sprzęt.
Ja osobiście jakoś takoś mam wewnętrzne Fuej do procków Intela. Nie wiem dlaczego, ale tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:28, Lord94 napisał:

Galadin na GeForce 6200 gothic 3 pódzie na najniższych detalach a czy będzie się zacinał


Dokładnie tak jak powiedział Barkley pod twoim postem. Będzie ciężko, napewno nie odczujesz klimatu gry. Niestety też tak mam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:54, mrosi napisał:

/.../ Nie wiem dlaczego, ale tak
właśnie jest.

To proste, zawsze nacinają nas, albo przynajmniej chcą naciąć nas na większą kasę niż AMD. Czy to na procesorze, czy to na zmianie podstawki albo chipsetu...ciągle ta sprzedaż wiązana... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak z pewną dozą nieśmiałości, mam nadzieję, że to, iż kupiłem proca na podstawce AM2 wyjdzie mi na dobre w obliczu zapowiedzi AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To samo

Mała podpowiedź. Jeśli chcesz do kogoś konkretnie zaadresować posta, naciśnij "Odpowiedz" po lewej stronie pod fotką tego, kogo chcesz zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc... Błagam. Zbliżają się święta, jedyna okazja, by zakupić kartę. Panowie, szukam karty do 250 złotych pod AGP. Która najlepsza i która w miarę spokojnie pociągnęła by FarCry... Na med/high. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:09, BzyQacz napisał:

Witam. Proszę o pomoc... Błagam. Zbliżają się święta, jedyna okazja, by zakupić kartę. Panowie,
szukam karty do 250 złotych pod AGP. Która najlepsza i która w miarę spokojnie pociągnęła by
FarCry... Na med/high. Proszę o pomoc.



No mój GeForce 5200 ciągnie far cry na średniej,ale na dworze,bo w pomieszczeniach muszę na najniższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:09, BzyQacz napisał:

Witam. Proszę o pomoc... Błagam. Zbliżają się święta, jedyna okazja, by zakupić kartę. Panowie,
szukam karty do 250 złotych pod AGP. Która najlepsza i która w miarę spokojnie pociągnęła by
FarCry... Na med/high. Proszę o pomoc.


Spróbuj poczytać o tej karcie. W tym sklepie bardzo tanio, jak się pospieszysz to masz niezły sprzęt.
http://x-kom.pl/index.php?show_prod=13332&_ssk=345&_spl=&_ih=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować