Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 22:07, DJ Danielus napisał:

No, ale czekać czy nie? Bo już sam nie wiem...
Tego Zotiaca nie ma w sklepie w którym składam komp, więc niestety odpada... :(


Nie kupuj zadnego Zotaca. Kup sobie to co ja mam. EVGA 8800GTX KO ACS3. karta ma zmienione chlodzenie an zupelnie inne przez co jej wogole nie slychac, a po drugie jest firmowo podkrecona i ma taktowanie 626 na 2000mhz


tutaj masz link do mojej karty:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27051&pid=91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mają jej na sprzedaży, ale jeżeli się pokaże, a będzie tańsza od Ultry to się poważnie zastanowię.
A zmieściła Ci się do obudowy? Jeżeli możesz to pokaż zdjęcie jak to masz poukładane. Martwię się o to, bo z 8800 zostanie mi 2 cm na kable, zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:23, DJ Danielus napisał:

Niestety nie mają jej na sprzedaży, ale jeżeli się pokaże, a będzie tańsza od Ultry to się
poważnie zastanowię.
A zmieściła Ci się do obudowy? Jeżeli możesz to pokaż zdjęcie jak to masz poukładane. Martwię
się o to, bo z 8800 zostanie mi 2 cm na kable, zasilanie.

Masz mojego kompa i 3dmark 06

20070826223734

20070826223752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie z krzesła spadłem! Po tym 3dMarku, aż strach się przyznawać ile ja mam...
Jak widzę zasilanie karty jest od boku, miejsca też gdzieś ze 2-3cm, więc chyba to jakoś pomieszczę.
Dzięki wielkie!

PS. A te kable od zasilacza (pokryte jakby sznurkiem) oraz te ciekawie wyglądające pomarańczowe kable to skąd wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:43, DJ Danielus napisał:

Prawie z krzesła spadłem! Po tym 3dMarku, aż strach się przyznawać ile ja mam...
Jak widzę zasilanie karty jest od boku, miejsca też gdzieś ze 2-3cm, więc chyba to jakoś pomieszczę.
Dzięki wielkie!

PS. A te kable od zasilacza (pokryte jakby sznurkiem) oraz te ciekawie wyglądające pomarańczowe
kable to skąd wziąłeś?


Kable od zasilacza sa juz pokryte taka warstwa ochronna. Kazdy markowy zasilacz (podkreslam slowo markowy) czyli cheoftec amacrox be quiet ma juz takie cos. Tagan ma np juz te kable w takiej oslonce z twolrzywa sztucznego. A kable zolte to sa standardowe kable do dyskow SATA . Je dostalem razem z plyta glowna GIGABYTE P965-DQ6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markowy powiadasz, a Seasonic?
Ja zamierzam nabyć:
ASUS P5N32-E 680i SLI
Seasonic S-12 600W (mam nadzieję, że dobry)
8800 ULTRA (ostatnio nieźle namieszaliście mi w głowie i już sam nie wiem)
Co można poprawić aby "relacje wydajnościowe" były dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:51, DJ Danielus napisał:

Markowy powiadasz, a Seasonic?
Ja zamierzam nabyć:
ASUS P5N32-E 680i SLI
Seasonic S-12 600W (mam nadzieję, że dobry)
8800 ULTRA (ostatnio nieźle namieszaliście mi w głowie i już sam nie wiem)
Co można poprawić aby "relacje wydajnościowe" były dobre?


zaczac od karty na niej zaoszczedzisz jakies 250 zl pod warunkiem ze wezmiesz sobie taka jak moja. Tak jak pisalem ma lepsza wydajnosc niz ultra a za zaoszczedzone pienioadze mozna cos jeszcze dokupic. Ja bym na twoi miejscu kupil TAGANA zasilacz. Napisz mi jeszcze jakie rzeczy chcesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasilacza bym nie zmieniał, ale reszta (bez wcześniejszych - nie będę się powtarzał):
E4500
Seagate 320GB
Patriot Dual 2x1GB 800MHz LLK

Kupuję sprzęt w PCProjekcie, więc patrz jak coś do oferty sklepu:
http://www.pcprojekt.pl/?/p__konfigurator/__skorzystaj_z_dynamicznego_konfiguratora/__przefiltruj_produkty_wedlug_wlas nych_preferencji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:02, DJ Danielus napisał:

Zasilacza bym nie zmieniał, ale reszta (bez wcześniejszych - nie będę się powtarzał):
E4500
Seagate 320GB
Patriot Dual 2x1GB 800MHz LLK

Kupuję sprzęt w PCProjekcie, więc patrz jak coś do oferty sklepu:
http://www.pcprojekt.pl/?/p__konfigurator/__skorzystaj_z_dynamicznego_konfiguratora/__przefiltruj_produkty_wedlug_wlas
nych_preferencji/


OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:51, DJ Danielus napisał:

Markowy powiadasz, a Seasonic?
Ja zamierzam nabyć:
ASUS P5N32-E 680i SLI
Seasonic S-12 600W (mam nadzieję, że dobry)
8800 ULTRA (ostatnio nieźle namieszaliście mi w głowie i już sam nie wiem)
Co można poprawić aby "relacje wydajnościowe" były dobre?


Po co CI ultra wystarczy że podkręcisz GTX na to samo wyjdzie, Seasonic bardzo dobry sam mam 550W, ale po co 600W, moja wersja wystarczyła dla GTX w SLI oraz QE6800 kręconego. Zresztą bym poczekał do listopada na X38 i dopiero zawojował z nowym konfigiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:34, blacklio2 napisał:

Niestety Tagan się chowa do Seasonica to już nie jest ten produkt co był kiedyś ale jest w
ciąż dobrym zamiennikiem


dlatego ja uzywam AMACROXA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:34, blacklio2 napisał:

Niestety Tagan się chowa do Seasonica to już nie jest ten produkt co był kiedyś ale jest w
ciąż dobrym zamiennikiem


Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Masz może jakiś link z testami? Bazując na opiniach znajomych obracających się w sprzęcie lub zajmujących się zawodowo komputerami jest raczej odwrotnie.
Tym bardziej, że na własnej skórze przekonałem się co wiara sądzii o Taganach. Mój był się zepsuł. Okazało się, że to przeszło do legendy bo to pierwszy Tagan zepsuty w kilkunastoletniej historii firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. dlaczego jak podkrece swoja karte w sterownikach nvidii (mam te najnowsze) to wszystko ok ale po restarcie kompa to ustawienia wracaja do swoich standardowych. dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 20:22, DJ Danielus napisał:


Jak sądzicie, opłaca się kupić teraz komputer z 8800 Ultrą, czy czekać na minimalizację (zmniejszenie
procesu technologicznego), czy może czekażć do grudnia na GF9xxx?


Znaczy sie ja mam 8800 GTS 320 MB i moge Ci szczerze powiedzieć,ze ta karta mi wystarcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować