Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Wolałbym coś lepszego, aby na więcej czasu starczyło :P

blacklio2
No dobra, ale Ultra jest już fabrycznie podkręcona, poza tym na SLI to stać mnie tylko na 8800 GTS, GTX łącznie kosztują 4000zł, tak jak ten procek.
Ja na kompa mam 5000zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:25, DJ Danielus napisał:

Wolałbym coś lepszego, aby na więcej czasu starczyło :P

blacklio2
No dobra, ale Ultra jest już fabrycznie podkręcona, poza tym na SLI to stać mnie tylko na 8800
GTS, GTX łącznie kosztują 4000zł, tak jak ten procek.
Ja na kompa mam 5000zł...


tylko po co ci SLI?? Sli jest nie oplacalne za duzo tracisz na tym jak wychodzi cos nowego. Mowie Ci wez sobie podkreconego GTX-a i zaoszczedzisz sobie kase na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest nie opłacalne i sam nie biorę, ale Ultra to taki podkręcony GTX, a może nawet lepiej się podkręca...
Ale nie mogę mieć karty EVGA - nie ma w sklepie w którym składam! Zresztą sam zobacz...
http://www.pcprojekt.pl/?/p__konfigurator/__skorzystaj_z_dynamicznego_konfiguratora/__przefiltruj_produkty_wedlug_wlas nych_preferencji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:46, DJ Danielus napisał:

Na miejscu. Tam złożą, pokażą co i jak, przetestują i zainstalują system.


no to zapytaj sie czy nie maja umowy z firma YAMO polska przeciez to jest duzy dystrybutor a rejestracja yttrwa 5 min i niech Ci ja zamowia z YAMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radeon 2900XT Sapphire 2900XT 1GB! (DDR4) VIVO / 2xDVI bulk [21108-02-10R]

Czy na tej karcie Crysis ruszy na najwyższych detalach i grafice 1280x1024 ?
Bardzo mnie to ciekawi ponieważ chce kupić tą karte a nie wiem czego sie po niej spodziewać.Piszę ,że obsługuje shader model 4.0,zunifikowane shadery,OpenGL 2.0 ,ale nie wiem jak tam będzie z najnowszymi grami.Pliss pomocy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ruszy, ale tego być pewnym nie możemy.
Jak dasz AA x16, HDR i inne to na pewno nie, bo ATI z tym sobie źle radzi...
W wydajności jest podobna do 8800 GTS, więc raczej tą polecam, sprawia mniej problemów oraz jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:57, Borys1215 napisał:

Radeon 2900XT Sapphire 2900XT 1GB! (DDR4) VIVO / 2xDVI bulk [21108-02-10R]

Czy na tej karcie Crysis ruszy na najwyższych detalach i grafice 1280x1024 ?
Bardzo mnie to ciekawi ponieważ chce kupić tą karte a nie wiem czego sie po niej spodziewać.Piszę
,że obsługuje shader model 4.0,zunifikowane shadery,OpenGL 2.0 ,ale nie wiem jak tam będzie
z najnowszymi grami.Pliss pomocy :))


Nikt Ci chyba nie pomoże, bo nikt w Crysisa nie grał... Ruszyć ruszy, ale nie wiadomo na jakich detalach itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania, wg. SD4HJ:

"Wymagania minimalne:
Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
768Mb/1Gb RAM dla Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
DVD
DX9.0c pod Windows XP

Wymagania zalecane:
Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)
Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0)
1.5Gb RAM
HDD: 6GB
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
DVD
DX10 pod Windows Vista"

Jest to cytat ze strony:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10944&tpage=1
Tu też znajdziesz więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 10:27, MLODY2K6 napisał:

tylko po co ci SLI?? Sli jest nie oplacalne za duzo tracisz na tym jak wychodzi cos nowego.
Mowie Ci wez sobie podkreconego GTX-a i zaoszczedzisz sobie kase na co innego

dokladnie, a dodatkowo nie kazda gra w SLI działa szybciej, SLI ma jedynie 1.5 % graczy na swiecie co nie mają co robic z kasa i placa za karty graficzne po 800$..(mowa o 8800), kupujesz teraz 8800 i tak przeciez wszysto ruszy na max(wiec jaka to roznica czy masz 60 fps czy 100? do dx 10 i tak lepsze beda kolejen generacje, ta napewno dlugo nie przetrwa).. niedlugo wychodzi 9800gtx, szybszy pewnie co najmniej o 30 % to se kupisz tego.. to duzo lepsze rozwiazanie bo skoro ktos chce kupic SLI 8800gtx to raczej problemów z kasą nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie takie...
Myślałem o 2x GTS, co w cenie dają Ultrę, ale jeżeli mówicie, że się nie opłaca to nie...
Ale kiedy ten GF9xxx ma wyjść, ja słyszałem, że gdzieś w grudniu, ale pewny nie jestem.
Po prostu nie wiem, czy czekać, czy kupić teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:19, DJ Danielus napisał:

Akurat nie takie...
Myślałem o 2x GTS, co w cenie dają Ultrę, ale jeżeli mówicie, że się nie opłaca to nie...
Ale kiedy ten GF9xxx ma wyjść, ja słyszałem, że gdzieś w grudniu, ale pewny nie jestem.
Po prostu nie wiem, czy czekać, czy kupić teraz...


no prermiera niby pod koniec roku czyli grudzien lub styczen. Na twoim miejscu zrobilbym tak: kupil sobie GTX i jak wyjdzie 9800GXT opchnal starego w dobrych dla Ciebie pieniadzach. Ja tak zrobie ze swoja EVGA. Najlepsze jest to ze taka sama karta jak moja tylko z referencyjnymi taktowaniami jest jzu za 1900. Goscie walcza o nia ladnie. Tak ze za swoja licze ze 2000 pod koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:29, danzelmario napisał:

> Goscie walcza o nia ladnie. Tak ze za swoja licze ze 2000 pod
> koniec roku

watpie ze 2k dostaniesz jak wyjdzie 9800gtx..


spokojnie. Zostanie sprzedana jako nowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie sprzedawałem...
Może kupię 8800 GTX teraz i za rok nowy 9xxx (w grudniu ceny będą astronomiczne, tak jak początkowo GTX i będą wynosić ok. 3000zł, bo nowość). Może też poczekam? Przecież i tak zostaje mi forum, a nie gry... (wersja optymistyczna, czyli nie dla mnie...). A ty byś radził poczekać, czy kupić? (ale na serio, bo sprzedawca ze mnie żaden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:34, DJ Danielus napisał:

Nigdy nic nie sprzedawałem...
Może kupię 8800 GTX teraz i za rok nowy 9xxx (w grudniu ceny będą astronomiczne, tak jak początkowo
GTX i będą wynosić ok. 3000zł, bo nowość). Może też poczekam? Przecież i tak zostaje mi forum,
a nie gry... (wersja optymistyczna, czyli nie dla mnie...). A ty byś radził poczekać, czy kupić?
(ale na serio, bo sprzedawca ze mnie żaden).


sluchaj no ja mam taki zamiar zrobic ze swoja karta. Na twoim miejscu wzialbym se ta grafike ale w wersji 8800gts 320mb na niej duzo nie stracisz w momencie sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jest teraz takie wahanie - tak albo nie.
Myślałem też o nowym chipsecie nVidii, aby poczekać i kupić te najlepsze. Choć jak tak zrobię to rok jestem uziemiony...
Po prostu nie śpię na pieniądzach.

A kiedy ma być ta minimalizacja, czyli przejście na mniejszy proces technologiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:53, DJ Danielus napisał:

No wiesz, jest teraz takie wahanie - tak albo nie.
Myślałem też o nowym chipsecie nVidii, aby poczekać i kupić te najlepsze. Choć jak tak zrobię
to rok jestem uziemiony...
Po prostu nie śpię na pieniądzach.

A kiedy ma być ta minimalizacja, czyli przejście na mniejszy proces technologiczny?


wiesz ja czekalem od lutego do czerwca bo mysallem ze nowe ATI bedzie lepsze od 8800GTX. Niesety nie potrzebnie czekalem i w czerwcu kupile 8800GTX. Mozesz poczekac, fakt bedzie Ci przyrko bo wyjdzie Crysis i inne fajne gry a ty bedziesz czekal na nowy model 9800GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować