Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 21:42, dawidos170 napisał:

zapraszam na allegro ;)


Eh mi nie chodzi o allegro tylko konkretna ocenę oraz podanie ceny kogoś kto się zna na tym. Będę chciał na allegro to zaglądnę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:40, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie za ile jestem w stanie sprzedać kartę Gigabyte GeForce 7900GS 256DDRIII/256
Turboforce z chłodzeniem Zalmana + pudełko z wszystkim (gra, instrukcje, kable, oprogramowanie
itp) ?

uczciwie to 250zl, ale jak trafisz jelenia to da nawet 400. A z tym jeleniem to wcale nie takie trudne bedzie bo jest teraz spore zamieszanie w kartach graf, wiec jest spora szansa ze wiecej wezmiesz za ta karte, oczywiscie jak 100% sprawna i na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji już raczej nie ma, karta ma rok albo półtorej oczywiście w 100% sprawna, w sumie chodzi jak rakieta. Każda gra daje radę, wyjątkiem jest Crysis. No nic zobaczę za ile uda mi się ją sprzedać. Chce ją zamienić na Evge albo Zotaca 9600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam do was takie noobowskie pytanie. Nieraz oglądam specyfikacje komputerów i gdy dochodzę do karty graficznej to jest napisane "grafika zintegrowana". Co to znaczy???

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 07:17, Doktor14 napisał:

Ja też mam do was takie noobowskie pytanie. Nieraz oglądam specyfikacje komputerów i
gdy dochodzę do karty graficznej to jest napisane "grafika zintegrowana". Co to znaczy???

To znaczy,że karta graficzna jest układem na płycie głównej a nie osobnym podzespołem, który wkłada się w slot AGP/PCI-E. Takie układy są bardzo słabe, stosowane w komputerach biurowych, ich pamięć jest bardzo ograniczona w dodatku większość ma możliwość zwiększenia jej poprzez zabranie części pamięci RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 07:17, Doktor14 napisał:

Ja też mam do was takie noobowskie pytanie. Nieraz oglądam specyfikacje komputerów i
gdy dochodzę do karty graficznej to jest napisane "grafika zintegrowana". Co to znaczy???

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź...


Do postu dawidosa170 dodam jeszcze, że część płyt z zintegrowaną grafiką posiada niezależnie od tego wolny slot AGP/PCI-E. Można więc później (czytaj: w miarę przypływu gotówki :) dokupić kartę grafiki i zamontować nią w takim slocie. Jeżeli więc chciałbyś kupić płytę główną z zintegrowaną grafiką, szukaj takiej ze slotami AGP lub, jeszcze lepiej PCI-E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ello mam pytanko :

Ktora karta jest lepsza i ktora ma lepsza wydajnosc :
8800GT czy 8800GTS, bo niedlugo kupuje nowa karte i sie jeszcze zastanawiam...
Wiec sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:19, kubaaa12 napisał:

Ello mam pytanko :

Ktora karta jest lepsza i ktora ma lepsza wydajnosc :
8800GT czy 8800GTS, bo niedlugo kupuje nowa karte i sie jeszcze zastanawiam...
Wiec sie pytam.

GTS, która jest odpowiednio droższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:20, dawidos170 napisał:

GTS, która jest odpowiednio droższa ;)


Drosza nie oznacza, ze lepsza. Wiec moze napisz o tej karcie cos wiecej. Prosilbym :) z gory ThX

POZDro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:34, kubaaa12 napisał:

> GTS, która jest odpowiednio droższa ;)

Drosza nie oznacza, ze lepsza. Wiec moze napisz o tej karcie cos wiecej. Prosilbym :)
z gory ThX


W segmencie kart graficznych jednak droższe=lepsze ;) A generalnie GTS jest stabilniejszą kartą, w dodatku ma tych fpsów więcej ;) Z 8800 GT były początkowo, nie wiem jak teraz, problemy z tym,że karty lubiły wywalać arty na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak moge z tej strony ( podanej przez Moderatora RobeN ) pobrac nowe sterwoniki do karty
GeForce 7300GS ?? Bo sie zabardzo na tym nie znam i nie wiem jak je wrzucic. Co trzeba najpierw zrobic itp. Jak ktos mialby czas mi to wytlumaczyc bymbym wdzieczny. Karte niedlugo wymieniam na ta ktora pojawila sie w moim poprzednim poscie, ale chcialbym pograc sobie jeszcze w Two Worlds, zanim kupie nowa karte , i gra mi chodzi na low i na low rozdzielczosci , a w Gothica 3 gralem na hight i max rozdzielczosci i sie nie cielo. Moze jest na to jakis patch i nie trzeba sciagac nowszych sterwonikow ?? Prosze kogos o odp. Z gory thx

PoZdRo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:45, sz94 napisał:

Co brać 7600GS Ultra czy X1650Pro? :-)


Zdecydowanie GeForce''a 7600GS Ultra. Nie dość, że jest bardziej wydajny to jak powszednie wiadomo z kartami Nvidii jest mniej problemów ze sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:02, dave03 napisał:

> Co brać 7600GS Ultra czy X1650Pro? :-)

Zdecydowanie GeForce''a 7600GS Ultra. Nie dość, że jest bardziej wydajny to jak powszednie

tu nie wiem, więc się nie wypowiem. od siebie dodam, że ponoć najlepsze są karty z chłodzeniem Zalmana, więc taka byłaby OK :)

Dnia 11.03.2008 o 19:02, dave03 napisał:

wiadomo z kartami Nvidii jest mniej problemów ze sterownikami.

bujda. całe zycie jadę na kartach ATI i problemów ze sterami nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:45, sz94 napisał:

Co brać 7600GS Ultra czy X1650Pro? :-)


Ja na Twoim miejscu kupiłbym 7600GS Ultra.
Jest to dobra karta z segmentu "średniego", nieźle spisuje się w grach, a dla kogoś kto dysponuje małym budżetem jest w sam raz. Sam kiedyś miałem ją zresztą kupować, ale na planach się skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odkryłem dlaczego mi nie działa Test Drive Unlimited. Na forum atari wielu użytkowników ma ten sam problem co ja. Chodzi tu o SLI i CrossFire. Jeden użytkownik wyłączył sli i gra działa. Tylko czy ja mogę jakoś wyłączyć CrossFire na karcie 3870X2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować