Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

skąd wiesz że nie wiem?

Ja na grafikach się nie znam, ale wiem że mam radka dokładnie tego co tutaj http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_ATI/Radeon_X1600_/_X1650_rodzina_/Radeon_X1650_Pro/Rad eon_X1650_Pro_Sapphire_256MB_DDR3_TV_DVI_bulk_11090_02_10R_/pelny,id,32061/
od Sapphire 256MB VRAM 128bit DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:35, Matias16162 napisał:

> czy karta Ati X1650pro jest dużo lepsza od GrForce 6600 GT ?
tak. Sam jestem posiadaczem x1650pro i w 3d markach ma dużo lepsze wyniki od 6600GT. Tylko
że ja mam na DDR3 i porównywałem z 6600GT też na DDR3 i jest dużo lepsza

To jak? Wie ktoś jak potoki odblokowac w mojej karcie? Wiem że RivaTuner ale jak się tym programem
posługiwac????????????????????????????

Jak nie umiesz sie poslugiwac RT to jak chcesz cokolwiek zrobic.
A umiesz sie poslugiwac www.google.com ? bo chyba tez nie. Pierwszy temat odnosnie x1650pro i potokach dal mi odpowiedz na twoje pytanie.
Nie odblokujesz na nim potokow. Potoki dalo sie odblokowac na kartach 6600LE (bodajze) i to tylko w niektorych egzemplarzach. Teraz juz nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:07, Matias16162 napisał:

Szkoda. Czyli nici. Nie zyskam większej wydajności w żaden sposób tak?

Jest jeden sposob. Wymien karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:33, TROLL1216 napisał:

jak akarta jest lepsza ati x800 czy ati x1650

Wszystkie od ati z wyzszymi numerkami niz te podane oraz od nvidi karty od 6800 ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:37, Kazhaam napisał:

> Szkoda. Czyli nici. Nie zyskam większej wydajności w żaden sposób tak?
>
Jest jeden sposob. Wymien karte.

ta juz lece. Heh mam ja od góra 2 miesięcy. IO tak w 2009 wymienie bo gothic 4: Genesis ma byc pod DX10 i będę musiał zmienic karte. Ta narazie mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już się zdecydowałem... do upgradowanego kompa dorzucę hd3870... prawdopodobie od powercolora. ale teraz - zainspirowany nowym cd action chciałem zapytać ->
w moim sklepie, w którym 3870 powercolor idzie za 700 jest trochę... bajzel więc taki pewny nie jestem, czy jak zamówię tą kartą, dostanę ją. co prawda kilkakrotnie kupowałem u nich i było ok, ale... dobra, nieważne.
pytanie jest takie - po ile schodzą takie karty np. w niemczech i jak się sprawy mają z gwarancją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilem se karte graficzną (gerorce FX 5200) wkladam iii nic;| przy dokladaniu trzeba starą karte wywalić czy co? pomocyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:44, szypek26 napisał:

ja już się zdecydowałem... do upgradowanego kompa dorzucę hd3870... prawdopodobie od powercolora.
ale teraz - zainspirowany nowym cd action chciałem zapytać ->
w moim sklepie, w którym 3870 powercolor idzie za 700 jest trochę... bajzel więc taki pewny
nie jestem, czy jak zamówię tą kartą, dostanę ją. co prawda kilkakrotnie kupowałem u nich i
było ok, ale... dobra, nieważne.
pytanie jest takie - po ile schodzą takie karty np. w niemczech i jak się sprawy mają z gwarancją?


po 1. www.google.com
po 2. http://computer.search.ebay.de/3870_Grafikkarten_W0QQ_trksidZm37QQcatrefZC12QQfromZR40QQsacatZ8045
po 3. gwarancje masz ze sklepu, czyli tam gdzie kupisz. (czasem masz gwarancje producenta)

tm93 a moze cos wiecej, bo slowa typu "kupilem i nie dziala" nic nikomu nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:44, tm93 napisał:

kurde kupilem se karte graficzną (gerorce FX 5200) wkladam iii nic;| przy dokladaniu trzeba
starą karte wywalić czy co? pomocyyy!!!


Co znaczy wywalic ?....wyciagasz stara i montujesz nowa karte. Nie widze innego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:44, tm93 napisał:

kurde kupilem se karte graficzną (gerorce FX 5200) wkladam iii nic;| przy dokladaniu trzeba
starą karte wywalić czy co? pomocyyy!!!


no sprawa jest taka, moze nie jestem wielkim ekspertem, ale nawet w instrukcji podane masz, że przy wlozeniu nowej karty graficznej sterowniki do starej powinny byc kompletnie usuniete.

i nie rozumiem o co kaman z ''dokladaniem'' chcesz je w sli wlozyc? czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zintegrowaną to w BIOSie wyłącz, jeśli masz kilka slotów na grafikę (tryb SLI, CrossFire) to musisz wyjąć starą kartę, a na jej miejsce włożyć nową. Sterowniki też musisz wymienić.

Chyba oto biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:59, szypek26 napisał:

co za ludzie, wszystko trzeba w googlach szukać :P nie no, żartuję
znaczy że jak coś się schrzani do będe musiał raczej do niemiec biec?

Najprosciej.
To tak jak bys wchodzil na forum dla matematykow i zapytal sie "ile jest 2+2?"
Ludziom nie chce sie samemu szuka. Tylko dlaczego? bo musza ruszyc mozgiem?
Tu umieja na pisac a w googlach nie? Rozumiem ze to jest forum i pomaga sie etc, ale blache pytania zadaja niektorzy.

Tak jak kupisz karte w niemczech to bedziesz musial tam dralowac zeby cos z nia zrobic po tym jak ci sie schrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:19, Kazhaam napisał:

> co za ludzie, wszystko trzeba w googlach szukać :P nie no, żartuję
> znaczy że jak coś się schrzani do będe musiał raczej do niemiec biec?
Najprosciej.
To tak jak bys wchodzil na forum dla matematykow i zapytal sie "ile jest 2+2?"
Ludziom nie chce sie samemu szuka. Tylko dlaczego? bo musza ruszyc mozgiem?
Tu umieja na pisac a w googlach nie? Rozumiem ze to jest forum i pomaga sie etc, ale blache
pytania zadaja niektorzy.

hej, spokojnie. przecież napisałem, że żartuję o.O pytałem dlatego, że może ktoś ma dobry link do fajnego sklepu, bo google nie pisze przecież "ooo! to dobry sklep dla ciebie, bo tam ładna pani sprzedaje...." luzik :) poszukam sobie czegoś fajnego

Dnia 29.12.2007 o 15:19, Kazhaam napisał:

Tak jak kupisz karte w niemczech to bedziesz musial tam dralowac zeby cos z nia zrobic po tym
jak ci sie schrzani.

eee... lipa :P z drugiej strony tak daleko do granicy to nie mam
dobra, dzięki. jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kolejne pytanie ;)
Otóż posiadam płytę główną która jednocześnie posiada pot AGP x8 i PCI- Expres i takie moje pytanie :
Czy mogę mieć jednocześnie 2 karty i ustalać z której chce korzystać z poziomu systemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować