Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 19:21, czapla56 napisał:

Aha zapomniałem. Nie dostałem jeszcze odpowiedzi co do tego zasialcza.... więc gdybyś mógł...;)

Co do zasilacza,to właśnie nie wiem,czy będe msuaił też sobie kupić mocniejszy niż 300 W:/
a z tą różnicą cen,to musisz kogoś mądrzejszego się spytać:/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się dowiedzieć, którą kartę graficzną wybrać z dwóch modeli kart 6600GT Gigabyte z SilentPipe II. Jeden to NX66T256DE z 256MB pamięci, ale taktowany 500/800, czy NX66T128D-SP ze 128MB pamięci taktowany 500/1000. Jak bardzo te karty dają się podkręcić przy standardowym chłodzeniu (głównie mi chodzi o tą pierwszą z 256MB, czy taktowanie jej pamięci można spokojnie ustawić na 1000 albo i więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam karte geforce 4 mx 440 64 mb ddr i mam zamiar wymienic ja na nowsza. jaka karte polecacie z tych tanszych kart graficznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:25, Slave napisał:

mam karte geforce 4 mx 440 64 mb ddr i mam zamiar wymienic ja na nowsza. jaka karte polecacie
z tych tanszych kart graficznych?

tanszych... zalezy jaki kto ma system wartosci... dla jednych tansza jest od 1000zl w dol dla innych od 1500 a dla jeszcze innych nie ma tanszych - biora zawsze to co "najlepsze" czytaj najdrozsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:27, boski PL_MODED napisał:

tanszych... zalezy jaki kto ma system wartosci... dla jednych tansza jest od 1000zl w dol dla
innych od 1500 a dla jeszcze innych nie ma tanszych - biora zawsze to co "najlepsze" czytaj
najdrozsze ;)


chodzi mi o karte, ktora ma 256 mb, wystarczy ze bedzie "normalna", czyli nie musi byc full wypas, ale taki standard, ktory nie jest szmelcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:37, Michał Raven napisał:

Może Geforce 6600GT??? Kosztuje około 600zł i podobno jest lepszy w grach od Radeonów.

ale ma tylko 128 mb, wiem ze i tak jest szybszy od niektorych 256 mb. a z kart do 400 zl cos polecacie? bo geforce 500 to podobno chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nietypowe pytanie, doradzacie jaka karte i gdzie kupic, to moze ktos podpowie gdzie mozna darmowo wystaic ogloszenie zeby taka karte sprzedac? niestety, na allegro nie moge wystawic bo papiery do aktywacji konta w drodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:51, gmx napisał:

hmm, nietypowe pytanie, doradzacie jaka karte i gdzie kupic, to moze ktos podpowie gdzie mozna
darmowo wystaic ogloszenie zeby taka karte sprzedac? niestety, na allegro nie moge wystawic
bo papiery do aktywacji konta w drodze :(



Anonse.pl
Niektóre fora mają sekcje ogłoszeń => tweak.pl dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim sprzęcie:
GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128VP 128MB ;
w 3dmarku 2003 wyciągam 8600 a po podkręceniu o 10% 9306
zaraz będzie rok jak go mam i jestem z kart cały czas zadowolony.
Każdemu z czystym sumieniem ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:51, gmx napisał:

hmm, nietypowe pytanie, doradzacie jaka karte i gdzie kupic, to moze ktos podpowie gdzie mozna
darmowo wystaic ogloszenie zeby taka karte sprzedac? niestety, na allegro nie moge wystawic
bo papiery do aktywacji konta w drodze :(


Jak to gdzie na www.swistak.pl jeszcze jest darmowy :-)
Aktywacja też jakiś tydzień....
Na aliegro to zaraz czynsz i klimatyczne zaczną pobierać ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę główną MSI KT4AV z AGP 8X... Czy jest sens kupować teraz te karte graficzną -> MSI GeForce 7800GT 256MB DDR3 256bit - Czy muszę zaczekać na wymiane płyty głównej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z directem a właściwie z jego instalacją. Otóż zainatalowałem windows nie na dysku C tylko na dysku G. I nie miałem żadnych problemów dopóki nie chciałem zainstalować directx9.0c. Po wskazaniu lokalizacji G:Program Files nie chce się zainstalować-wyskakuje od razu komunikat, że instalacja została zakończona ale nie prosi o restart.No i nic. Czy muszę przeinstalować z powrotem windows na C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 12:00, Ferilas de Rienne napisał:

Mam płytę główną MSI KT4AV z AGP 8X... Czy jest sens kupować teraz te karte graficzną ->
MSI GeForce 7800GT 256MB DDR3 256bit - Czy muszę zaczekać na wymiane płyty głównej??


Ja nie wiem, czy Ty dostaniesz 7800GT na AGP.
Poza tym nawet gdyby, to nie podałeś reszty sprzętu - za dobra karta w stosunku do procesora/RAM będzie się poprostu dusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 12:14, skyler napisał:

Mam problem z directem a właściwie z jego instalacją. Otóż zainatalowałem windows nie na dysku
C tylko na dysku G. I nie miałem żadnych problemów dopóki nie chciałem zainstalować directx9.0c.
Po wskazaniu lokalizacji G:Program Files nie chce się zainstalować-wyskakuje od razu komunikat,
że instalacja została zakończona ale nie prosi o restart.No i nic. Czy muszę przeinstalować
z powrotem windows na C?

nie musisz... jesli masz SP2 to masz juz DX9... najlepiej sciagnij wersje z lutego
DirectX End-User Runtimes (Luty 2006)
1 > http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=fff5ed7d-3446-4583-b2c9-8db1bc10b16e
2 > http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Właśnie z AGP jest problem :/... a reszta sprzętu to Athlon 2600+ i 512 RAMu, które mam zamiar do tysiąca rozbudować... Są to pozostałości po modernizacji sprzed bodajże półtora roku. Mówie o tej karcie bo mi ją znajomy polecał ale on rzeczywiście ma nieporównywalnie lepszy sprzęt i nie AGP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować