Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 21:14, MLODY2K6 napisał:

Jesli tak wygladaja albo maja wygladac gry na ATI to dziekuje ale wysiadam . Dla tych
co obejzeli filmik. widzieliscie do ilu spada klatek?? To mozna nazwac tylko tragedia,
niczym innym. szkoda gadac


Nie wspominając o wybrakowanych teksturach lub źle działającym AA. Widziałem filmik, tyle fps to ja mam grając w WiC na laptopie z kartą Intela więc rozumiem jak to musi wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie sprzedałem kartę graficzna na allegro i mam pytanie :
w co mam zapakować kartę do przesyłki w koperte\ę z "bąbelkami"?? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:37, Aikuh napisał:

Witam właśnie sprzedałem kartę graficzna na allegro i mam pytanie :
w co mam zapakować kartę do przesyłki w koperte\ę z "bąbelkami"?? pomocy!!

ja bym wziął większe pudło, zgniółt gazety w kulki obtoczył w nich grafkę. tak wysyłałem procka i mobo i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:37, Aikuh napisał:

Witam właśnie sprzedałem kartę graficzna na allegro i mam pytanie :
w co mam zapakować kartę do przesyłki w koperte\ę z "bąbelkami"?? pomocy!!


Zależy jaka cena, ale zastanowiłbym się na starcie o paczkę z zadeklarowaną wartością. Dzisiaj wysyłałem jedną z zadeklarowaną wartością 200zł i zapłaciłem 13,50zł, a normalna priorytetowa to 11:) Im większa suma tym drożej. Ale ja np. kartę graficzną owijałem "bąbelkami" ładnie wszystko upakowałem do pudła z dodatkami by nic nie "latało" itp. potem to wsadzasz do kolejnego pudła (lub robisz takie sam co nie jest trudne) ładnie owijasz jakąś dobra najlepiej szeroką taśmą klejącą (kosztuje grosze) i pudło zabezpieczone jak się patrzy:) Ważne by nic nie "fruwało" pod pudle itp. W kopercie z bąbelkami może nie być sama karta najbezpieczniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Znowu pokazówka,że ATI w benczach jest better ;) Ale szkoda,że nie mają testu gier.
Testy, testami, ale jak się spisuje Twój Radeon 3850?
W czerwcu maja wyjść nowe Radeony serii 4xxx, ponoć dwa razy szybsze (realnie to pewnie jakieś 20-30%) i do tego czasu zamierzam przetrwać na Radeonie 3870 (już nie x2) i dlatego się interesuję ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:04, KrzysztofMarek napisał:

>/.../ > Znowu pokazówka,że ATI w benczach jest better ;) Ale szkoda,że nie mają
testu gier.
Testy, testami, ale jak się spisuje Twój Radeon 3850?
W czerwcu maja wyjść nowe Radeony serii 4xxx, ponoć dwa razy szybsze (realnie to pewnie
jakieś 20-30%) i do tego czasu zamierzam przetrwać na Radeonie 3870 (już nie x2) i dlatego
się interesuję ;-D

człowieku (khem... Panie Weteranie :P) masz 3870 i już go chcesz wymienić...? czy to ty jestes takim maniakiem, czy ja po prostu mam małe wymagania co do sprzętu...? mój 3870 [patrz opis] powinien mi na jakieś dwa latka styknąć.. ze względów finansowych, bo tak, to po roku bym go wymienił... ale tym postem mnie zaskoczyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:09, szypek26 napisał:

> >/.../ masz 3870 i już go chcesz wymienić...? /.../

Nie mam. Mam... mieć w sobotę.A potem wymienię, albo dokupię drugą kartę, bo przejdę na monitor LCD 1920x1200. Ogólnie częściej miałem karty ATI niż GF, to i bardziej interesuję się Radeonami.
P.S.
No i nie napisałeś, jak sie sprawuje Twój Radeon, tylko, ze musi Ci starczyć przez dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry.
Mnie zastanawia jedna rzecz: Czy jeżeli na plycie głównej ASUS A7V333 jest AGPx4 czy karta graficzna załozmy GeForce 6600 ktora wymaga AGPx8 poszłaby czy byłyby jakieś problemy?
I drugie pytanko: Czy jeżeli podpiąłbym tą kartę pod PCI-E czy mogłby wystąpić jakieś spadki wydajności?
Parametry to: ASUS A7V333 512MB/1GB DDR 450W (zasilacz)
Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod AGP nie da sie podlaczyc karty PCI-e.
Co do predkosci zlacza AGP to karty 6600 gt, 7600 gt spokojnie beda zdawac egzamin na tej szynie (AGPx4) chociaz karty sa x8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:36, Misquamaqus napisał:

Pod AGP nie da sie podlaczyc karty PCI-e.

Wiem, chodziło mi o coś innego. Czy jeżeli karta jest pod PCI-E to czy po podłączeniu do PCI-E będzie jakiś spadek wydajności w stosunku do innych podlączonych rzeczy pod PCI-E?

Dnia 05.03.2008 o 16:36, Misquamaqus napisał:

Co do predkosci zlacza AGP to karty 6600 gt, 7600 gt spokojnie beda zdawac egzamin na
tej szynie (AGPx4) chociaz karty sa x8.

A no to dobrze. A różnica między kupnem tego GF na AGP a na PCI-E jest jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jezeli karty na pci-e i agp maja takie same zegary to roznica w ich wydajnosci jest w granicach bledu pomiarowego. Karty na agp sa drozsze od tych na agp.
Co do podpiecia na pci-e....jak podlaczysz karte pod te zlacze to co innego jeszcze tam chcesz zamontowac ?.
Chyba Cie nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:04, KrzysztofMarek napisał:

>/.../ > Znowu pokazówka,że ATI w benczach jest better ;) Ale szkoda,że nie mają
testu gier.
Testy, testami, ale jak się spisuje Twój Radeon 3850?


W jakim sensie jak się spisuje ? Bo dla mnie luksusowo ;) Pod koniec tygodnia będę testował Assasin Creed ;)

Dnia 05.03.2008 o 16:04, KrzysztofMarek napisał:

W czerwcu maja wyjść nowe Radeony serii 4xxx, ponoć dwa razy szybsze (realnie to pewnie
jakieś 20-30%) i do tego czasu zamierzam przetrwać na Radeonie 3870 (już nie x2) i dlatego
się interesuję ;-D


Też nie wierzę w te 2 razy szybsze. Ale 30 % za rozsądną cenę można wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:04, Misquamaqus napisał:

Chyba Cie nie rozumiem :(

Wiem bo teraz zobaczyłem ze pokićkałem wszystko :( Pomyliły mi sie PCI i PCI-E.
Sorki za kłopot, wilekie sorki.
Jednak co do kupna tego GF 660GT to chyba się skuszę na to AGP bo PCI-E moja płyta gówna nie posiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:45, wip_01 napisał:

> Pod AGP nie da sie podlaczyc karty PCI-e.
Wiem, chodziło mi o coś innego. Czy jeżeli karta jest pod PCI-E to czy po podłączeniu
do PCI-E będzie jakiś spadek wydajności w stosunku do innych podlączonych rzeczy pod
PCI-E?


Ej ale do PCI-E x16 podłączasz tylko kartę grafiki i nic więcej na to nie podepniesz. Więc o jakim spadku mowa ? Chyba,że mylisz PCI z PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ No > i komu/czemu wierzyć?
Prawdopodobnie jest to aktualnie najszybsza karta. Ale, zanim dorobia do niej naprawdę dobre sterowniki upłynie jeszcze pół roku i wtedy już przestanie być najszybszą. Zresztą już w czerwcu mają podobno (pewnie się nieco spóźnią) wyjść nowe karty ATI, cała seria Radeonów 4xxx i 4xxx x2. Pewnie znowu najszybsze, tyle, ze na sterowniki chyba trzeba będzie jeszcze troche poczekać.
Ale przecież to jest całkiem udana karta i relatywnie tania, nie ma co się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:13, KrzysztofMarek napisał:

na monitor LCD 1920x1200. Ogólnie częściej miałem karty ATI niż GF, to i bardziej interesuję
się Radeonami.

no, ja też. jestem fanoboyem amd/ati

Dnia 05.03.2008 o 16:13, KrzysztofMarek napisał:

No i nie napisałeś, jak sie sprawuje Twój Radeon, tylko, ze musi Ci starczyć przez dwa lata

jak na razie - bardzo dobrze. cod4 - max, prostreet - max, wiedźmin - max, crysis - automatycznie średnie, nie próbowałem zmieniać... stery też ok są :) na dwa lata...? - jeśli będę miał kasę, a komp nie będzie ciągnął nowych gier za te dwa lata, to się wymieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:35, szypek26 napisał:

, crysis - automatycznie
średnie, nie próbowałem zmieniać...


Ustaw high z AAx2 - po co się męczyć na średnich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:45, dawidos170 napisał:

Ustaw high z AAx2 - po co się męczyć na średnich ;)

i tak się teraz zastanawiam, czy to ironia, czy się nie będzie ciąć na takich konfigu... :P zresztą, bez różnicy... Crysis dla mnie to jeden wielki shit... oddałem koledze po jednym dniu grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:47, szypek26 napisał:

> Ustaw high z AAx2 - po co się męczyć na średnich ;)
i tak się teraz zastanawiam, czy to ironia, czy się nie będzie ciąć na takich konfigu...


To nie ironia :) E2160+3850 512 i gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować