Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 14:49, pan m. napisał:

Te dwa widziałem w takiej samej jakości.Na youtube też jest dobra w kilku filmikach.

W takiej samej jakości na youtube NIE PRZESADZAJ!,
przecież każdy wie że na youtube są filmy low/medium jakości,
ale nigdy nie HIGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:01, pan m. napisał:

no,może ciut gorszej.ale widziałem w jakości dla mnie High,chyba za bardzo oceniam Youtube
jak widzę:P

Napewno za bardzo,
Na youtube nie zauważysz pięknych szczegółów DX10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy z najnowszymi sterami do Radeonów X1xxxx ??
Mnie się pojawia taki błąd podczas instalacji.
Chociaż jakoś sterowniki są zainstalowane ale mnie np. UT 2004 się zawiesza i musze ponownie uruchomić komputer ://. Błagam pomóżcie bo wydałem na kartę 800 zł[Radeon X1950 pro AGP 8x] a nici z grania taka machina a nie ma wydajności chyba przez takie dziadowskie stery albo sama jest wadliwa. Ehh :((.

Co mam począć ??

20070612203821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:41, TetraGramaton napisał:

Miał ktoś problemy z najnowszymi sterami do Radeonów X1xxxx ??
Mnie się pojawia taki błąd podczas instalacji.
Chociaż jakoś sterowniki są zainstalowane ale mnie np. UT 2004 się zawiesza i musze ponownie
uruchomić komputer ://. Błagam pomóżcie bo wydałem na kartę 800 zł[Radeon X1950 pro AGP 8x]
a nici z grania taka machina a nie ma wydajności chyba przez takie dziadowskie stery albo sama
jest wadliwa. Ehh :((.

Co mam począć ??

Wywal wszystkie stery od ATI i zainstaluj Omegi http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nadal to samo ;//.
No niee ja się załamię. Miałem GF''a 4 440 MX i UT2k4 chodził na średnich detalach chociaż nie do końca płynnie.
Kupiłem Radeona X1950 Pro i bo jak wiemy UT III lada chwila i trzeba mieć coś mocniejszego [ a jednak gówno prawda]. Gram sobie z botami aby przetestować moje nowe "cacko" na full detalach resolution 1024*1280 - gra się zacina i musze od nowa kompa uruchamiać[resetnąć], przechodzę na resolution 1024*768 i to samo, przechodzę tym razem na średnie detale i rozdzielczość 800*600 i też tak samo tylko pod dłuższej grze. Nie no paranoja z tym, karta za osiem stów a działa gorzej niż zwykły MX''owy GeForce .
P.S. I tak też się dzieje na obydwu sterownikach CATALYST i OMEGA.
Niee noo ja reklamuję ten shit i przerzucam się chyba na GF''a 7800 GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem Warcraft''a III TFT i to samo. Zacinka i muszę kompa resetnąć bo nie można go nawet normalnie uruchomić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wywaliłeś z systemu stare sterowniki? Pytanie może głupie, ale wiele osób o tym zapomina i potem stery się kłocą, o to który ma obsłużyć kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:41, TetraGramaton napisał:

Miał ktoś problemy z najnowszymi sterami do Radeonów X1xxxx ??
Mnie się pojawia taki błąd podczas instalacji.

ZAWSZE usuwaj poprzednie sterowniki - najpierw panel sterowania ATU, potem bez restartu sam sterownik. Po restarcie pozwól wykryć systemowi Twoją kartę nawet jeżeli będzie to standardowa VGA (taka powinna być wykryta). Możesz skorzystać z możliwosci instalacji automatycznych sterów przez windows update. Przed instalacją catalystów żaden sterownik vga nie może mieć w menedżerze urządzeń wykrzyknika.
Ale najważniejsze, to CZYTAJ TO CO JEST WYPISYWANE NA EKRANIE (szczególnie instrukcję instalacji).
Catalysty są bardzo dobrze zrobionym pakietem sterowników - moim zdaniem lepszym od sterów nvidii i z zawsze zrozumiałą numeracją (rok, miesiąc - np. 7.6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 07:37, TetraGramaton napisał:

Sprawdzałem Warcraft''a III TFT i to samo. Zacinka i muszę kompa resetnąć bo nie można go nawet normalnie uruchomić.

Winna jest zapewne Twoja płyta główna. Sterownik ATI zawsze próbuje włączyć fast write (szybki zapis) na płytach z AGPx8. Jednak moim zdaniem 80% płyt głównych nie potrafi poprawnie tej funkcji obsługiwać. Wyłącz ją z biosu, albo ze sterownika.
Druga możliwość, to taka, że po prostu karta dostaje za mało prądu z zasilacza i cały komp pada.
Odpal jakieś demo graficzne w oknie i sprawdź na programie monitorującym czy napięcia wtedy nie siadają.
Radek X1950 Pro, to bardzo dobra karta i sam nie słyszałem narzekań na jej awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 09:45, GeRoLdE napisał:

sorki za spama SIEMKA MAM: GE 7300GS DŁUGO POGRAM NA MINIMALNYCH Z TĄ kartą

Pół roku, do roku. Oczywiście chodzi o gry premierowe. W starsze nieco dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z działeniem starszych gier na sprzęcie z GF8800GTX.Musiałem już odłożyć na półkę DeusEx - Antologia , Icewind Dale II , Baldur''s Gate. Czy macie jakieś pomysły , co z tym zrobić? Zaczynam już się zastanawiać , czy nie złożyć drugiego komputera(mam w zapasie GF6600GT z płytą i 1GB Ramu) , bo na pewno jeszcze nie raz będę chciał wrócić do starszych sprawdzonych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 10:47, KrzychW napisał:

Mam problem z działeniem starszych gier na sprzęcie z GF8800GTX.Musiałem już odłożyć na półkę
DeusEx - Antologia , Icewind Dale II , Baldur''s Gate. Czy macie jakieś pomysły , co z tym
zrobić? Zaczynam już się zastanawiać , czy nie złożyć drugiego komputera(mam w zapasie GF6600GT
z płytą i 1GB Ramu) , bo na pewno jeszcze nie raz będę chciał wrócić do starszych sprawdzonych
tytułów.

a masz winde xp czy viste? moze to kwestia okienek a nie karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:42, gmx napisał:

a masz winde xp czy viste? moze to kwestia okienek a nie karty?


Mam XP Media Center.Nie mam pojęcia , czy ta odmiana XP jest w jakiś sposób "antygrowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować