Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Przepraszam że zboczę z tematu ale chciałbym kupić płytę główną i czy jest możliwość kupienia jej bez niczego np. bez procesora, ramu itp. wszystko to wykorzystałbym ze starej płyty aby włożyć do nowej i żeby miała PCI expres i conajmniej 8 agp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Jeśli PCI-E to już nie AGP... Musisz wybrać, które ma mieć.

Jeśli PCI-E to zapewne już nie ten procek, który masz tylko nowy (zupełnie innej klasy - inny socket 754 lub 939)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę MSI GF5900XT ze sterownikami wersja 53.03. Czy opłaca mi się instalować nowsze sterowniki? Jest pięć noawszych wersji sterowników, ale nie wiem czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na pracę karty. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do FX5900 nie ma sensu wyłazić poza 66.93. Wszystkie wyższe wersje mogą mniej lub bardziej bruździć.
Wg mnie najlepsza wersja to 61.77 (ale to już zależy od Karty/Kompa - miałem GF 4 Ti ASUSa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 18:25, RobeN napisał:

Lepeij oryginalne nVidia a nie MSI. Sterowniki modyfikowane przez producentów nie sprawdzają się najlepiej...


Hmm na stronie MSI jest napisane, żeby do ich produktów instalować tylko ich drivery. A na stronie nVidia nie mogę znaleźć tej wersji sterowników. Jest 81.85. I to jakies dziwne, bo nie do konkretnej karty tylko do wszystkich danych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 20:10, falloutboy napisał:

chciał bym nabyc dobrą może byc używana karte graficzną (budżet 1000zl)


To fajnie :) AGP czy PCI-E ? Ogólnie to dużo dobrych kart za tą kasę możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładać to sobie można ;-) Jak dołoży 200 do dobrego 6800, to mógłby dołożyć następne 200 do najtańszego 7800 ;-)
A co do 6600GT - zgadzam się, mi też wystarcza, fajne karty ;-)
Jako zakup do 1000zł to też dobry wybór, warto wydać te ok 600zł, a 400 zostawić na następną inwestycję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę kupić małe radiatorki do karty graficznej? Jedyne gdzie znalazłem to na allegro, ale ja akurat nie chcę z allegro tylko z jakiegoś sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:38, LifaR napisał:

Jako zakup do 1000zł to też dobry wybór, warto wydać te ok 600zł,
a 400 zostawić na następną inwestycję ;-)


Jeśli za słaby zasilacz t akurat na zasilacz pójdzie te 400zł a to co zostanie to może na chłodzenie, albo na coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:39, DEViANCE napisał:

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę kupić małe radiatorki do karty graficznej? Jedyne gdzie znalazłem to na allegro,
ale ja akurat nie chcę z allegro tylko z jakiegoś sklepu...


angela.pl albo 4max ... maja tam praktycznie wszystko ... o i jest jeszcze pc-tuning.pl, kiedys z nimi wspolpracowalismy, ale jakos nie poszlo... od tego czasu znacznie sie rozwineli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować