Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 17:54, Adahn napisał:


Zdecydowanie 7600...
Sam mam 6600 i chcę kupić sobie nową kartę...

Tylko ze 6600 jest lepiej taktowany...i dlatego mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:55, Rafcio Master napisał:

Jaki byłby dobry zasilacz do karty Geforce 7600GS??

dobrej firmy 350-380W spokojnie wystraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:55, Rafcio Master napisał:

Jaki byłby dobry zasilacz do karty Geforce 7600GS??

Dobór zasilacza zależy od całego konfigu a nie pojedynczej części,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fortron 400W starczy dla GF7600GS lub GT ?
Mam teraz Radka 9800 Pro i fotron ciągnie bo bez najmniejszych problemow, ale nie wiem jaki jest pobor Radka a jaki GeForce''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach... wiele było moich pytań na taki sam temat..... bo szukam taniej kompozycji do gothic 3 na maxymalnie maxymalnych... ale oto moje pytanie: czy pójdźie gothic 3 na takim sprzęcie:
-geforce 7900gs
-athon 3000+ (podkręcony do ok. 4500)
-wentylatorek dobry ale nazwy nie znam....1gb ramu
p.s. przypominam że chodzi mi o wymagania SUPER MAKSYMALNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.A ile będzie kosztować procesor graficzny Nvidia G84 na bazie którego zrobią jakąś kartę z GeForce który wyjdzie na koniec marca lub początek kwietnia 2007?PS.Jak nie wiecie o co chodzi to przeczytajcie newsy z wczoraj na gram.pl(we starszych newsach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:08, sinir napisał:

ach... wiele było moich pytań na taki sam temat..... bo szukam taniej kompozycji do gothic
3 na maxymalnie maxymalnych... ale oto moje pytanie: czy pójdźie gothic 3 na takim sprzęcie:
-geforce 7900gs
-athon 3000+ (podkręcony do ok. 4500)
-wentylatorek dobry ale nazwy nie znam....1gb ramu
p.s. przypominam że chodzi mi o wymagania SUPER MAKSYMALNE :)

kup jakiegos 8800 to MOZE ci sie uda, z tego co czytalem lepiej kup tez 2gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:27, gmx napisał:

> ach... wiele było moich pytań na taki sam temat..... bo szukam taniej kompozycji do gothic

> 3 na maxymalnie maxymalnych... ale oto moje pytanie: czy pójdźie gothic 3 na takim sprzęcie:

> -geforce 7900gs
> -athon 3000+ (podkręcony do ok. 4500)
> -wentylatorek dobry ale nazwy nie znam....1gb ramu
> p.s. przypominam że chodzi mi o wymagania SUPER MAKSYMALNE :)
kup jakiegos 8800 to MOZE ci sie uda, z tego co czytalem lepiej kup tez 2gb ramu

nie wiesz co mówisz.... a co inni powiedzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 2GB RAM będzie potrzebne, ta gra żre pamięć jak smok. Poza tym to trochę za słaby sprzęt do grania na maks. ustawieniach. Nie napisałeś w jakiej rozdzielczości planujesz grać. A skąd masz pewność , że uda ci się tak procka podkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:27, gmx napisał:

kup jakiegos 8800 to MOZE ci sie uda, z tego co czytalem lepiej kup tez 2gb ramu

I to raczej 8800GTX , a nie 8800GTS.Wtedy można chyba byłoby mieć 100% pewność.Ja kupuję 8800GTS i mam wątpliwości , czy ustawienia będą na max.Karta ma wydajność podobną do 7950GX2 , chociaż troszkę mniejszą , ale jak do tej pory nie widziałem opinii graczy , którzy korzystają z tych kart.Z 7900GS moim zdaniem raczej nie można liczyć na wszystko , co oferuje G3 , chociaż na pewno będzie działał przyzwoibie.Tylko Ramu trzeba dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:30, KrzychW napisał:

I to raczej 8800GTX , a nie 8800GTS.Wtedy można chyba byłoby mieć 100% pewność.Ja kupuję 8800GTS
i mam wątpliwości , czy ustawienia będą na max.Karta ma wydajność podobną do 7950GX2 , chociaż
troszkę mniejszą , ale jak do tej pory nie widziałem opinii graczy , którzy korzystają z tych
kart.Z 7900GS moim zdaniem raczej nie można liczyć na wszystko , co oferuje G3 , chociaż na
pewno będzie działał przyzwoibie.Tylko Ramu trzeba dodać.


Testy Gothic 3:
http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=369&rectr_str_numer=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:38, Zebius napisał:

Testów tych kart z Gothickiem do tej pory nie widziałem i nie byłem pewien , czy wszystko będzie ok.Wyższych rozdzielczości od 1600/1200 raczej nie przewiduję , a przy tej GF8800GTS daje między 47 i 68 klatek na sek.Więcej nie trzeba.
Bardzo pozytywny , jak dla mnie link.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:01, KrzychW napisał:

Testów tych kart z Gothickiem do tej pory nie widziałem i nie byłem pewien , czy wszystko
będzie ok.Wyższych rozdzielczości od 1600/1200 raczej nie przewiduję , a przy tej GF8800GTS
daje między 47 i 68 klatek na sek.Więcej nie trzeba.
Bardzo pozytywny , jak dla mnie link.:-)

Tylko podejrzewam, że mimo wysokiego framerate, to przycinki i tak się zdarzają na takim sprzęcie, bo gra jest słabo zoptymalizowana i co jakiś czas musi sobie doczytać kolejną porcję danych, a na to karta graficzna nie ma żadnego wpływu.
Ja wciąż jeszcze mam nadzieję, że wypuszczą konkretny patch do G3, który płynność gry poprawi. Podobno nad tym pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:30, KrzychW napisał:

> kup jakiegos 8800 to MOZE ci sie uda, z tego co czytalem lepiej kup tez 2gb ramu
I to raczej 8800GTX , a nie 8800GTS.Wtedy można chyba byłoby mieć 100% pewność.Ja kupuję 8800GTS
i mam wątpliwości , czy ustawienia będą na max.Karta ma wydajność podobną do 7950GX2 , chociaż
troszkę mniejszą , ale jak do tej pory nie widziałem opinii graczy , którzy korzystają z tych
kart.Z 7900GS moim zdaniem raczej nie można liczyć na wszystko , co oferuje G3 , chociaż na
pewno będzie działał przyzwoibie.Tylko Ramu trzeba dodać.

Człowieku o czym ty piszesz, nawet jak byś miał karte GeForce 10800 GTS ( :D) to i tak gra będzie się w pewnych miejscach cięła. Jest po prostu żle zrobiona, żle skonfigurowana, i czy będziesz miał kartę serii 7 czy 8 niewiele ci zmieni a w przypadku 7950 GX2 i 8800GTX, myslę, że różnicy nie będzie, gdyż 7950GS2 obsługuje Gothica 3 na maxa i nic więcej z tej gry nie wyciśniesz. Do wydania patcha 1.10 trzeba będzie czekać i nic innego nie wyynie na jakość rozgrywki maxymalna ilość ramu jaką Gothic 3 obsługuje to 2000 więc powyżej tego też nie opłaca się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:26, Zebius napisał:

bo gra jest słabo zoptymalizowana i co jakiś czas musi sobie doczytać kolejną porcję danych,
a na to karta graficzna nie ma żadnego wpływu.

Właściwie we wszystkich recenzjach jakie o Gothicu 3 czytałem , zgodnie pisano , chwaląc Gothica , o niedopracowaniu technicznym gry , więc chyba coś w tym jest.Miejmy nadzieję , że patche do trzeciej części będą się regularnie ukazywały , a nie jak przy poprzednich odsłonach , gdy był kompletny brak wsparcia technicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:53, sinir napisał:

jaka karta z serii radeonów poszłaby mi na maksymalnych w gothic 3???


Seria X1900, a napewno już na X1950 XT i XTX. - Jednak jak wszędzie mówią, dopóki nie będzie paczy, to na każdej karcie czasami będą zacinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:29, Galadin napisał:

Seria X1900, a na pewno już na X1950 XT i XTX. - Jednak jak wszędzie mówią, dopóki nie będzie

Tak z praktyki …
Mam X1950 Pro (Extreme) z PowerColora. Z 2GB ramu na procu 3500+ w rozdziałce 1280x1024 (natywnie dla monitora) jest tak sobie... Częste chrupy zrozumiem buforowaniem z dysku, ale spadek do 17 FPS jak wyciągnę pochodnie i zacznę biegać z mieczem ognistym na plecach to już nie zadowala za bardzo.
Dla pewności pewnego razu porzyczyłem od znajomego X1900 XT 512MB. Było nieco lepiej, ale ideał był jeszcze gdzieś poza horyzontem ...
Lepiej nieco się sprawiała gra u kumpla na X1950 Pro z HIS-a wersja Ice. Ale on ma dwurdzeniowego 4200+ więc proc też dodał co nieco od siebie...
Bez łatek na ATi zawsze będzie kiepsko. Gra jest optymalizowana pod GF, więc radeony stoją od razu na gorszej pozycji …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować