Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 11:49, Jack Bauer napisał:

eeee co ja to gadam radeon a nie geforce :)


jak ma sam radiator to na grzanie nic nie poradzisz, zwłaszcza jak go troche przekrecisz, tobie przynajmniej nie szumi - mój 6600gt asusa łapie podczas gry prawie 60C a chodzi jak suszarka. masz jakis pomiar temp.? najtanszym rozwiazaniem jest dodatkowy nawiew na radiator (jak kiedys mialem grafike z pasywnym to zamontowalem 80mm :) ).

no i nie polecam krecenia - zysk 10% to zaden zysk - jak gra chodzi plynnie to nie zauwazysz a jak klatkuje to i tak nie da sie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dziś brat ma mi kupić Pentagram Freezone XC-80 AlCu ale się zastanawiam czy mi bedzie pasować na mojego radka :) także zobaczymy co się bedzie teraz działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:37, Jack Bauer napisał:

CO ? :) nie rozumiem (nie wiem może jestem tępy:P ale nie rozumiem)


do chłodzenia karty graficznej wartej ~200zł chcesz dolozyc chlodzenie za 70zł ;)
po prostu jak dla mnie nieoplacalna inwestycja. taka zabawa raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:16, Jack Bauer napisał:

no i co ? :D można chyba troche pofantazjować ? :D ale lepsze chłodzenie sie przyda bo mam
zamiar troche ją podkręcić :D na jakies 430/550 :D


oj bedzie ci potrzebne baardzo dobre :) Moja poszla 250/400@410/475 to byl jej maks , a potem spalil mi sie wiatraczek , a moze inaczej odpadł :D I teraz mam nisko ustawioną ale dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto zafundował sobie Leadteka GeForce FX 7800 GS (to karta na AGP!) i chciałby podzielić się wrażeniami? Bo ja pewnie za parę dni wymieniE Radeona 9800 Pro, na taką kartę i ciekaw jestem tych wrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7800GS bez OC jest mniej wydajny od X850XT czy 6800GT. ale kreci sie tez dobrze, takze moze byc najwydajniejsza karta na AGP. ale ta cena... przeciez za taka kupe grosza mozemy miec 7900GT na PCIE! a juz chyba 7600GT bedzie wydajniejszy od 7800GS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:05, Archaon2 napisał:

7800GS bez OC jest mniej wydajny od X850XT czy 6800GT. ale kreci sie tez dobrze, takze moze
byc najwydajniejsza karta na AGP. ale ta cena... /.../

Tak, tylko ja mam wybór: wymiana karty graficznej i nowy komp najwcześniej za rok, albo wymiana całego kompa teraz. Bo na starym mam AGP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w morde :D ale i to nie pomogło, po 15min grania w TOCE 3 to tak wyglądaj jakby sie monitor wyłączył ale nie da sie go zpowrotem załączyć i pozostaje jedynie reset. Nie wiem może jak to jeszcze inaczej naprawić ? może to wina zasilacza bo mam CODEGENA 300W....... wiem masakra nie śmiać mi się tu ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o geforcach 7600GT?? Mają być następcami genialnych 6600GT czyli lidera w grupie wydajność/cena, nie wiem tylko czy już weszły do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 08:49, Cherry69 napisał:

A słyszał ktoś o geforcach 7600GT?? Mają być następcami genialnych 6600GT czyli lidera w grupie
wydajność/cena, nie wiem tylko czy już weszły do sprzedaży.


Gefy 7600GT juz jakis czas temu weszły do sprzedaży i są oczywiscie dostępne tylko na PCI:)
Jest niezła choć trochę za droga... 12 potoków i taktowanie 560/1400 robi jednak wrażenie;)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 14:14, Widek napisał:

Gefy 7600GT juz jakis czas temu weszły do sprzedaży i są oczywiscie dostępne tylko na PCI:)
Jest niezła choć trochę za droga... 12 potoków i taktowanie 560/1400 robi jednak wrażenie;)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26789

Wygląda smakowicie, ale ostatnio spadły drastycznie ceny 7800 GT i nabyłem drogą kupna Leadteca za 1100 zł a teraz jak patrzę na skąpca to są jeszcze tańsze za 1069 zł o tu: http://www.arche.home.pl/sklep/product_info.php/products_id/6238 i taki sam zestaw z Prince Of Percia : Warrior Within i Splinter Cell : Chaos Theory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować