Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 09:53, Kryszek napisał:

Więc sam sobie przeczysz,kilka postów wcześniej mówiłeś,ze nie przekraczają ceny 2300 zł:P


Właśnie, że nie.Otóż dopiero teraz zobaczyłem karty za 2900 ^ i sugeruję, że są one tańsze w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 09:57, LuQeMaStEr napisał:

Właśnie, że nie.Otóż dopiero teraz zobaczyłem karty za 2900 ^ i sugeruję, że są one
tańsze w innych sklepach


Ok,a zresztą,nie sprzeczajmy się,o ceny kart graficznych:P

Kurde ja w piątek bd miał tego 8800 GTS,320 mb,to powiem wam jak się sprawuje:P Bo sam jestem ciekawy,chociaż licze,ze w rozdziałce 1024 wszystkie gry na max z włączonym AA,anitrozpoią,i HDR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:00, Kryszek napisał:

Ok,a zresztą,nie sprzeczajmy się,o ceny kart graficznych:P


Wiemy jedno. 8800 GTX jest cholernie drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:00, Kryszek napisał:

Kurde ja w piątek bd miał tego 8800 GTS,320 mb,to powiem wam jak się sprawuje:P Bo sam jestem
ciekawy,chociaż licze,ze w rozdziałce 1024 wszystkie gry na max z włączonym AA,anitrozpoią,i
HDR :D


Myśle, że w tej rozdziałce ... bez problemu. Ja szykuję upgrade kompa na premierę Crysisa ... Taki "mocny" upgrade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:01, LuQeMaStEr napisał:

> Ok,a zresztą,nie sprzeczajmy się,o ceny kart graficznych:P

Wiemy jedno. 8800 GTX jest cholernie drogi :D


No jest,ale wydajność też ma sporą,przynajmniej w directx9:P
Ciekawy jestem,jak będzie w 10,w CDA pisało,ze wystarczy Core2Duo,8800GTX(bodajże),i 2 gb ram,żeby grać na maxymalnych detalach w Crysisa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:51, LuQeMaStEr napisał:

Zdaje mi się, że nie znasz specyfikacji sklepu Komputronik. Ceny są tam kosmiczne. Te same
karty można dostać w cenie 2400-2500 zł w innych sklepach internetowych. Jak to powiedział
jeden forumowicz - " Komputronik znów przywalił ceny z kosmosu " :D

Znam, i wiem że komputronik wali takie ceny, że aż głowa boli :P, może niedpowiedni przykład podałem, fakt, ale jedno jest ważne, ceny nic nie ogranicza, tylko wyobraźnia sprzedającego, albo fantazja producenta :P, więc stwierdzenie że

Dnia 30.04.2007 o 09:51, LuQeMaStEr napisał:

> Raczej nie. Chodziłem po różnych stronkach i nie widziałem GTX''a, którego cena przekraczałaby
> 2300 zł jest błędne i naciągane. Skąpiec dokładnie obrazuje skalę i różnice w tej "fantazji" sprzedawców.

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&szukaj=GeForce+8800+GTX+OC+BFG+768MB+Water+Cooled+TV+%26+2x+DVI+%28PCI-E%29+&dz ial=-1&x=46&y=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:04, Kryszek napisał:

No jest,ale wydajność też ma sporą,przynajmniej w directx9:P
Ciekawy jestem,jak będzie w 10,w CDA pisało,ze wystarczy Core2Duo,8800GTX(bodajże),i 2 gb ram,żeby
grać na maxymalnych detalach w Crysisa:P


Ja planuję kupno GTX i 2GB RAM - u . Z prockiem poczekam. Narazie mam dwurdzeniowy Pentium D. Zobaczymy jak się będzie prezentował. Przydałaby się także Vista, lecz póki co jest poniżej oczekiwań. A co do Crysisa to był on robiony z myślą o DX9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 10:09, LuQeMaStEr napisał:

Ja planuję kupno GTX i 2GB RAM - u . Z prockiem poczekam. Narazie mam dwurdzeniowy Pentium
D. Zobaczymy jak się będzie prezentował. Przydałaby się także Vista, lecz póki co jest poniżej
oczekiwań. A co do Crysisa to był on robiony z myślą o DX9 :D


No ja w piątek dię odebrać kompa,a w środku ma:

Athlona x2 4600
2Gb ram ddr2
8800gts 320
plus płyte główną nforce5:P
i dysk 250 gb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:44, Kryszek napisał:

No ja w piątek dię odebrać kompa,a w środku ma:

Athlona x2 4600
2Gb ram ddr2
8800gts 320
plus płyte główną nforce5:P
i dysk 250 gb:P


Niezły smoczek :P Congratulations :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:46, blacklio napisał:

mobo trochę lipa bo nForce 5xx


Przecież nForce 5xx jest dobry ;> Tzn. tak mi się wydaje chyba, że mam jakieś błędne informacje ;>

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:50, blacklio napisał:

cały nForce 5xx jest niedopracowany średnie OC, nForce 4 Ultra zdecydowanie wygląda lepiej


No tak,ale jak nie bd niczego ani podkręcał,ani nic z tych rzeczy,to i tak jest zły,czy tylko jest zły,gdy ktoś coś podkręca??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:50, blacklio napisał:

cały nForce 5xx jest niedopracowany średnie OC, nForce 4 Ultra zdecydowanie wygląda lepiej


To dobrze, że mnie poinformowałeś :-) Jeszcze poczytam i zorientuję się dokładnie w tym temacie :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:50, blacklio napisał:

cały nForce 5xx jest niedopracowany średnie OC, nForce 4 Ultra zdecydowanie wygląda lepiej


Przepraszam bardzo. Kto Ci powiedział, że nForce 5xx jest gorszy od nForce 4 Series? ;> Przejrzałem 6 testów nForce 5xx i wszystkie przewyższają 4 Series, ale oczywiście ustępują 6xx. Proszę o dokładne sprecyzowanie wypowiedzi, skąd masz takie info.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:50, blacklio napisał:

cały nForce 5xx jest niedopracowany średnie OC, nForce 4 Ultra zdecydowanie wygląda lepiej

Dokładnie tak. Nie ma to jak stary dobry nforce 4, albo jeśli chodzi o nowy to seria 6xx, ewentualnie Intel P965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:58, marian538 napisał:

> cały nForce 5xx jest niedopracowany średnie OC, nForce 4 Ultra zdecydowanie wygląda lepiej

>
Dokładnie tak. Nie ma to jak stary dobry nforce 4, albo jeśli chodzi o nowy to seria 6xx, ewentualnie
Intel P965


No,ale ona(ta płyta:P) będzie też taka zła,jeśli nie bd podkręcał niczego itd.??:P
Bo nie chce,zeby komp z 8800,athlonkiem 2rdzeniowym i 2 gb pamięci chodził jak żółw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować