Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 13:46, kolo-gniew napisał:

jaka jest najlepsza karta w cenie do 1500 zł ?? Ja bym chciał kupic Ati Radeon 1950 ale nie
wiem czy jest najlesza :(


Zaczekaj do marca.....wtedy pojawią się nowe karty ATI i modele ze średniej półki (lepsze niż te, które obecnie kosztują 2000 zł) Nvidii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:42, Grigor4 napisał:

Ile może kosztować najtańsza karta z seri 8xxx ???


Seria 8xxx nie powstanie na AGP, to raz. A, chwilowo istnieją tylko ich najmocniejsze rozwiązania za 2000 zł. Zaczekaj te 2 miesiące i wtedy kup powiedzmy 8600 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:41, Konrad162 napisał:

jaką polecilibyście kartę graficzną do 400zł dla gracza (najlepiej radeon) pod PCI-E ?


Raczej Galaxy Geforce 7600GS, a nie Radeona. Ich cena zaczyna się od 380 zł (DCCOMP.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:00, ziomall15 napisał:


Wziąłbym Asusa albo EVGA (model gtx jest wydajniejszy niż gts). Ale na twoim miejscu nie kupowałbym kart graficznych na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bede kupował na allegro chociaz nie sadze zeby były jakies felerne.Ale wybur padnie na ta karte ona ma juz hdtv a ja bede miał monitorek dell 24'''' tez z hdtv takze myle ze bedzie wypas
http://www.veracomp.pl/ati.ati-fire-gl-karta-grafiki-v7200-pcie-256-mb-bulk.karty-graficzne.page.19.pr_acro.ATI-FIRE-G L-V7200-BULK.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:04, ziomall15 napisał:

Wsumie ta tez ma HDTV:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=33551

KTóRA WYBRAC???

Widzę że z kasą u Ciebie nie ma problemu, więc 8800 GTX to jedyny słuszny wybór :) Nie ma szybszej karty w tej chwili.
Te co podałeś wcześniej to nie są karty do grania, tylko dla grafików, inżynierów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 8800GTX jest warta(prawie) swojej ceny....jedynie poziom hałasu jest niezadowalający :/ Zdaje się że BFG ma chyba jedynie wodne chłodzenie na karcie...ale słuchawki na uszy i nic nie słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:00, Dead-pl napisał:

Zgadzam się 8800GTX jest warta(prawie) swojej ceny....jedynie poziom hałasu jest niezadowalający
:/ Zdaje się że BFG ma chyba jedynie wodne chłodzenie na karcie...ale słuchawki na uszy i nic
nie słychać ;)

Bez przesady, chłodzenie te karty mają bardzo dobre i są cichsze od wielu innych modeli. W recenzjach bardzo dobrze się o tym wypowiadają. Cytat z FrazPC:
Na szczęście przy pierwszym uruchomieniu zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony - nie dość bowiem, że chłodzenie jest stosunkowo ciche, to jak się okazało podczas testów, nawet pod obciążeniem nie rozkręca się ono do maksymalnych obrotów! Gdy wymusimy pracę na najwyższych obrotach okazuje się, że nie jest ono głośniejsze od tego znanego z kart 7900GTX i jednocześnie zdecydowanie cichsze od chłodzenia kart X1950XTX. Jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co piszą na serwisach... to moje subiektywne odczucie że karta jest głośna...może jakieś WC zamontuje na nią....jeszcze niewiem...denerwuje mnie ten warkocik jak gram na głośniokach i jest cisza w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:04, ziomall15 napisał:

Wsumie ta tez ma HDTV:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=33551

KTóRA WYBRAC???


Po co ci 24" monitor!? Ja sam mam kompa za dobre 5-6 tysięcy, ale monitor wystarcza mi 19" CRT. 24" to męczenie wzroku! Wiem, bo grałem na 21" i nie dość, że musisz siedzieć daleko od niego, to jeszcze oczy bolą już po kilku godzinach gry. A co do pytania jakie zadałeś: Geforce 8800 GTX firmy BFG albo EVGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:00, Dead-pl napisał:

Niewiem co piszą na serwisach... to moje subiektywne odczucie że karta jest głośna...może jakieś
WC zamontuje na nią....jeszcze niewiem...denerwuje mnie ten warkocik jak gram na głośniokach
i jest cisza w grze...

Nie wiedziałem że masz już tę kartę :) A to na pewno ona hałasuje?
Znalazłem taki test głośności 8800GTX i u różnych producentów hałas jest podobny, tylko Sparkle odstaje.
http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2873&p=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:50, ziptofaf napisał:

> Ile może kosztować najtańsza karta z seri 8xxx ???

Seria 8xxx nie powstanie na AGP, to raz. A, chwilowo istnieją tylko ich najmocniejsze rozwiązania
za 2000 zł. Zaczekaj te 2 miesiące i wtedy kup powiedzmy 8600 GT


Wiadomo, że nie na AGP. Mi chodzi o te co wyjda za 2 miesiace, bo właśnie chciałem kupić jakas karte, a tak to poczekam te pare miechów i będzie o dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 18:08, sinir napisał:

jestem prawie pewien że gothic 3 pójdzie ci na maksymalnych:) co do crysisa.... może.... raczej
tak. ta karta jest bardzo dobra, można ci tylko jej pozazdrościć... wydaje mi się że athlon
jest bardziej wydajny niż pentium.


Aha, wielkie dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować